Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MoOrgaN


MoOrgaN
csendes tag

Ha linuxos lesz akkor köszönöm szépen de ingyen sem kell

(#2) #54715584 válasza MoOrgaN (#1) üzenetére


#54715584
törölt tag

es az miert is nem jo neked?

(#3) ByB


ByB
addikt

Szép is ha minimál a forma, de azért az se baj, ha van valami formája és nem egy papírlap... :R

MoOrgaN - lolll

(#4) Router


Router
őstag

Jujj [...]*!

Ha ez igaz akkor durva lesz! :) Linux miatt igen kár lenne... Várjuk a specifikációkat! :C


[...]*
Kellett ez -még ha csak *-gal is? :F
Viktor0610

www.reballing.hu/forum

(#5) marcee válasza MoOrgaN (#1) üzenetére


marcee
addikt

Én elfogadom majd a tiédet is!
Ha ingyen adják, akkor nem bánom, megfigyelhetik miattam a internetezési és levelezési szokásaim mellett a telefonálásiakat is! ;]

\m/

(#6) blueMerle


blueMerle
veterán

A linux az egyik legmegbízhatóbb op. rendszer, ellenben a trágya windowsal. Ha op. rendszer telóra, akkor nálam kizárólag Symbian vagy Linux jöhet szóba. Használtam a Májkiszoft féle mobilwindózt, köszönöm szépen, elég is volt, pedig nem egy gyártó, nem egy modelljét volt alkalmam használni.

Nekem nem ez a bajom a cuccal, sokkal inkább az, ami az iPhone esetében is, hogy nincsenek gombok. Jó tudom, én vagyok a maradi és ez a jövö, de ez valahogy nekem akkor sem tetszik. Volt P800/P900/P910i-m és nem egy PDA-m, ennél fogva tudom hogy milyen jó dolog az érintöképernyö, nekem azonban mégse nyerte el a tetszésemet.

A Googlet és szolgáltatásait ismerve biztos nem lesz drága, és ha van eszuk, valóban alámennek az iPhone extrém árának.

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Érdekes ketyere. Kíváncsi leszek mi lesz belőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.