Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hydra SR


Hydra SR
addikt

upsz, félrement

[Szerkesztve]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#2) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Én attól tartok hogy csak ezek a színek lesznek, mintahogy Z610 is csak rózsaszínben volt :( Nem arról híresek a magyar szolgáltatók hogy színválasztékot kínálnak, sőt, örüljönk hogy egyáltalán forgalmazzák, pláne ha speciálisan legyártatnak egy, a szériától eltérő telefont, vagy például a V-s SE-ket is. De elég elegánsnak tünik mindkét darab, ha mutatós lesz, nem lesz belőle gond hogy ezt ''kell'' megvenni előfizetéssel :D

(#3) bolondember válasza Jeannie (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Z610 volt más színben is...
én legalábbis láttam az egyik kereskedésben...

amúgy pofás egy szín, azt meg kell hagyni... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) kzoltann


kzoltann
aktív tag

nagyon tetszik, különösen a w880.

(#5) badacsony


badacsony
őstag

Ezekhez aztán nagyon jól megy a piros lájv menü. ;]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#6) sztyui2 válasza badacsony (#5) üzenetére


sztyui2
őstag

De gonosz vagy, de igazad van. Bár ujjabban azt rebesgetik, hogy a vodafone kezd megjavulni. Nekem is jobban tetszik a w880.A W880 ezüstben nem annyira tetszett, de így aranyban nagyon. A W910 meg inkább pirosba tetszik.

(#7) Spindlyman


Spindlyman
tag

A színválasztás egész jó, viszont a W880 igazi ujjgyilkos telefon. A használhatóságot feláldozták a kinézet oltárán....
Akkor már inkább a W910 ''hagyományos'' gombsora....
A Vodafone meg végre rájöhetne, hogy az Live!-os menü sokakat elriaszt a vásárlástól. Egszerű, csúnya, piros..

(#8) greeneye166 válasza Spindlyman (#7) üzenetére


greeneye166
aktív tag

Miért vezette be egyáltalán?
Szerintem a portál elég népes ahhoz, hogy egy nagylélekszámú petíciót készítsünk.
Valamiért kitalálta ezt a borzalmat a Voda és le is mondhatna róla.

Szerintem nem reménytelen a dolog! Azt hisszük kicsik vagyunk, de nem hiszem, hogy egy jól megfogalmazott, többnyelvű petíció ne terjedne túl az ország határain.

Nos?

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#9) Viktor0610 válasza greeneye166 (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hiszem, h. a tízmilliós Magyarország lakossága megváltaná a világot a live!-menütől...
A vásárlástól való elriasztásról... A Vodafone a világ vezető mobilszolgáltatója.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#10) blueMerle válasza Viktor0610 (#9) üzenetére


blueMerle
veterán

Hm, érdekes.
A szlovák lakosságnak mégis sikerult "megeröszakolnia" a világ másik vezetö mobilszolgáltatóját, az Orangeot, hogy ne zárja a telókat szláv kis országában.

Namost nem látom akadályát a live! mentesítésnek kizárólag Magyarországon :U
De ehhez nem ilyen pesszimistán kellene hozzállni. Áh úgysem fog menni, áh nem lesz jó, áh minek ez, áh kevesen vagyunk... :U

(#11) Viktor0610 válasza blueMerle (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, túlságosan realista (pesszimista?) vagyok, de nem hiszek benne, h. ez sikerülhet.
Az biztos, h. én -bár semmi bajom a live!-menüvel- aláírnám a petíciót. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.