Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) burgatshow


burgatshow
veterán

Ebből nem lesz botrány, hogy mp3-ba tud a kari tömöríteni? A rádiósok és az előadók részéről? Jogdíj! :F

(#2) anaqer válasza burgatshow (#1) üzenetére


anaqer
veterán

Miért lenne? Ez pontosan ugyanaz, mintha kazira vennél fel rádióból... :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) marcee


marcee
addikt

Mennyi lesz kb. a 199 dollárból lokál kisker bruttóban?

\m/

(#4) dabadab válasza burgatshow (#1) üzenetére


dabadab
titán

Gondolom feltunt, hogy regota vannak olyan, un. radios magno nevu dolgok, amivel hasonlo dolgot lehet elkovetni.
Meg kulonben is, miert kellen allandoan a zeneipar nyavalygasanak az elso szamu szempontnak lennie?

DRM is theft

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nagyon örülök ennek a 199 dolláros 9600 XT AIW-nek, csak az a baj, hogy itthon tutira a másfélszeresébe fog kerülni, hiszen a sima XT-k kerülnek 55-60 rugóba itthon, holott 200 dollár kb 42-43ezer Ft.
Rohadt adórendszer!!!!!!!!!!!!

***

(#6) anaqer válasza marcee (#3) üzenetére


anaqer
veterán

Vélhetőleg leszakad-a-pofám-olyan-sok - én kb. hetvenezerre tippelek.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#7) Aram


Aram
tag

''Olcsó multimédiás kártyák az ATI-tól ''...

Még a tej is drága, pedig annak 200 forint litere. :)


Aram

Ez a felirat 20byte!

(#8) TheVeryGuest válasza ollie (#5) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Az a 199 az 299, mert a 199 az a sima 9600AIW ára. Szóval azért ott sincs kolbászból a kerítés. Budapestországban lehet valahol 9600ProAIW-t kapni. Mert úgy láttam, hogy az a trend hogy ócsókátya meg villogósparasztkátya az van a boltokban, köztem meg amit éppen sikerül. :)

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#9) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Hát nemtom mér nagy szám az a 149dolcsis 9200as... Most is lehet kapni r9000PRO-t AIW-ben(Sapphire) 33800 nettó.
Szerintem a 9.2es is kb. ennyibe fog nálunk kerülni, és akkor ki az a barom aki nem a 9000rest veszi meg...

(#10) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Mintha valaki eccer írta vóna, hogy vesz Hercules AIW9800SE-t. Tán Anager volt, vagy csak a feje volt olyan :))

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#11) tomcs


tomcs
őstag

mellesleg_mi_az_a_fura_csatlakozonak_latszo_targy_rajta?
vmi_uj_szabvany_vagy_csak_ilyen_speci_cucc_amit_y-x-stb_kabellel_le_
kell_osztani_hogy_megkapd_a_rendes_kimeneteket?

(#12) TheVeryGuest válasza tomcs (#11) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Ja, szvsz ATi proprietary solution. Aggyák hozzája a kábeltet, oszt akkor kigyün a sokminden. Csak DVI nem. Helyette két VGA.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#13) TheVeryGuest válasza TheVeryGuest (#12) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Van itt minden kérem szépen:
*2db VGA
*2db Composite
*1db SVideo
*1db stereo jack
Ehhez jön még a távirányító, amit USB-re kő kötni.

Eztet csekkoljad, he:



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#14) anaqer válasza TheVeryGuest (#10) üzenetére


anaqer
veterán

Én is írtam, és vettem is.

Inex-94 Kft.
8000 Székesfehérvár, Távirda u. 15.
(Skála mellett egy kis utca )

Bruttó 75000, sulinet, Remote Wonder van, de nem a második generációs.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#15) TheVeryGuest válasza anaqer (#14) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Második generációs RW-t nem is adnak semmihez, legfeljebb csak olyan kártyákhoz, amit itthon nem nagyon lehet kapni, pl AIW9600XT, nem? Van kupon az AIW9600Pro dobozában, bár lehet, hogy csak a BBA-ban, oszt be lehet váltani, bizonyos országokban, amíg a készlet tart. :(

Kössz az infoért!

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.