Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nap


nap
addikt

Ezek olvassak a Prohardver!t.
A múltkor írtam, hogy soha semmit, nem olvasok el angolul, erre tessék, elkészítették a levelet magyarul is.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2) vadaszg


vadaszg
csendes tag

na én ma kaptam az erste-banktól is kamu emailt... ezek nem unják?

(#3) Erasmus válasza vadaszg (#2) üzenetére


Erasmus
őstag

hozzánk is befutott, de már nem is szentelünk neki külön hírt, csak egy update-et fűztem ehhez. ja, úgy láccik, kénytelenek leszünk hozzászokni...

nap: ha olvasnák, az erstés levélben már javították volna a helyesírási hibát :DDD

(#4) REDeath


REDeath
őstag

''külön e célra létrehozott egy weboldalt, amelyen tájékoztatással és részletes tanácsokkal szolgál az internetes adathalászattal kapcsolatban.''

részletes tanácsokkal? mi olyan részletes és megérthetetlen abban hogy a BANK NEM KÜLD SOHA számlakérelmeket e-mailben.
aki ennyit sem ért meg sokadjára sem, azt tudom sajnálni :D de ezt akor is elmondják mikor a számlát létrehozza az illető...

De amúgy nagyon akaratosak ezek a kis ferdeszeműek ::D napról napra kevesebb baki van a levelekben :D talán bevesznek a csapatba pszchiátert is meg nyelvészeket is...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#5) Gabás válasza Erasmus (#3) üzenetére


Gabás
addikt

óó, értem, így próbáljátok elkapni. Nem dőltem be ;]

(#6) tildy


tildy
nagyúr

újabb:

Kedves számlatulajdonos!

2006. december 1-jén a rendszerünkben a banknak pénzmosással, hitelkártya csalással, terrorizmussal kapcsolatban és a visszaélések ellenorizése céljából zárolnia kellett néhány számlát.

Az ezekkel a számlákkal kapcsolatos információt megkapták levelezo bankjaink, valamint a helyi, szövetségi és nemzetközi hatóságok. A kiterjedt adatbázis-muveletek miatt néhány számla esetleg megváltozott. Arra kérjük tehát ügyfeleinket, hogy ellenorizzék csekk- és megtakarítási számláikat, hogy ezek aktívak-e, vagy hogy a jelenlegi egyenlegük megfelel-e a valóságnak.
A bank az összes ügyfelét értesíti jelentosebb visszaélés vagy bunügyi cselekmény esetén, és megkéri Önt arra, hogy ellenorizze számlája egyenlegét. Ha úgy véli, vagy azt találja, hogy a számláján visszaélést követtek el, errol értesítsen bennünket úgy, hogy belép az alábbi hivatkozáson keresztül.

Belépés

http://www.erstebank.hu/verification <http://erste-hungary.com/> © Copyright Erste Bank 2000-2006


frankó. Mondjuk erstes sem vagyok.
Na lekéstem:B

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) Erasmus válasza tildy (#6) üzenetére


Erasmus
őstag

:) azért kösz

olyan nagy phishingszakértők lettünk itt hirtelen, és olyan gyors a reakcióidőnk, hogy sztem az összes bank minket (hír + fórum) olvas, hogy megtudják: támadják-e már őket :D

(#8) nap válasza Erasmus (#3) üzenetére


nap
addikt

Mea Culpa.
Ez az It.News, nem a Prohardver! :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.