Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) ForRedGlory válasza Viktor0610 (#550) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kár, na mindegy :-)

hallottatok már a teasharkról? Még kezdetleges cipőben jár, de érdemes kipróbálni.
Ez is mobilos böngésző

http://www.teashark.com

(#552) Viktor0610 válasza ForRedGlory (#551) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Sharpomra nem tudom letölteni... :( Sem a beépített böngészővel, sem az Opera Minivel... :O

Pedig kipróbáltam volna...

Samsung Galaxy A54

(#553) ForRedGlory válasza Viktor0610 (#552) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem nokiára sikerült leszedni, igaz csak a hivatalos opera minivel, a moddolttal semmit sem tudok leszedni.
Sztem szedd le számítógéppel és rakd fel adatkábellel vagy bluetoothal.
Jó kis progi, tök úgy néznek ki az oldalak mint win alatt, ráadásul a landscape mód szebb és jobb, mint az opera 4 betában, plusz kevesebb adatforgalmat is generál. Persze érezhető, hogy még csak alfa verzió, de igy is jól használható.

(#554) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hogy lehet játékot elküldeni infrán v blue-n, mert egyszerűen nem engedi nekem :-( egyáltalán lehet?

(#555) Viktor0610 válasza ForRedGlory (#553) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megtenném, amennyiben a Vodafone "erősítette" (?) Sharpom ezt lehetővé tenné... :U

Samsung Galaxy A54

(#556) ForRedGlory válasza Viktor0610 (#555) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt nem teljesen értem.

(#557) Viktor0610 válasza ForRedGlory (#556) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt írod: "Sztem szedd le számítógéppel és rakd fel adatkábellel vagy bluetoothal."

Erre válaszoltam azt, amit. :D "Magyarul": a Sharpom, amit a Vodafone-féle szoftver korlátoz, ezt nem teszi lehetővé... :(

Samsung Galaxy A54

(#558) attisx válasza Viktor0610 (#557) üzenetére


attisx
addikt

Nem veszítesz sokat. Szerintem a 4-es beta egy lightos másolata. A magam részéről én maradok az Operánál... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#559) ForRedGlory válasza Viktor0610 (#557) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jah értem :-)

más: úgy látszik minden napra jut egy kérdésem. Szal 6234-es a nokiám és elszáll rajta az opera mini mod 2.05 a következő hibaüzenettel: "Null pointer/java/lang/NullPointerException"
Más is tapasztalta ezt? A magyarosított verzió van fent (plusz a hivatalos 3.2-es mini)
Tud valaki valami okosat mondani?

(#560) bubuka71


bubuka71
aktív tag

nem rossz , de az opera jobb

(#561) satomee


satomee
senior tag

Nem tudja véletlenül valaki hogy telón hol tárolja a könyvjelzőket a mini...?:F

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#562) opera11


opera11
tag

Az Opera Mini.jar nevű fájlban, gondolom :)
Mert? Elakarod menteni az Operás könyvjelzőidet? Akkor meg kell várnod a 4-es Minit és az 9.5-ös asztali operát....Azok majd valószinűleg tudnak egymással szinkronizálódni..Szép magyar mondat..

[ Szerkesztve ]

Vicces aláírás helye

(#563) satomee válasza opera11 (#562) üzenetére


satomee
senior tag

Hát tulajdonképp azért kérdeztem mert ma elkezdte azt csinálni,hogy ha az előzményeket meg akartam nyitni akkor leállt "hiba" címszóval-azóta se tom miért,de már működik.Viszont ha bármikor újra kell raknom egy ilyen hiba miatt,csak jól jönne ha el lenne mentve valahova az a sok könyvjelző.Újratelepítésnél elvileg rákérdez hogy mentsem e a régi cuccot,gyakorlatban viszont ez nem mindig működik...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#564) opera11 válasza satomee (#563) üzenetére


opera11
tag

Hátha elakarod mentenni, akkor max azt tudod csinálni, hogy valami spéci telefonhoz illő progival lemented azt a jar fájlt, vagy megvárod a 4-es véglegest, amit majd valószínűleg lehet pc-vel szinkronizálni és bízol benne, hogy akkor átfogja menteni a könyvjelzőidet :))

Vicces aláírás helye

(#565) ForRedGlory válasza opera11 (#564) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt nem tudod véletlenül, hogy kb. mikor jön ki a 4-es verzió?

(#566) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#565) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megjelent az opera mini 4 beta 3!

(#567) attisx válasza ForRedGlory (#566) üzenetére


attisx
addikt

Két hónap múlva talán lesz végleges verzió is... Legalábis, ha azt nézzük, hogy az eddigi betak között 2-2 hónap telt el ez lenne a logikus. :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#568) nemma válasza attisx (#567) üzenetére


nemma
addikt

Utána már csak azt szeretném, ha nem kérnének érte pénzt :U

(#569) ForRedGlory válasza nemma (#568) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én meg ha kevesebb adatforgalmat generálna :-)
a modos mini a 6234-esemen mindig bedölik.

(#570) Viktor0610 válasza ForRedGlory (#566) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Am,i továbbra sem megy a Sharpomon, hiába küldtem nekik (gondolom, sok másokkal egyetemben) bugreportot... :W

Más készüléken pedig u.azt a hibát produkálja, mint a nálam is működő 4 beta 1. Nevezetesen, nem lép be ide a fórumra, "eltűnteti" a hsz.-omat az elküldést követően...

Röviden: marad a stabil, megbízható 3... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#571) attisx válasza nemma (#568) üzenetére


attisx
addikt

Miből gondolod, hogy nem ingyé lesz...

@Viktor0610 6233-on szerencsére működik, bár HSZ küldéskor kétszer kell OK-t nyomni, mert elsőre csak a szerkesztő oldallt tölti vissza...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#572) bubuka71


bubuka71
aktív tag

Egyre jobb az uj mini

(#573) Pajoz válasza satomee (#563) üzenetére


Pajoz
őstag

Megnyitod a könyvjelzőket,ráállsz az elsőre,eszközök,szerkesztés,ok a kj címére,kijelöl-másol.Xplore,új mappa akárhol és kj beilleszt.Nagyon macerás,időigényes,de ha nincs más...

(#574) Pajoz válasza Pajoz (#573) üzenetére


Pajoz
őstag

Vagy...könyvjelzők,menü,eszközök,export, menü,export/htm.Aztán ráállsz a htmre szerkesztés és onnan kibogarászod.

(#575) Ripley


Ripley
tag

Sziasztok!
Motorola V3x-re raktam fel az Opera Minit, és nem tudok vele csatlakozni az internetre, az első indulás elején levő telepítési folyamat végén azt írja, hogy nem tud csatlakozni az internetre. Wap beállításokat használok, amik a teló saját böngészőjével működnek is. Mi lehet a baj? Lehet, hogy a t-mobilos szoft okozza, ami a telefonon van?

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#576) Inarus válasza Ripley (#575) üzenetére


Inarus
addikt

Wap vagy net előfizetésed van? Csak net előfizuval megy.

(#577) Ripley válasza Inarus (#576) üzenetére


Ripley
tag

Wap előfizetésem van. Akkor nem is fog menni sajnos. Köszi!

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#578) satomee


satomee
senior tag

Ma kaptam egy mailt hogy kint van a végleges verzió a 4es miniből.Próbálta már valaki?Ez már felülírja az előző verzát ellentétben a betaval...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#579) bubuka71 válasza satomee (#578) üzenetére


bubuka71
aktív tag

igen !

(#580) Viktor0610 válasza satomee (#578) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint még a könyvjelzők is megmaradnak -bár ez nem 100%. ;)

Samsung Galaxy A54

(#581) satomee


satomee
senior tag

Írna valaki tapasztalatokat hogy mitől több vagy jobb a 4es a 3-asnál?Félek hogy ha csalódok,akkor megint kezdhetem összeszedegetni a könyvjelzőimet ami nem kevés...:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#582) South Velen válasza satomee (#581) üzenetére


South Velen
addikt

A négyessel megy az iwiw a harmassal azota nem, hogy atalakitottak az iwiwet, manapsag ez nem elhanyagolhato szempont.

(#583) attisx válasza satomee (#581) üzenetére


attisx
addikt

A 4-es Mini legnagyobb újítása a szinkronizáció, ennek keretében a könyvjelzőket feltölti az Opera Link adatbázisába, így ha valamilyen okból kifolyólag újra kellene telepítened a Minit, azok akkor sem vesznek el. Illetve az Opera asztali böngészője 9.5 beta változatával is összhangba hozható...
További újdonság, hogy az web oldalakat képes eredti elrendezésükben is betölteni, de be lehet állítani a hagyományos egy oszlopos tördelést is.
Szerintem érdemes váltani. :)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#584) Viktor0610 válasza attisx (#583) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem a legnagyobb újítása az általad továbbinak említett eredeti elrendezéses nézet, de megegyezik véleményünk. ;)

Sz.tem is érdemes váltamni, mindenképp'!

Ami nagyon tetszik, h. sokkal több oldalt jelenít meg (helyesen), mint a 3-as verzió.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#585) satomee


satomee
senior tag

Hát ez a szinkronizálás nekem nem igazán akar működni,megadom az adatokat a feliratkozáshoz,de elküldeni nem tudom.Egyébként itt a hozzászólásnál nem látom a smileykat,de összességében tényleg jobb mint a 3as,bár a töredelés szerintem jobban sikerült abban a verzióban...

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#586) Faget


Faget
tag

Sziasztok!
A kérdésem a a köv.: egyik ismerősömnek K800i független telója van Pannon Gsm előfizuval és az a gondja hogy nem megy neki az opera mini, még a network teszteket sem hajtja végre. Pedig van wap a telóján a sony-s "böngészővel" működik is. Már próbáltam neki a pannon oldalárol a wap beállításokat automatikusan meg manuálisan is helyre rakni de igazából nem hiszem, hogy azzal van a gond. Mivelnem javult/nem romlott

Remélem tud valaki segíteni! Előre is köszi!

(#587) satomee válasza Faget (#586) üzenetére


satomee
senior tag

Szerintem ugyanaz lesz a gond mint amit pár posttal ezelőtt írtak,wap előfizuval nem megy...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#588) tildy válasza Faget (#586) üzenetére


tildy
nagyúr

Állítsa át net -apn-re. Általában használható a wapos előfizu net és wap apnen is, viszont a net - apn -n fogja csak tudni elérni az operával a dolgokat. Ha kell segítség szólj.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#589) elfelejtette válasza South Velen (#582) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hy!
Nálam megy most is az IWIW a (v3.1.7196). A lényeg az, hogy először az IWIW MOBIL oldalon (http://www.iwiw.hu/mobile/user/login.jsp) jelentkezek be, utána pedig a mormál oldalra (http://www.iwiw.hu:80/pages/user/login.jsp?display=normal) kattintok a könyvjelzők között, ami már úgy jön be, hogy be vagyok jelentkezve.
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#590) PELLE


PELLE
tag

Nekem az elmentett hírcsatornákat (RSS) nem adja be.Tud valaki tippet mit csinájak?köszi

(#591) kaland válasza satomee (#587) üzenetére


kaland
csendes tag

Nekem (westel/sonyer k750) mindenféle előfizetés nélkül működik csak telepítésnél a JÁVA beállításokat is át kellett állítani ;)

(#592) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Üdv. Nektek is belassult a hivatalos opera mini tegnap délután óta? Nekem borzalmasan, percek alatt nyit csak meg egy oldalt (már ha megnyitja és nem hibaüziket dobál)
Az orosz mod pedig normálisan megy most is.

(#593) mrlujoak válasza ForRedGlory (#592) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nekem csütörtök délután (Jan 24.) kezdett rakoncátlankodni, majd pénteken tetőzött úgy dél körül.
Szinte egy oldalt sem nyitott meg, bár én először a szolgáltatómnál érdeklődtem, van-e tudomások GPRS zavarról.
A telóm általános böngészőjét nagyon ritkán használom, így sok viszonyítási alapom nem volt az összehasonlításra, hogy egyértelműen világos legyen, az Opera a ludas.
A telefon meghibásodását kizártam, hisz a másik mobilommal sem volt sikeres a netezés.

Majd ma délelőtt egyik ex kollégám hívott, hogy mi lehet a gond, mert nem tudott ő sem wapolni.

Estére már újra megy, sikerül szörfölésre bírnom a telefonom.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#594) ForRedGlory válasza mrlujoak (#593) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Közben én is utánajártam, és szerverhiba miatt globálisan meghalt a mini. Aztán ma estefelé ismét hasít szerencsére.

(#595) kp78


kp78
addikt

Egyesek írják, hogy a mini csak net előfizuval megy, ami nem igaz, nekem SE K610 és SE K790-en is ment csak wap előfizuval, viszont most Nokia-val sehogy sem bírom összehozni, csak azzal a Simmel, amin Net előfizu van.
Ez vmi Nokia korlátozás lesz, vhogy nem lehet a konfigurációs beállításokat átírni.
Pedig már mindent próbáltam.
Vkinek Nokia-val és csak wappal megy?

(#596) attisx válasza kp78 (#595) üzenetére


attisx
addikt

Elvileg működik wap csomaggal is. A lényeg, hogy a Konfig.-ban a hozzáférési pont beállításainál az adatátvivő hozzáférési pontja: T-mobile esetén "internet", Pannon-nál "net" legyen... (Vodánál nem tudom hogy van.)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#597) kp78 válasza attisx (#596) üzenetére


kp78
addikt

Nekem naná, hogy voda van :DDD

(#598) attisx válasza kp78 (#597) üzenetére


attisx
addikt

Valahogy éreztem, hogy ez lesz. A 6233 topikjában is ezzel szenved az egyik kollega... :)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#599) kp78 válasza attisx (#598) üzenetére


kp78
addikt

De azt nem értem, hogy SE-nál pikk-pakk be tudom állítani, csak nokiánál nem. :F

(#600) Ripley válasza kp78 (#599) üzenetére


Ripley
tag

Motorola V3x-re még mindig a 3-ast kínálja letölthetőnek.

Bocs, nem válasz, hanem új, csak mellé nyomtam.

[ Szerkesztve ]

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.