Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Sejtelmes dolog ez egyelőre. Ugyanaz a biztonság lesz jellemző ezekre a lemezekre/írásra? Ugynannyiszor írható?
Az ára indulásnak nem rossz.

A legjobb aláírás a héten

(#2) L3zl13 válasza erdoke (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ja, de ha már új író kell hozzá, akkor enyni erővel már akár kéklézerre is áttérhettek volna... :F

Aki hülye, haljon meg!

(#3) LordX


LordX
veterán

Számos meghajtóhoz érkezhet a közeljövőben ezt orvosló firmware-frissítés.
(..)aki ki szeretné használni a maximálisan 12-szeres sebességű írást, annak mindenképpen le kell cserélnie az optikai egységet.

Nah akkor most melyik?

(#4) erdoke válasza LordX (#3) üzenetére


erdoke
titán

Olvasáshoz elég lehet a FW frissítés, írni csak új íróval lehet.

A legjobb aláírás a héten

(#5) Komplikato


Komplikato
veterán

Ha jól láttam ''odaát'' is ''csak'' néhány ilyen író kapható. (Buffallo?, meg Iodata)
[link]
[kép]
Gyártók linkje:
[link]
[link]

De ugye tudjuk, hogy jön az új LG, nem tudom a típusát, de én GSA-4168 -ra tippelek :DDD

[Szerkesztve]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6) Renwick válasza Komplikato (#5) üzenetére


Renwick
őstag

LG GSA-H10N az ominózus író, mellesleg erre épül a Buffalo és az I-O Data cucca is, tehát a japcsik semmi újat nem találtak ki ezzel... :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#7) macilaci78 válasza Renwick (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

[link] :U

Azért hajrá nekik! Meglátom, mikor éri majd meg beruházni egy ilyenbe egy mobil USB-s vincsi helyett!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) TeeJay


TeeJay
félisten

szerintem ez már túl későn rajtol.
ha jól tudom HD-DVD-RAM is lesz vagy van már ugye?
ugyanilyen vagy biztonságosabb újraírható adattárolás csak 15giga kapacitással.
ha jól tudom persze.

PPeter majd megmondja :DDD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#9) Komplikato


Komplikato
veterán

Hát ez érdekes, de meglepne tekintve, hogy a DVD-RAM-nak se sok köze van a DVD szabványhoz, a Pana saját kreálmánya. Nem hinném, hogy a két nagy konkurens bármelyike összeáll vele egyilyen öszvér létrehozására .. :U

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#10) PPeter válasza Komplikato (#9) üzenetére


PPeter
addikt

A DVD-RAM felett ugyanaz a DVD Forum bábáskodik, mint akik a műsörös DVD-k specifikációját kidolgozták és akik a DVD-R és DVD-RW sorsát egyengetik. Szóval legalább annyira DVD, mint amennyire az utóbbiak.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.