Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

A cím bizonyára szellemes szeretne lenni, de egy terméknél a ''kifutás'' teljesen mást jelent, ezért félreértésre adhat okot.

A lapon csak én nem látom a második IDE csatlakozót vagy nincs is rajta? A hírben szerepel. :F

A legjobb aláírás a héten

(#2) BRinyo válasza erdoke (#1) üzenetére


BRinyo
aktív tag

Jól látod, csak egy db van már. Én csak azt nem értem miért van még ezeken a lapokon ps2 port...

(#3) Domy válasza BRinyo (#2) üzenetére


Domy
aktív tag

Soros és párhuzamos így sincs :D Én bepróbálnám... :C csak kérdés hogy mikorra ér ide hozzánk! :o

(#4) Club


Club
őstag

Az Abit eddig a Max 3-mal nyert szerintem legjobban ''tengeri csatát''.
De ez a lap...
Csúnya de nagyon, ráadásul semmi olyan igazi Zászlóshajó és tekintéparancsoló feature-el nem rendelkezik, ami miatt igenis az lehetne aminek ki akarják kiáltani.
A teljesítménye lehet hogy jó, sőt biztos nem szerény..

(#5) Domy válasza Club (#4) üzenetére


Domy
aktív tag

Szerintem gyönyörű! Már csal 1 dolgot várok, egészen pontosan 2-t... fent van az AbitUSA-n az NF4-es Intel lap is, de még kép nincs róla... de ami nagyon kellene, az a DFI955 :DDD

(#6) t-shirt válasza Domy (#5) üzenetére


t-shirt
veterán

Szerintem is szép, és szinte biztos hogy jó is :D

(#7) TommyGun válasza Domy (#3) üzenetére


TommyGun
őstag

De ami a legszebb hogy a floppy még mindig rajta van :C nem merik levenni :DD

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#8) ftc válasza TommyGun (#7) üzenetére


ftc
nagyúr

Majd ha az lesz a szokás hogy Raid vezérlök Win instal-ba integrállva akkor talán majd addig nem lehet

(#9) faster válasza ftc (#8) üzenetére


faster
nagyúr

Esetleg, hogy elfogadjon mass storage drivert cédéről is.

(#10) Vangelis válasza TommyGun (#7) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sata Rulez:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#11) ftc válasza faster (#9) üzenetére


ftc
nagyúr

Az se rosz ötlet,de még flopyzgatni kell :(

(#12) Lars válasza ftc (#8) üzenetére


Lars
őstag

Miért. Szerintem kifejezetten feldobja az első alkalommal a dolgot, hogy az ember rohangálhat egy másik géphez és másolgathat pár drivert :DD
Elég kellemetlen volt, anno amikor az első ilyennel találkoztam. Wininstall boot, nincs winyó. Miért ???
Aztán 3 sec- alatt leesett. :Y

(#13) velizare


velizare
nagyúr

csak nekem kevés az a 2 pci slot? :(((

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14) anulu


anulu
félisten

ahhoz, hogy natív SATA-ra csatlakoztatott vinyóra oprendszert pakolj (bármilyet!) semmilyen driver nem kell, max akkor, ha RAID-elt tömbre akarod pakolni, de pl nForce4-hez ott sem kell, a chipset kezel mindent.

részemről egyáltalán nem értem, minek van még floppy csatlakozó az alaplapokon! :F

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) anaqer válasza anulu (#14) üzenetére


anaqer
veterán

Mert az LPCIO chipekben úgyis ott van a support, kivezetni meg uszkve $.50 ...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#16) anulu válasza anaqer (#15) üzenetére


anulu
félisten

SOK! :DDD amúgy meg ahha... részemről kb 3 éve nincs FDD a gépemben, azóta csak gyűlnek az új alaplapokhoz adott FDD kábelek...

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) anaqer válasza anulu (#16) üzenetére


anaqer
veterán

Részemről meg kb. 2 éve ugyan az az alaplap van a gépben, szóval nem kell új szekrényt kezdeni a plusz kábeleknek... (gy.k. ez pontosan annyira érdekli a gyártókat mint amennyire az hogy neked kell-e az FDD)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#18) anulu válasza anaqer (#17) üzenetére


anulu
félisten

nekem meg 2év alatt ez a 4. alaplapom... bár szerintem ez most egy jóideig maradni fog :))

tudom, h a gyártókat maximálisan nem érdekli. maximálisan örülök, hogy a floppyt ki tudtam zárni az életemből :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) Loretto


Loretto
veterán

nekem nagyon bejön ez a silent otes...
Megy sata megy a sata....

Soirée...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.