Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Az, hogy az AGP melletti PCI helyet elfoglalja szerintem nem nagy gond, mivel az közös IRQ-t használ az AGPvel, és így (szinte) használhatatlan.

(#2) CsendPenge válasza Male (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Annyit hallani erről, hogy agp melletti pci közös irq-t használnak, de én eddig még nem találkoztam ilyen lappal (igaz, annyira sok azért nem volt a kezem között).

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) Manta


Manta
tag

Példának okáért vettem a saját (KR7A) alaplapom manuálját: PCI slot 1 shares IRQ signals with the AGP slot.

(#4) Mista Boller


Mista Boller
tag

Ez nem valami nagy talamany az Abit-tol. Korulbelul ugyanezt a hatast lehet elerni egy PCI-helyre szerelheto hutovel kozvetlen a kartya ventillatora alatt.

Tout le monde est une nonne

(#5) Male válasza CsendPenge (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Még két példa: ABIT BX6-2, ASUS P4S533 (AGP-PCI1-PCI5 shared). Ez a kézikönyvében van (az ASUSban 22 oldal lap alja, a másikban most nem tudom, mert elraktam valahova...de hová? Még a végén Cavington kell :) ).

(#6) Don Vittorio válasza CsendPenge (#2) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az összes így használja.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.