Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

az autógyártásba mikor szállnak be? :DDD

mondjuk, elég sok előnye lehet - csak az a nagy kérdés, h a készülégyártók készítenek-e ilyen telefont... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) #54715584 válasza bolondember (#1) üzenetére


#54715584
törölt tag

sztem inkabb az lesz a kerdes, hogy a szolgaltatok mit fognak majd megengedni hasznalatra? :)

(#3) bolondember válasza #54715584 (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

naja... :F

Bár, ha azt nézem, h mekkora hatalma van a guglinak... :B

Google nem Apple (lásd még ájfón hájp kontra EU) - szvsz inkább kedveskednének, mint utasítanának... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) shabbarulez


shabbarulez
őstag

Azért ez a hír elég erősen túl van misztifikálva, távközlés területén a Google igen csak kis játékos. Ráadásul nem az egész 108 Mhz-es freki tartományt kapnák meg, ahhoz kicsit kevés lenne ez az összeg. Amcsi állam bácsi 16-20 milliárod bevételt vár az aukciótól, ez is jól mutatja a Gugli ajánlata csak a freki tartomány egy kis részére szólhatna, nem az egészre. Ráadásul ott vannak az igazán nagy játékosok, a nagy telecom cégek, AT&T, Verizon, a nagy mobilosok Sprint, Tímobájl, és a nagy kábeltv cégek Comcast, Time Warner, Cox, ezek azért sokkal nagyobb cégek mint a Gugli. Ők is licitálni fognak és nagy valószínűséggel több pénz fognak ajánlani, szakértők szerint nem sok babér teremhet itt a Guglinak. Ez csak a szokásos média felhajtás ami Gugli körül ami náluk mindig van, legyen szó bármiből. Kicsit olyanok ők mint az IT cégek Paris Hiltonja, tök mindegy miről csak bészéljenek róla, mégha a fele sem igaz.

Ha tud is vásárolni frekit a Gugli, akkor ennyi pénzért én 20 Mhz-nél nagyobb sávot nem igen tartok valószínűnek. Az meg azért elég kevéske, főleg a nagy piaci szereplők által bírtokolt sávokhoz mérten. Ekkora freki tartomány ha rálökik egy egész cellára mobil WiMax mellett max 40 Mbps-re elég, a jővőbeli LTE talán 100 Mbps-ig felmehet a jobb kódolással és MIMO-val. De ha valóban az a céljuk hogy bárki számára nyitott hálózatként akarják értékesíteni és még tovább aprózzák akkor még ennyire sem lesz képes.

(#5) Loader


Loader
tag

A 700MHz túl alacsony freki. (Kis túlzással) félméteres antenna kell hozzá!

''Te! Hogyis van ez?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.