Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nem is árt az árcsökkentés, bár azért a pénzért az ember egy igen-igen komoly kis cuccot vesz...

[Szerkesztve]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2) Ra3


Ra3
őstag

kíváncsi lennék hogy Mo.-n van-e vesztesége a PS3-on a Sonynak, átváltva kb. 850$-ba kerül nálunk, és az a gyanúm hogy ez a közel 20k-s csökkenés mire ideér 10k sem lesz.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#3) Alvin_ti4200 válasza Ra3 (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Konzolstudio-nál ~760$-nak megfelelő forintért mérik a PS3-mat, nem vagyok benne biztos, hogy ez a 499$ nem nettó ár lesz. Nálunk nettó ~640$ a PS3. Én a közeljövőben készlök venni egy ilyen kis ketyerét, jó lenne, ha 140-ről lemenne legalább 120-re:U

(#4) Ra3 válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


Ra3
őstag

nagyon nem voltam képben az árral, csak rácuppantam az 576.hu-ra, ott 160+-t irtak.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#5) Gyusz


Gyusz
őstag

Az se ártana, ha az a 100 játék minőségi darab lenne (nem egy ócska lehet majd közöttük), és kevesebb X360-PC port mellett több exkluzív játék is kéne.

(#6) Szabtom válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


Szabtom
senior tag

EU-ban áfával együtt szokott ugyanannyi euróba kerülni, szóval bruttó 500 euróra lehet majd számítani.

(#7) Alvin_ti4200 válasza Szabtom (#6) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

az 125 ezer forint, háát, nem megyek tőle a falnak, de az már barátságosnak hat.

(#8) Flashcash válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Az ilyen cuccoknál általában azzal kedveskednek az Európaiaknak hogy 1:1-be váltják a dollárt euróra. ;)

(#9) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Remélem, hogy ez is hozzásegíti majd a BLU-ray-t a formátumháború mielőbbi +nyeréséhez:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) Peat;)


Peat;)
veterán

Szerintem nemcsak az ár a gáz. Egyszerűen ugyanolyasmi játékok vannak és készülnek rá 90%-ban mint x360-ra. Nem rezeg a kontroller, pedig már megegyeztek a céggel aki miatt nem rakták bele az elején. Konzolnál szerintem nagyon gáz ha nem rezeg. A gép nagy, jó hűtése van, de nagyon meleg levegőt fúj ki magából. Ilyen hő mellett meg nemcsodálkoznék ha kb 1 év múlva mondjuk előjönne egy szériahiba, mivel nembiztos hogy minden anyag bírja a hőt hosszú távon. Én ha ps3-ban gondolkodnék tuti megvárnám a következő szériát, ahol kevésbé melegszenek a dolgok és talán kisebb is lesz a konzol, meg rezeg a kontroller. Na meg egy idő után talán lesz rá annyi megjelent és bizonyított :U exkluzív game hogy elég nagy legyen a csábítóerő.

Ja meg egy kis + rammal linuxra is tökéletes lenne, de a jelenlegi rammennyiség állítólag nem teljesen megfelelő...nem lenne nagy dolog még belehegeszteni 256-ot szerintem..

[Szerkesztve]

(#11) azbest válasza Peat;) (#10) üzenetére


azbest
félisten

azzal amit mondasz az a baj, hogy az már nem egyezne meg az eredeti ps3-mmal. Nem pc ez, hogy változtatgassanak az összetevőkön. Az újabb játékoknak is menni kell az első szériás sorozaton is.

(#12) Peat;) válasza azbest (#11) üzenetére


Peat;)
veterán

Játékokat nem befolyásolná :U , csak az oprendszernek tennék be úgy gondoltam, utálom ha vamiből egy apróság miatt veszik ki egy teljes lehetséges funkciólista.

(#13) tothbe válasza t72killer (#9) üzenetére


tothbe
addikt

én meg remélem, hogy ez továbbra sem lesz elég és a nintendo lenyomja a sonyt a piacról, amitöl a sony rádöbben, hogy egyre vacakabbat gyárt egyre drágábban, miközben megeszi a konkurencia. Na majd akkor veszek megint ps-t, remélhetöleg már ps4-et. ;]

By(e) Tothbe

(#14) Alvin_ti4200 válasza tothbe (#13) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A Nintendo Wii jövőre ki fog pusztulni, ezzel gondolom nem mondtam újdonságot. A kontroller és a hardver miatt nagyon-nagyon korlátozottak a lehetőségek, már ami a játékstílusokat illeti. Nem lehet évente 20 tenisz- és 40 boxjátékot kiadni...

(#15) #61666560 válasza Peat;) (#10) üzenetére


#61666560
törölt tag

Nem egy helyen írják, hogy megy rajta szépen az Ubuntu meg a Yellow Dog meg a pár másik linux, egyébként én is ebben gondolkodom, hogy azért a pénzért voltaképpen egy egészen jó ki gépet kap az ember... 3 magos proci, 7000-es szeriájú Geforce, Blu-Ray, na meg azért ha egy kicsit játszani akarna az ember...

Nekem elegge meggyőző szempont, hogy macera nélkül lehet tenni rá linuxot, nem úgy mint az Xbox 360-ra ... (mert az xbox tulajok mindig azzal jönnek, hogy mennyivel olcsóbb az xbox) :W de azt elfelejtik, hogy abban nincsen Blu-Ray meg azt is elfelejtik, hogy nem tudok rá tenni linuxot... de ez lehet csak nekem szempont? :R

[Szerkesztve]

(#16) Peat;) válasza Alvin_ti4200 (#14) üzenetére


Peat;)
veterán

Ezt mondták a ds-re is meg még a wii megjelenése előtt wiire is. Amióta megvan mégse jáccok pc-n. Próbálj ki bármilyen stílust wiin. Vagy ha voltak próbák akkor te tartozol a kevesebbek közé :)

új ps meg állítólag 10 év múlva jön, kötve hiszem :) egyáltalán nem olyan extra ps3 meg x360 szerintem hogy addig bírja bármelyik is

[Szerkesztve]

(#17) zip9982 válasza Peat;) (#10) üzenetére


zip9982
csendes tag

Nem ertem, hogy ha ps2 on ment a linux akkor ps3 on miert ne menne.

[link]

(#18) Peat;) válasza zip9982 (#17) üzenetére


Peat;)
veterán

Olvasgattam ebben a témában és a tapasztalatok azt mutatják amit írtam, a megy és elindul teljesen más kategória nálam, nálad nem. Most ott az erős gép amivel nem lehet teljes értékűen pc-t kiváltani. Miközben minden benne van ami kell hozzá csak a ram a pöttyet kevés. Rakj be xp alá 256 ramot. Na kb úgy mehet a linux ps3-on.

Persze lehet hogy minden simán fog menni és rámcáfol, de én úgy tudom más erőforrással nem lehet a ramot kiváltani, de nem értek hozzá.

[Szerkesztve]

(#19) Alvin_ti4200 válasza Peat;) (#16) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Egyedül dögunalom a Wii...

(#20) Peat;) válasza Alvin_ti4200 (#19) üzenetére


Peat;)
veterán

Ps3-on csak neten szeretnél jáccani? mert az exkluzív wiis játékok esetén oszd el a kreativitást/élményt 10-el, a graikát szorozd meg 10x és kész a ps3,pc,x360 játék. Sajnos. Illetve ps3-on idővel biztos lesz pár darab ami méltó a japánokhóz, mint írtam is feljebb, ezért is tudom jobban a sorsát, mert x360-at nem tartom semmire. Megnézem az új konzolcímeket szinte mind folytatás. Siralmas. Persze mindenkinek más jön be, call of duty 99 is lehet hogy vkinek éppolyan szórakoztató mint az 1 annak idején, én kikerültem ebből a körből. Pc-mnek is elég lenne a fele :/

Nagy x címek mint halo meg gears of wars hűha. Sima menj és lőj. Wiin betölöttem a red steelt, először alig tudtam célozni, mire megtanultam meg jött a kardozás és nem bírtam abbahagyni. A tök alap menj és ölj játékot is feldobják a kontrollerrel. Amit ps is kiadhatott volna, nem tette...(mert lekoppintotta már)

[Szerkesztve]

(#21) ody42 válasza Alvin_ti4200 (#19) üzenetére


ody42
senior tag

lol.
bár én nagyrészt a barátnőmmel párban játszom, de hidd el, egyedül is sokkal jobb élmény, mint ülni a gép előtt, és wsad + egér kombóval játszani.
nekem amióta megvan a wii, pc-n alig játszom :)

egyetlen hatranya, h. meg kell valogatni,h. mit vesz meg az ember, mert nagyon sok gagyi szar jon ki ra, de pl. Zelda, Red Steel, Wii Sports, Rayman Raving Rabbits miatt már megéri.
Utóbbin egyedül is szarrá röhögöm magam :D

(#22) Alvin_ti4200 válasza ody42 (#21) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nem a PC-vel hasonlítottam össze a Wii-t, hanem a többi konzollal, leginkább a PS3-mal:)

(#23) feka007


feka007
nagyúr

Mehetne még az ára, aztán lehet, hogy vennék is egyet, a nagy felbontású tévé már megvan, úgyhogy már csak egy ilyen dobozka kellene... talán majd karácsonykor,addig marad a PS2, azzal is tök jól el lehet szórakozni

(#24) ody42 válasza Alvin_ti4200 (#22) üzenetére


ody42
senior tag

ebben igazad van :)

(#25) Shabranigdo válasza Alvin_ti4200 (#14) üzenetére


Shabranigdo
tag

''A Nintendo Wii jövőre ki fog pusztulni, ezzel gondolom nem mondtam újdonságot''
huhh,dejó hogy szóltál,gyorsan eladom akkor.bár kicsit fura,hogy mire megérkeznek a nagyobb nevek rá,pont akkor hal ki.
esetleg az eheti lottószámokat is megmondanád? :W

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.