Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] GeForce FX 5900 SE kavalkád (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Csökkentett ár és a 400 euró? :F

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Egon


Egon
nagyúr

Ez a lassabb memória-órajel szvsz nem gáz: a 256 bites memóriabusznak köszönhetően, így sem valószínű hogy sávszélesség-limitált lesz a kártya...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) Peat;) válasza Vikthor (#1) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem,270 a 400 a vivo-s!Egyébként ha olcsóbb mint a 9800SE akkor fene tudja melyik éri meg.Most a sima 9800 a király,remélem még megy lefele az ára.

(#4) Yutani


Yutani
nagyúr

Namost a Gainward és a Sparkle kártya nem nagyon különbözik egymástól felépítésben. Amit kiszúrtam, az két tranzisztor vagy mifene hiányzik a Sparkle kártyáról a kártya végéről, alul két kondi mellett, csak a fényes helyük látszik.

#tarcsad

(#5) boygo


boygo
aktív tag

Az itt feltüntetett kártyáknak lesz egy buktatója méghozzá a HL 2 személyében. :DDD
[L]http://www.hardwareoc.hu/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=3524&mode=thread&order=0&thold=0[/L]

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#6) simonzé


simonzé
addikt

Ki az a hülye, aki egy 70-80'000 ft-os videókártyát akar, és azon spórolni szeretne?????????

I don't fit in. I fit out.

(#7) #25954560


#25954560
törölt tag

Es akkor az 5900SE hova kerul teljesitmenyben az eddigi sorban? 5800U -> 5900SE -> 5900?

(#8) erdoke válasza Egon (#2) üzenetére


erdoke
titán

Megelőztél, pont ezt akartam írni. A tesztek szerint a normál 5900 is alig profitál a brutál memória sávszélességből, ez is elég lesz neki. Ha érezhetően olcsóbb lenne egy 9800 nemprotól, akkor esetleg rízönaböl alternatíva lehetne nVidia fanoknak.

A legjobb aláírás a héten

(#9) anulu


anulu
félisten

Részemről még mindíg azt mondom, hogy egy ilyen 5900SE-nek helye lenne a gépemben. Nem tudom, hogy ebből a pixel shader hibából mi igaz, de hiszek abban, hogy bukás dolgot nem erőltet az nVidia (5800-at is tulképp visszahívta). Egy Inno 5900SE-t megpróbálok keríteni valahonnan. 70e pénzt még ki is adnék érte!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) HiperG válasza Egon (#2) üzenetére


HiperG
addikt

Király!
Nekem az ötlet valahogy ígyse jön be :t

(#11) twollah


twollah
nagyúr

Hát ez aztán a szép Special Edition.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] GeForce FX 5900 SE kavalkád (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.