Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anjani182


anjani182
őstag

Végre egy újdonság, ami ráadásul jól is néz ki :R Számomra megérne egy próbát :)

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Gamer egerekhez is fognak kínálni ilyen megoldást?
Mondjuk elsőre furcsa lenne egy weapon change görgő nélkül...

<< Heimdal >>

(#3) ngabor2


ngabor2
nagyúr

várom, hogy mikor jön ki normális, kézbe illő változatban is, vezeték nélkül.

full mozgó alkatrész nélküli? tehát a kattogó mikrokapcsolót is száműzték végre? iszonyúan utálom, valamikor nagyon régen használtam egy sun egeret, az nem kattogott.

(#4) Ősember válasza ngabor2 (#3) üzenetére


Ősember
őstag

megörülnék ha a billentyünek pl nem lenne hangja :DDD biztos mindent 3x lenyomnék...
amugy meg nem teljesen értem miért kell egy hordozhato géphez ekkora felbontásu egér? aki játékra használja a laptopját az veszi a fáradtságot, hogy drága ''gamer egerét'' betegye valami félreesö zsebbe :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#5) #54715584


#54715584
törölt tag

nekem teccik, kar hogy meg csak traveller van
sot, meg a gephez is jol menne
a monitorom gombjai es a hangfalrendszerem is keken vilagit, a haz kijelzoje is kek :)

(#6) Troll


Troll
tag

Leszokhatnának a gyártók erről a kékről. Nincs is rosszabb, mikor az ember szemét kisüti az erős kék fény a monitoron, gépházon, most már az egéren is. Pláne ha amúgy sötét a szoba, sötétben egyenesen gyilkos a dolog. :(

(#7) dokar


dokar
addikt

akkor ez tulajdonképpen mondhatni kétoldalas egér

extra - SEXRay

(#8) Csyppa válasza Troll (#6) üzenetére


Csyppa
senior tag

Én is eltakarom a gép működését jelző led-ed (mert mostmár ugye nem jó a régi zöld színű led, muszály kéket rakni a gyártónak) ha alszok mert iszonyú erős fénye van sötétben. :(((

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#9) Allien


Allien
veterán

Hát, gammereknek erőssen NEM ajánlott. :DDD Ismerjük ezt a gyártót, driver támogatása 0 (azaz nulla). :W Ergo, lehet, hogy nem gammereknek is felejtős lesz. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#10) #54715584


#54715584
törölt tag

teljesen mindegy milyen szinu ledeket hasznalnak, mindegyik zavaro... :)

(#11) dokar válasza #54715584 (#10) üzenetére


dokar
addikt

akit zavar, az süsse ki :D vagy tegyen be egy erős előtét ellenállást

extra - SEXRay

(#12) Hani


Hani
aktív tag

Éjszakai munkához más sokszor kívántam halkabb egeret, billentyűzetet, hogy legalább az asszony tudjon aludni - de biztosan zavaró lenne először, hogy nem kattan a görgő, nem tudom, hogy mennyit scrolloztam. Egyszerűen hiányozna a visszajelzés.

(#13) Ősember válasza dokar (#11) üzenetére


Ősember
őstag

akkor már inkább a ledet nézzük :D amugy az én egerem is ledes. nem akartam ilyet, de ugy adodott, hogy mégis világit. ma már nem zavar. megszokás kérdése ;)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#14) ngabor2 válasza Hani (#12) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a tapipad se kattan, mikor scrollozok vele... sőt, mikor azzal ''kattintok'', az is csendes.

(#15) dchard


dchard
veterán

Én egy olyan egeret tudnék elképzelni mobil eszközökhöz, ami bluetooth-on keresztül kommunikál. Így nem kell külső adapter, sem madzag, sem plusz periféria a vezeték nélküli működéshez. Csak megveszed az egeret és kész.

Ráadásul szinte minden notebook amit mostanában adnak rendelkezik Bluetooth adapterrel, vagy ha nem, minimális árréssel lehet hoozá kapni, mert a gyárilag kialakított hely minden gépben ott van. Ráadásul így a mobil eszközökkel való kommunikáció is letudható.

Mondjuk azt nem tudom, hogy egyetlen bluetooth adapter vajon képes-e például párhuzamosan kezelni az egeret, és mondjuk kommunikálni egy mobillal.

Dchard

[Szerkesztve]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#16) orbano válasza ngabor2 (#14) üzenetére


orbano
félisten

lehet is szeretni. bár nem a padot, de a touchscreent igen.

különben meg az egérmozgatásnak sincs visszajelzése mégis mindenki stabilan tudja használni. a görgővel sem lehet gond szerintem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#17) Den válasza dchard (#15) üzenetére


Den
veterán

Meg fogsz lepődni, van ilyen, vannak bluetooth egerek

www.simson4t.hu

(#18) Den


Den
veterán

ez a simogatós görgő ritka agy marhaság remélem hamar elfelejtik

www.simson4t.hu

(#19) ftc válasza Den (#18) üzenetére


ftc
nagyúr

miért is ? lényegében tapipadon is ezt használja az emberek többsége...

(#20) ngabor2 válasza Den (#18) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem tetszik. és ha 1 mozgó alkatrésszel kevesebb, az csak előny. persze ez nem jelent 1 kopó alkatrésszel kevesebbet.

(#21) Jim Tonic válasza dchard (#15) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Százféle létezik. Mindnek megvan az a csodálatos tulajdonsága, hogy lemerül. Úgyhogy vagy elemet teszel mellé a laptop táskájába, vagy töltőt. Onnantól kezdve....

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) Jim Tonic válasza Den (#18) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Minden laptopon ez megy, semmi baj vele.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#23) Stiky


Stiky
senior tag

Nekem tetszik, végre valami újítás
A hama is kiadott valami ehhez hasonlót, csak azon érintős a scroll felülete
[link]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#24) waverider


waverider
senior tag

''várom, hogy mikor jön ki normális, kézbe illő változatban is, vezeték nélkül.''
by ngabor2

szívemből szóltál! :DDD

[Szerkesztve]

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#25) gorlin válasza ngabor2 (#20) üzenetére


gorlin
őstag

Az Mx revolution(bár sajnos elég drága) görgőjének van olyan ''állása'' hogy nem kattog a görgő hanem egyenletesen tud vele az ember görgetni hangtalanul.
Amúgy én is olyan egeret keresek aminek még a kattintását sem lehet hallani,esetleg az általad említett sun egeren kívül(amit gondolom mr nem lehet kapni) létezhet vlami hasonló?

Üdv.

(#26) sTERNI válasza gorlin (#25) üzenetére


sTERNI
senior tag

Ha találsz olyat, oszd meg velünk is a forrást légyszíves, évek óta én is olyat keresek. :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#27) gorlin válasza sTERNI (#26) üzenetére


gorlin
őstag

Sajnos kevés rá az esély hogy kihoznának egy ilyen modellt,de ha mégis találok leírom ide.
(A múltkor a médiában 20 egeret végigkattintottam miközben odahajoltam a fülemmel hallgatózni melyik a halkabb,egy kicsit furcsán néztek rám:) )

(#28) sTERNI válasza gorlin (#27) üzenetére


sTERNI
senior tag

Rám is néztek már így. Sőt. holnap is tuti lesznek páran, mert a neten találtam egy cikket, hogy lehet megberhelni az egeret hogy halkabb legyen és megpróbáltam. :U
Elvileg egy japán cég gyártott ilyet, valami szilikonos bevonatot kapott a mikrokapcsoló, hogy halk maradjon, de ahogy elnéztem nálunk nem kapható;most keresek vmi oldalt, hátha rendelhető.. kell az új egér :)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#29) Utopista


Utopista
tag

Jó fejlesztésnek találom, bár biztos lesznek sokak akiknek nem jön majd be. Dehát nem kötelező szeretni! Kíváncsi vagyok, hogy más gyártóknak is lesz-e valami hasonló megoldása!

(#30) Emosz


Emosz
tag

Szerintem is nagyon érdekes darab,bár az árával nem vagyok kibékülve....Tudom,új fejlesztés,meg ilyenek de mégiscsak egy genius egérről beszélünk :)
Egyébként engem is nagyon idegesít már a mikrokapcsoló kattogása és görgő ''röcögése'',lassan új egér után kellene néznem.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.