Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kBagyula


kBagyula
senior tag

Azért a szülők felelőssége sem zárható ki teljesen. A fejétől bűzlik a hal többnyire. :(((

(#2) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Érdekes, hogy ilyenkor megy a felzúdulás az ''öldökléses'' játékok ellen, de amikor a gyerek mondjuk így vezeti le az agresszivitását (mármint a játékban), akkor az sosem baj... mert ilyen is van, csak ezt ugye minek felmérni... Meg ugye lehetne a különböző sportágakat vonzóvá tenni a kölkök számára, hogy ne a számítógép/konzol előtt csücsüljön délutánonként, de erre már mindenki sajnálja a pénzt... Nem mellesleg egy már korábban is - lőfegyverrel való visszaélés miatt - elítélt felnőtt esetéből általánosítani a gyerekekre vonatkozólag, enyhén szólva is baromság.

https://www.coreinfinity.tech

(#3) tomazin


tomazin
veterán

sztem ha valakinek ilyesfajta hajlama van,akkor annak tökmind1,hogy barbizik-e vagy a hogyan csináljunk atombombát műsort nézi...eljutott 1 pontig,és nem csak a játék vitte oda...
mondjuk nem öldöklős,de nfs után nem szeretek vezetni,mert picit játéknak érzem :F

(#4) moma


moma
őstag

Csodálom, hogy az nem zavart senkit, amikor anno a GI Joe katonáimmal egész városokat pusztítottam ki :))
Egyébként meg mindig is voltak labilisek. A szabadsággal meg együtt jár, hogy elvileg bárki kinyírhat bárkit. Sajna ez mindig benne van. Inkább ez, mint, hogy tiltsanak minden szir szart és ellenőrizzék mindenki minden lépését (ami felé egyesek szívesen tolnák az internetet is).

we all deserve a bit of luck.

(#5) tomazin válasza moma (#4) üzenetére


tomazin
veterán

hát igen vannak labilis emberek....[link]
LOL

(#6) REDeath válasza tomazin (#5) üzenetére


REDeath
őstag

ezt láttam, elég komoly :DDD

amúgy a politikusok nem tudnak olvasni, frankón analfabéták!! : számítógépes JÁTÉK.... meg aztán akkor tiltsák be a filmeket is. pl. mátrixot, gyűrűk urát, ponyvaregényt stb.. csak micimackó menjen a tv-ben.
Ja és persze a zelőnyeiről senki sem beszél, még a végén titkosítják...
meg tiltsák be a vizipisztolyokat, meg mindent pl. a lézerfegyveres játékrobotot is!

De komolyan mondom, próbálják csak betiltani pl. a CS-t... (bár én codozok :D )
Ha sikerül betiltani a CS-t pl. akkor (ez a hozzászólás is bizonyíték lesz majd akor) leszopom magam, és az összes politikust is aki ezt a ''nagy sikert'' eléri...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7) anulu válasza REDeath (#6) üzenetére


anulu
félisten

Micimackót engedélyezni egy folyton parázó, nyilvánvalóan full drogos Malackával, mint az egyik főszereplő? :U

komolyan mondom, h ezek az emberek, akik a játékok betiltását követelik (köztük a szülők is) még soha nem ültek le játszani azzal a programmal, aminek a betiltását nyálfröcsögve akarják elérni.

btw tegyük fel, h betiltják. minden lakást nem tudnak végignézni, nyers DVD-t már a sarki zöldségesboltban is lehet kapni, és mindemellé ott a szélessávú net. ennyi az egész. ha a lurkó játszani akar vele, akkor úgyis letölti a netről ha meg tudná venni, de nem veheti, mert a ''nagyon'' azt mondták, h ettől befelé fog nőni a haja, feljelé a szemöldöke, 2 hét alatt kihullik minden foga, majd dobotőrként használva őket fogja lemészárolni 32 embertársát.

Németországtól ennél azért egy nagykanyarnyival értelmesebb hozzáállást vártam volna.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) tomazin válasza REDeath (#6) üzenetére


tomazin
veterán

Ha sikerül betiltani a CS-t pl. akkor (ez a hozzászólás is bizonyíték lesz majd akor) leszopom magam, és az összes politikust is aki ezt a ''nagy sikert'' eléri...
Ezennel megalapítom a tiltsuk be a cs-t mozgalmat,annyi időre amig a kedves kolléga eleget nem tesz igéretének ;]

(#9) REDeath válasza tomazin (#8) üzenetére


REDeath
őstag

mot komolyan, te politikus vagy?

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#10) tomazin válasza REDeath (#9) üzenetére


tomazin
veterán

neem...isten ments...csak szeretem szaván fogni az embereket ;]
de igazat adok neked,és én is szeretem a cs-t,csak olyan szépen fogalmaztál,h muszáj volt rá reagálni :P :D

[Szerkesztve]

(#11) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

ha vminek a betiltásáról van szó akkor az emberi hülyeség nem ismer határokat bármi is legyen az..
pláne ha ilyen szép plátói eszméket tűzünk ki elé, hogy a gyerekek védelme érdekében

érdekes..szichológiai tény, hogy az erőszakos filmek játékok NEM befolyásolják a gyereket..
ezt vaj miért nem veszik figyelembe?
amúgy meg a háborús gémek(mohaa..stb) ált mi vagyunk a jok és a rosszakat öljük a rend és a béke nevében...
erről ennyit.

Nos Omnes Una Manet

(#12) Huma


Huma
addikt

Sok sötét ember van aki abban leli örömét ha valami ellen tiltakozhat, betiltathat, keresztbe tehet a másiknak. A legtöbb esetben nevetséges belemagyarázások és ferdítések áradata az egész. A gyereknevelés a szülők feladata nem a számítógépé vagy kormányé. Nekik kell eldönteniük elég érett-e az adott típusú játékra. Ha az rossz hatással van rá megtiltják neki és kész. Mindenesetre egy normális emberből sem lesz pszihopata egy játék hatására legyen az bármilyen aberrált is.(a játék)
A tévés karikákat is hülyeségnek tartom, sokszor nem is tükrözi a műsorban lévő tartalmat. Igazán nem tudom mi alapján döntik el melyikhez milyen karikát rendelnek.
Régen a szerepjátékokat akarták betiltani olyan ostobaságokkal, hogy a sátán műve, gyilkosokat nevel a fiatalokból stb. Az anime-t jobb ha nem is említem (upsz már késő.)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.