Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) REDeath


REDeath
őstag

Ebben az egész adathalász dologban az a vicces, pl. a bankos levélben is hogy még a bank nevét is szarul írták :D az a gyökér aki ezt sem veszi észre az megérdemli!!!

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#2) tkazmer


tkazmer
addikt

Azért érdekes, h Kínában bizonyos weboldalakat betiltanak, de a phising ennyire nem érdekli őket....

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) raszputyin válasza tkazmer (#2) üzenetére


raszputyin
senior tag

Az érdekli a hatóságokat, amiben érdekeltek :) Nem véletlen, hogy a két szó etimológiája közös, ahogy más nyelveken is :P
A hírhez: szerintem a cím nem szerencsés, mert azt súgallhatja, hogy a Kínai Népköztársaság mint politikai entitás áll a dolog mögött. Ami persze teljesen hihető, épp ezért okozhat zavart, ha valakinek nincs ideje megnyitni és elolvasni.

(#4) Niquis válasza raszputyin (#3) üzenetére


Niquis
aktív tag

A cím szerintem is kicsit hajhászra sikeredett. Nem először, ezt hozzá kell tegyem, és az én szememben erős nívócsökkentő hatása van.
Más: tipp, hogy miért van ennyire az ''élmezőnyben'' Spanyol- és Franciaország? A nagy létszámú országok oké, valószínű sok a zombigép, de ez a kettő nem annyira nagy létszámú. Talán az emberek a phishinget választják új hobbijuknak, neadjisten foglalkozásnak?:)

[Szerkesztve]

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#5) ALI_G


ALI_G
veterán

Már most látom. Míg Dél-Kóreában próbálják elkapni az illetőket, addig Kínában sz@rnak rá, és az a szám csak nőni fog.
Ez a Kína nagyon azt hiszi lassan hogy ő a világ közepe.... :W

(#6) Niquis válasza ALI_G (#5) üzenetére


Niquis
aktív tag

A nagyobb baj, hogy lassan ez igaz is lesz. Az ő gazdasága növekszik a leggyorsabban, humán erőforrásai kimeríthetetlenek, a Nyugat pedig nem törődve a veszélyeivel, gyártást stb oda telepít, amiből máris kinőni látszik az önálló kínai gazdaság. Így fogják lekörözni az odatelepült nyugati cégeket technológiailag is - másolással kezdve. De mit csodálkozunk ezen egy olyan világban, ahol mindenből csak a több, a nagyobb a jobb. Nahát Kínában van lassan mindenből a legtöbb, nekik áll a zászló.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#7) raszputyin válasza Niquis (#6) üzenetére


raszputyin
senior tag

Nem kell alábecsülni az ottani emberek intelligenciáját, kulturális érettségét. De tény, hogy sokkal komolyabb fenyegetés a nyugati civilizációra az eshetőség, hogy a kínai vezetés úgy dönt: meg kéne fegyelmezni minket, mint a közel-keleti terrorizmus.
Népességben kb. (fejből írom, bocs, ha nem túl pontos):
Kína 1300, Dél-Korea 45, Spanyolo. 40, USA 280, Fr.o. 60, Br. 200, Olaszo. 60, Izrael 7, Lengyelo. 40, Egyesült K. 60, Argentína 40, Oroszo. 140 millió
Tehát nagyjából a legnagyobb gépparkkal rendelkező országok szerepelnek, ami semmiképp nem meglepő. Japán és Németország büszke lehet a listából való hiányzására. De azt se felejtsük el, hogy a kutatás brit, tehát a többi európai ország valószínűleg nagyobb súllyal szerepel, mint világviszonylatban.

(#8) Niquis válasza raszputyin (#7) üzenetére


Niquis
aktív tag

Eszem ágában sem volt lebecsülni, ez jött volna le? Ha így lenne, leszarnám azt a lehetőséget, amit írsz, és elbagatellizálnám. Nagyon okosan csinálják szerintem, nem is feltétlen rejtett vagy akár ellenséges szándékkal, és az biztos, hogy Kína potenciáljának még messze a vége.
ja és még itt is szar hangulatban voltam. Célnak tűzted ki, hogy mindegyik it-news témában megregulázol?:)

[Szerkesztve]

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#9) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Látom nem áll le a dolog, ma elérték az erstet :(

(#10) #95561216 válasza ALI_G (#5) üzenetére


#95561216
törölt tag

Nemrég olvastam egy amerikai tanulmányt, hogy 2066-ra Kína GDP-je (össz, nem fejenkénti) másfélszerese lesz USAénak, Indiáé 1,3-1,4-szerese, miközben KÍna népessége 1,3 milliárd, Indiáé 1,7 milliárd, USAé 0,5 milliárd lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.