Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Coyote2000


Coyote2000
őstag

ezt is várom már :C Talán méltó ellenfele lehet az L7-esemnek.

(#2) Mac!


Mac!
aktív tag

Az eddigi infók alapján nagyon bejön, de a Nokia oldala [link] szerint nem lesz benne még csak EDGE sem, ami azért elég csúfos lenne egy 2007 végén megjelenő 250 eurós telótól... :(((

Data transfer
* (E)GPRS 850/900/1800/1900 up to 177.6 kbps (multi-slot class 32)
* HSCSD (high-speed circuit-switched data) transfer up 43.2 kbps in HSCSD networks

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3) Goose-T válasza Mac! (#2) üzenetére


Goose-T
veterán

Az E-GPRS az az EDGE.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#4) Mac! válasza Goose-T (#3) üzenetére


Mac!
aktív tag

Sorry. :B
Viszont én határozottan magasabb értékre emlékszem az EDGE sávszélességénél már class 10-nél is. Class 32-es N95 8GB-nál pedig kb kétszer ekkora értéket írnak.
De ez valóban csak részletkérdés, a lényeg az, hogy benéztem... :)

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#5) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

a képek alapján mindenképpen gusztább, mint a többi karúszós cucc...
Kíváncsi vagyok rá élőben...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

Eddig ez az egyetlen XpressMusic Nokia ami külsőre is tetszik.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) Scooter


Scooter
tag

Azt hiszem lesz mire lecserélni a 3250est :C
Tetszik a kicsike, de majd tesztek után kiderül milyen is.

(#8) orbano


orbano
félisten

hűűű ez viszont jó. na ezt megcsekkolom élőben. ha nem karcolódik, nem lötyög, nem fagy le és nem robban, akkor gondolkodóba esek, hogy ez vagy a w880 :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) Ricardo válasza orbano (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem rossz. Az hogy robban csak később jön elő.

(#10) feliks


feliks
senior tag

ez baromi csunya. alapbol is SE párti vagyok, de szoval azért ez gááááz.. az 5610 legalább szép..

[Be Happy]

(#11) badacsony


badacsony
őstag

Elég vicces lett a telcsi ezekkel az oldalsó zenekezelő gombokkal.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#12) AMD Power válasza feliks (#10) üzenetére


AMD Power
titán

Annyira azért nem csúnya. Főleg ahhoz képest , hogy XperessMusic-s. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) Coyote2000 válasza feliks (#10) üzenetére


Coyote2000
őstag

ízlések és pofonok. Nekem pl egyik SE se tetszik, mindegyik egy tégladarabnak tűnik, ráadásul ropogós műanyagok. A Nokiák kezdenek újra szépek lenni.

(#14) AMD Power válasza Coyote2000 (#13) üzenetére


AMD Power
titán

Az új Nokiák nekem is egyre jobban tetszenek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) bolondember válasza Coyote2000 (#13) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, nem tudom, melyik SE ropog szerinted, amik mostanában a kezeim közt voltak, azok nem nagyon...

használtam olyan Nokiát, mely 10 perc után (saját kezüleg bontottam ki) recsegett, ropogott... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) badacsony válasza bolondember (#15) üzenetére


badacsony
őstag

K550-em hátlapja elég recsegős-ropogós volt.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#17) Dare2Live válasza bolondember (#15) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mind2 gyártonál hemzsegnek a nem tökéletes összeszerelésükröl, recsegésükrör hires mobilok SE nél pl ott a legendás k750 recsegés.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

maga a teló úgy összességében jó néz ki,de kicsit kellemetlenül kivirítanak azok zenekezelő gombok :((

[kép]

miért nem lehetettek azok a gombok is feketék? :O

(#19) furio válasza -NOKIA- (#18) üzenetére


furio
aktív tag

Sztem élőképeket várjuk ki... jól fog az kinézni ...

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#20) -NOKIA- válasza furio (#19) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Reméljük! Meg azt is, hogy inkább kékek lesznek azok a bizonyos gombok vagy sárgák, esetleg szürkék, és nem piros.. :Y

(#21) bolondember válasza Dare2Live (#17) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nekem a 3,5 hónap híján 2 éves k750em nem igazán recseg...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22) Jeannie válasza -NOKIA- (#20) üzenetére


Jeannie
aktív tag

[kép]

Van itt kékben. Kiváncsi vagyok az élőképekre én is, egyre szebbek ezek a Nokiák :)

(#23) bolondember válasza Jeannie (#22) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ebbena színben elégé pofás, tény és haló... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24) nord^ph


nord^ph
tag

[link] Itt van róla pár kép, szvsz szép, csak fényképezésnél lesz gáz, hogy majdnem a tetejénél van a kamera...
De a füles csatlakozójának a helye olyan iPod-os, van feelingje.
Remélem nem basszák el. :U

(#25) AMD Power válasza Jeannie (#22) üzenetére


AMD Power
titán

Így már egyből jobban tetszik. Bár ezeket a zenei gyors gombokat nem kéne ennyire erőltetni szerintem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26) Coyote2000 válasza bolondember (#15) üzenetére


Coyote2000
őstag

Persze, a Nokia is recseg, de inkább csak az X-PressOn előlaposak, illetve pl 6680 kamerafedője. SE-je van mindenkinek rajtam kivül a családban, és a húgom walkmanjétől kezdve faterom 3G-s téglájáig mindegyiknek ropog a külseje.

Egyedül Samsung és Motorola szokott recsegésmentes telcsiket csinálni, bár az is tipusfüggő. De azok is lötyögnek, ha csúszkásak. :DDD

(#27) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Ez a JBL kiegészítő marha jóó! :R
[kép]

(#28) #54715584 válasza AMD Power (#6) üzenetére


#54715584
törölt tag

nekem is
csak hianyolom a 4G-t :O
mindegyik XM zenefon csuszkas...ez vegre nem az es tessek, hianyzik a 3G :(

(#29) #54715584 válasza #54715584 (#28) üzenetére


#54715584
törölt tag

felrenyomtam, nem 4, hanem 3G :)

(#30) AMD Power válasza Coyote2000 (#26) üzenetére


AMD Power
titán

Recsegnek az SE. Tudom sajnos. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

6500 Classic és ez a teló csak a zenevezérlő gombokban és az előlapban különbözik szeintem..

Ugyanez a helyzet a 6500 Slide és az 5610 XM esetén is.

Cseles..

(#32) Mac! válasza Zoltanfi (#31) üzenetére


Mac!
aktív tag

Illetve a belső memóriában, a memória bővíthetőségben, a hozzá járó füles minőségében, az FM rádióban, 3,5-ös jackben, a ledekben, a 3G-ben és az akksiban.
Pont, mint két tojás... ;]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#33) -NOKIA- válasza Jeannie (#22) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

igen így kéken egész pofás :B

(#34) -NOKIA- válasza Sunyi Sanyi (#27) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

ÚHHH,SunyiSanyi...ettől leesett az állam...!! :R

(#35) Zoltanfi válasza Mac! (#32) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Igen a 5310ben Fm rádió van, a 6500 classicban meg 3g, de elülső kamera nélkül. A 5610-6500slide esetén meg mindkettőben van 3g kamerával.
De a fő fényképezőjük, méretük, kijelzőjük, tudásuk mindkét esetben igen hasonló.. ezek testvérmodellek, mint anno a 6510-8310 volt. Csak sallangokban különböznek.

[Szerkesztve]

(#36) blueMerle


blueMerle
veterán

Ezt úgy fogják vinni mint az ingyen-cukrot. Nálam már most!!! van elörendelés mikor még alig 1 napja lett bejelentve :DDD

(#37) Sunyi Sanyi válasza -NOKIA- (#34) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

:B ;)
Jah nem semmi az JBL! ;]

(#38) Mac! válasza Zoltanfi (#35) üzenetére


Mac!
aktív tag

Az általam ismert emberek többsége ezen ''sallangok'' alapján választ telefont, és én is. De egyébként biztos igazad van.

Ja és még egy sallang, amit kifelejtettem: kb fele annyiba fog kerülni, mint a 6500 classic...

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#39) sztyui2


sztyui2
őstag

Hát már nem azér de jobban járt volna a nokia, ha az 5300 helyett alapból ezt adja ki. Akkor most semmi esélye nem lenne már a Sony ericsson walkman mobiloknak.

(#40) sztyui2


sztyui2
őstag

A JBL hangszóró jó az 5700-hoz is? Mennyibe kerülhet ez a hangszóró?

(#41) badacsony válasza sztyui2 (#39) üzenetére


badacsony
őstag

''Akkor most semmi esélye nem lenne már a Sony ericsson walkman mobiloknak.''

Ezt a kijelentésed jól meggondoltad? :F Mert elég nagy badarság. :U

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#42) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Nem rossz így élőben sem:

[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

Bog, mikor vásároltok végre egy DSR gépet a telók fotózásához? :B

[Szerkesztve]

(#43) Jégkokó válasza Zoltanfi (#42) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát az 5200 és az 5300 hoz képest ez már haladásnak számít, mind külsőben mind belsőben

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#44) AMD Power válasza Jégkokó (#43) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egy hatalmas lépés inkább. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45) Jégkokó válasza AMD Power (#44) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát igen, mert a külsejük egy gagyi alcatelével vetekedett, ami nem igazán sugalt vmi jó minőséget.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#46) AMD Power válasza Jégkokó (#45) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem külsőre tetszenek csak ezek a kiemelt zenei gombok annyira nem jönnek be.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47) sztyui2


sztyui2
őstag

Nekem az 5610 jobban tetszik, de ahhoz képest, hogy ez az alsó középkategóriába tartozó mobil, elég jó. Jól néz ki az 5200-hoz képest.

(#48) Turmoil


Turmoil
senior tag

Öregecske 6100-amat cserélném már. Most végre megláttam az utódot 5310 XM személyében.
Tud bárki is infót arról, hogy mikortól lesz kapható? Ha igen, legyen oly' kedves és ossza meg velünk!

Köszi!

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#49) badacsony válasza Turmoil (#48) üzenetére


badacsony
őstag

Már kapható pl. itt.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#50) Turmoil válasza badacsony (#49) üzenetére


Turmoil
senior tag

70k??? Azt hiszem várok még kicsit, és kihasználom pannonos kedvezményemet, kártyafüggő változatban lesz ez 50 körül is.

Azé' köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.