Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hű, a Leadtek is kitett magáért... :Y

<< Heimdal >>

(#2) Csiborbogár


Csiborbogár
őstag

De szépek ezek a vízhűtéses karik!
Bárcsak telne ilyenre. Biztos lesz vagy 200k! :O

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#3) Zoli329


Zoli329
addikt

A BFG-s nagyon tetszik :)

(#4) Retekegér válasza Csiborbogár (#2) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hát sajnos én sem a célcsoportba tartozom... :O

<< Heimdal >>

(#5) KrAt


KrAt
veterán

BFG szebb :) A Leadtek olyan, mintha egy nagy fémlapot tennék a gépembe :)

(#6) Retekegér válasza KrAt (#5) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nekem pont azért tetszik a Leadtek. Semmi kiálló kondi... :)

<< Heimdal >>

(#7) KrAt válasza Retekegér (#6) üzenetére


KrAt
veterán

Olyan egyhangú. Nem ronda, csak nekem egyhangú :)

(#8) Yutani válasza Retekegér (#6) üzenetére


Yutani
nagyúr

Igen, nekem is jobban tetszik a Leadtek. Ráadásul olyanok is megvehetik, akiknek nincs egyébként vízhűtés a gépben.

#tarcsad

(#9) - iSO -


- iSO -
tag

Nagyon komoly kis DIY cucc a Leadtek.
Nekem tetszik...

:R
ISO

(#10) Armando_19


Armando_19
őstag

Leadtek jól néz ki! :Y

(#11) Csiborbogár válasza Yutani (#8) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Bizony!
A GTX-ből is csinált az ASUS, és az MSI (de biztos más gyártónak is van még) ilyen önálló vízhűtéses verziót.
Nekem tetszenek az ilyen megoldások. :))

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#12) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Én a Leadtek javára írnék még vmit: 2 slotos felfogatás. Hát a BFG kártyáját avval az egyetlenegy csavarral felfogatni és reménykedni hogy az a súly nem tépi ki a kártyát a helyéről és nem szakítja ki a slotot a deszkából.. Jó, aláírom ez nem sűrűn fordul elő de én anno a Leadtek 6800GT-émnél is félve vettem a kanyarokat amikor szállítottam a masinát a helyi Lanparty-ra.

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#13) #96302336 válasza .:T.H:. (#12) üzenetére


#96302336
törölt tag

Nekem pont az egyslotos felfogatás tetszik, nem az a böszme vastag kártya végre. Az egy csavar is bőven megfogja. Vízhűtéses gépet cipelni, úgy sem egyszerű. Nem a kártyával lesznek gondok, hanem a vízzel. A Leadtek is szép, persze. De az egy más koncepció, ott önálló vízrendszer van, a BFG-nél egy komplett vízhűtésbe illeszthető kártyát adnak.

(#14) Qwarc


Qwarc
csendes tag

bitangul néznek ki nagyon... és csatlakozom az előttem szolo pár emberhez... sajnos ez a kategoria nem az én pénztárcámhoz van mérve :O :O

[Szerkesztve]

The real legends never die... =[RZ]= @p3hOC P0w4

(#15) KrAt válasza #96302336 (#13) üzenetére


KrAt
veterán

Nah mondjuk igen. Nekem már ott a komplett víz. Bár sztem a Leadtek-et is meg lehetne ''buzerálni'', hogy egy már kiépített vízrendszerről menjen..

Olyan rossz belegondolni, hogy az egész gépem nem ér annyit, mint az a kis ''nyáklap meg fémdarab'' :O

(#16) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nekem a BFG megoldása jobban tetszik, az ilyen önmagában álló Leadtek féle hűtők nem biztos, hogy jó választások.

(#17) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Nagyon szép, letisztult a Leadtek megoldása, a BFG meg brutális :)

ez a kedvenc aláírásom

(#18) Ste


Ste
addikt

kell is nekik a hűtés

(#19) shteer


shteer
titán

BFG-ből 2 db :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#20) feka007 válasza Csiborbogár (#2) üzenetére


feka007
nagyúr

Na igen, vízhűtéssel lesz vagy 190 min... Viszont nyerhetünk +30 MHz-et a tuningban :DD

(#21) Csiborbogár válasza feka007 (#20) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Hát lesz az több is, mivel a karik 850 dollárért kaphatók vízhűtés nélkül. Az testvérek közt is 170k körül van. Láttam Aquatank tesztet, ott nem nagyon tudták húzni már 630-ról feljebb... :O

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#22) oettinger01


oettinger01
őstag

jó a neve a BFG-nek, WC :DDD

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#23) he7edik.


he7edik.
addikt

A BFG coolere mondhatni referencia megoldás ( BFG szinten )
a Leadteké nekem jobban bejön

Égő szöveg a flém vázon

(#24) #gab_


#gab_
őstag

nagyon szép a leadtek :R

(#25) Achill3uS


Achill3uS
veterán

hehe, a BFG egyszerüen licenszelte a Danger Den 8800GTX blokkot és rápakolta :) [link]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#26) slayer006 válasza Achill3uS (#25) üzenetére


slayer006
addikt

a Leadtek -nek meg sehíre-sehamva a honlapjukon

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#27) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát az biztos hogy a kártyák nagyon szépek és a vízhűtés miatt jobban is tuningolhatóak. De a Leadtek megoldása szerintem azért is különleges, mert önmagában tartalmaz mindent. Lassan a vízhűtéses megoldások is elférnek majd a kártyák nyákjain és akkor lassan a levegős hűtéseket ki fogják majd szorítani.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28) Achill3uS válasza Vistaboy (#27) üzenetére


Achill3uS
veterán

azért ezeknek a vizeknek egy ''igazi'' vizhütéshez képest, mint pl amibe a BFG is beépíthető jóval gyengébb a hűtési teljesítménye..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#29) gfefe


gfefe
őstag

De jól mutatna ez a ''BFG dög'' a gépemben :DDD

De kár, hogy ilyen drága :W

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#30) Vistaboy válasza Achill3uS (#28) üzenetére


Vistaboy
veterán

Még most. De szerintem az ilyen megoldások is eljutnak még arra a szintre...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#31) Achill3uS válasza Vistaboy (#30) üzenetére


Achill3uS
veterán

az a baj ezzel, hogy kicsi az egész rendszer hatásfoka, kis radi, kis blokk, vékony csövezés, de a komolyabb vizes szakik majd jobban elmagyarázzák ha benéznek, szval akkor egy szinte rendes vizes kitet kéne adniuk hozzá :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#32) Vistaboy válasza Achill3uS (#31) üzenetére


Vistaboy
veterán

Valamire csak használható ha már rátették. De tényleg nem akarok vitatkozni, hiszen vízhűtés terén laikus vagyok, csak annak a reményemnek adtam hangot, hogy egyszer majd lesznek a ventillátor helyett alternatív hűtési formák is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#33) shteer válasza Vistaboy (#32) üzenetére


shteer
titán

a leadtek megoldására én sem adok sokat... Achill3uS leírta miért. a gyári léghűtésnél ha jobbak is kicsivel (ami viszonylag ritka ezeknél a megoldásoknál) akkor nem halkabbak - akkor meg mi értelme van az egésznek?

másrészt: ha vízhűtéses vga-d van, akkor miért lenne a gép többi része léggel hűtve?

..szerintem jónak tűnik

(#34) X@b3e válasza Achill3uS (#25) üzenetére


X@b3e
addikt

Még jó, hogy a cikkben Innova blokkot emlegetnek :B . Más kérdés, hogy Innováék G80-as blokkja picit másképp néz ki[link]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#35) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Nekem a BFG-féle (legyen Danger Den, mind1) megoldás lenne szimpatikus, mondjuk egy ilyen házban: [link] (fórumban kép a beléről), [link]

Na nem mintha szép lenne az a ház, csak már benne van a víz - így vízzel kezdeni szerintem ideális, persze nyilván kevésbé hatékony, mint a szakik custom megoldásai.

Csupán a csöveket kell bekötni és kész is. Később pedig igény szerint a CPU (extrém esetben a Northbridge és RAM-ok is) becsövezhetők.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#36) waterman_


waterman_
aktív tag

a leadtek féle gyönyörű:) ha lehetne kapni radiátor nélkül, akkor nagyon jól mutatna a gépemben.. minden más zalman, szóval színben jól passzolna az összhangba:)

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#37) Armando_19 válasza hardzsi2 (#35) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát igen, de annak a háznak a gyári vízhűtése lehet hogy nem elegendő ahoz, hogy ezt a kártyát a még +ba rácsatlakoztasd. Nekem azért tetszik a Leadtek megoldása, mert a kártyát is víz hűtené, viszont nem kell rácsatlakoztatnom a meglévő rendszeremre.

(#38) Freeman25 válasza KrAt (#7) üzenetére


Freeman25
csendes tag

Miért neked mi kell? Hogy 3cm vastag hűtőbordát és nagy zugó ventilátort nézni.
Vagy ezeket a szép lapos csöndes grafikai kártyákat nézed?
Én szívesen használnék vízhűtésest de nincs hozzá kedvem :)
Vajon miért? :F
Hát az árukat nem szívesen vonatnám le a bankszámla egyenlegemből! :Y :D

[Szerkesztve]

Apuka28 ( már nem freeman XD )

(#39) Draken


Draken
őstag

igazság szerint nem az egyszeri ára súlyos összeg hanem az, ha ezt megveszed köv évbe kijön az ujabbik, aztán mégujabb, lecseréled a vidikártyád aztán ujabb blokk rá..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.