Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HERR Z


HERR Z
veterán

''Árakról a gyártó egyelőre nem nyilatkozott.'' VS 790€

javítsátok

amúgy majd ha 40k alá esik már lehet gondolkodni ilyenen, addig kb felesleges.......

[Szerkesztve]

(#2) Ősember válasza HERR Z (#1) üzenetére


Ősember
őstag

elolvastad végig? :F két külön irorol van szo :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#3) citkar


citkar
addikt

legalább kiadták,vhol el kell kezdeni,még ha méregdrágán is:)

(#4) Borisz76


Borisz76
veterán

Akkor talán jövő karácsonyra ''emberi'' áruk lesz.... :)

De a hír mindenesetre bíztató , remélem a többi ''nagy'' cég is követi a példát :)

- Évekkel ezelőtt sosem gondoltam volna hogy a CD-hez képest nagy adattárolási kapacitást nyújtó DVD is kevés lesz a maga 4489 Mb-val. És most meg alig várom ,hogy a Blu-Ray itt figyeljen a gépemben az ''óriási'' 25 GB-os korongokkal. :)

Csak így tovább.

Üdv.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5) Ősember válasza citkar (#3) üzenetére


Ősember
őstag

megtehetik, mert friss :U jövö karácsonyra sem lesz még tul elterkedt a dolog. gondolom ha a felére leesik az ára akkor sem rohan mindenki érte a boltba :D ez csak az eleje a blue ray hoditásnak :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#6) klepto válasza Ősember (#2) üzenetére


klepto
addikt

Bocsi, nem akarok kötözködni, de kifejtenéd, hogy miért két különböző íróról van szó?
''Lite-On bejelentette, hogy a...decemberben dobja piacra a korábban már beharangozott, PC-be építhető LH-2B1S típusú Blu-ray írót....Árakról a gyártó egyelőre nem nyilatkozott.'' Majd a cikk kép alatti részén ez áll: ''... Lite-On LH-2B1S ... egység 790 eurós fogyasztói áron kerül forgalomba heteken belül.''
Szerintem a Lit-On LH-2B1S, és a Lite-On LH-2B1S egy és ugyanaz az a termék. Ha mégsem, akkor miért nem :F

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#7) Ste


Ste
addikt

a vinyóm tartalma elférne 2db 50gigás lemezen :B

(#8) Ősember válasza klepto (#6) üzenetére


Ősember
őstag

benéztem, tul sok a név :B :W sorry hozzászoktam már a sok profi cikkszerkesztöhöz és ahhoz, hogy a hiba lehetösége 0 :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#9) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én meg a következő generációs író megvásárlása előtt megvárom, melyik formátum lesz az elterjedtebb; persze azt sem fogom bánni, ha multiformátumúak lesznek...

https://www.coreinfinity.tech

(#10) Csapi007


Csapi007
veterán

:Y 790 euró???
Meg vannak ezek őrülve? :F

"Csak úgy mondom"

(#11) TeeJay válasza Csapi007 (#10) üzenetére


TeeJay
félisten

de legalább SATA már :DDD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#12) WillChi válasza Borisz76 (#4) üzenetére


WillChi
senior tag

''Akkor talán jövő karácsonyra ''emberi'' áruk lesz.... '' - Szerintem meg még akkor is 'emberes' ára lesz... :(

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#13) zsulboy válasza TeeJay (#11) üzenetére


zsulboy
senior tag

Pont ezt akartam én is írni! :C
Drága,de legalább SATA!

(#14) macilaci78 válasza zsulboy (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Na bammeg! Jóhogy SATA, valahogy nem kéne beleőszülni, míg 50GB-ot beolvasok róla... A megírásról nem is beszélve. ;]

Még 2008 karácsonyán sem hiszem, hogy normális árban lesz, de valahogy abban is kételkedem, hogy a formátumháborúban az egyik végleg elesne és megsemmisülne...

A gazdaságosságot meg ugye baromira befolyásolja az írható média ára... Apropó, melyik CD, vagy akár DVD-író mellé adnak adatkábelt? :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15) Ősember válasza Csapi007 (#10) üzenetére


Ősember
őstag

a dvd irok bejelentésénél itt voltál? :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#16) PPeter válasza macilaci78 (#14) üzenetére


PPeter
addikt

És a beolvasás sebességét szerinted mennyiben befolyásolná, hogy ATA vagy S-ATA csatlakozója van egy 2x-es vagy akár 4x-es Blu-ray/HD DVD írónak?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#17) klepto válasza Ősember (#8) üzenetére


klepto
addikt

Semmi baj, már velem is előfordult, hogy egy félreolvasás miatt téves dologról osztottam az észt :D
Egyébként ha jól látom, már javították is a hibát ;)

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#18) PPeter válasza Csapi007 (#10) üzenetére


PPeter
addikt

Olcsóbb, mint az első DVD-íróm, sőt mint az első CD-íróm volt. :DDD

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#19) TeeJay válasza PPeter (#18) üzenetére


TeeJay
félisten

ja csak ha jól tudom ott először csak az olvasók jelentek meg aranyárban majd mikor már azok megfizethetőek voltak utána jöttek csak ki az írók ismét aranyárban.
(CD-DVD-re gondolok)
BD-nél már egyből úgy jelenik meg hogy BD író
vagy lehet valahol kapni csak BD olvasót?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#20) PPeter válasza TeeJay (#19) üzenetére


PPeter
addikt

Van BD-ROM olvasó, de csak Japánban elérhető egyelőre. Nem álltak rá nagy erővel a gyártók, mert ami gyártókapacitásuk volt a kéklézeres optikát és az új szervókat gyártóknak, abból mind az írókhoz való cuccok készültek.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.