Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Squirrel


Squirrel
őstag

Valaki beruház egyre innen a Ph!-ról? :)

(#2) BenJoe válasza Squirrel (#1) üzenetére


BenJoe
senior tag

Ha lesz rá 150K... :DDD

De mire eljön ez ide, lesz ebből még 160-170(!) k is... :(

Kijön AGP-sben is? :))

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#3) X Factor válasza BenJoe (#2) üzenetére


X Factor
addikt

Elég fura lenne AGP-ben :U
Az egy dolog hogy egy ilyen kártya 150-160k de ugye ha már van, dukál mellé még egy másik is ;]

Make things work

(#4) BenJoe válasza X Factor (#3) üzenetére


BenJoe
senior tag

Meg egy lap is, ugye.... ;]

Majd lottónyereményből...

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#5) Exakt válasza BenJoe (#4) üzenetére


Exakt
aktív tag

whiskey+vizicsuzli+maszk+OTP kirendeltság :DDD

[Szerkesztve]

(#6) Exakt


Exakt
aktív tag

Na de hogy komolyra forditsuk a szot, kulfoldi teszteken amiket én láttam eleg jol teljesitett x1800xt CF az 512mb SLI-hez képest, megmondom öszintén en rosszabbra számitottam.
Végulis a legnagyobb bakit ami 850XT PE-nél volt hogy 1600-ba csak 60Hz mukodott kiküszöbölték ahogy igertek..
nem tudja valaki hogy 512mb GTX SLI-nek mennyi a képfrissitési aránya 2048x1536-nél?
ami meg az árat illeti lesz az még olcsobb is pláne ha x1900 is kijön CF-be

(#7) sdrahos válasza Exakt (#6) üzenetére


sdrahos
csendes tag

valóban jól teljesít az slihez képest :B
talán még néhány tesztben meg is veri a singleben jobb 512-es GTXet, csak az a baj, hogy a chipsetet elronották.
De lesz ez még jobb is :)

Ha nincs gatyád, nincs mit felkötnöd

(#8) PAraNOia21 válasza sdrahos (#7) üzenetére


PAraNOia21
tag

Hát én nem mondanám, hogy elrontották...

[link]

(#9) Alvinka


Alvinka
tag

Az atinak szrtem össze kell szednie magát mivel az uli nembiztos hogy támogatni fogja :))
Talán az lenne a legjobb ha a viával összeállna kávézni. Az alaplapjaiban meg télleg nagyjából hozza nf4 szintet szal azzal sincs már gond. Mindenestre eléggé hülye dolognak tartom hogy cf kártya kell a dualhoz, bár aki tud 2 ilyen karit venni annak a +20e a cf kari miatt mind1. Mondjuk még sok viznek le kell folyni a dunán mire lesz értelme a dual vganak, mert ugyebár ugy van kialakitva hogy 2 régebbi kari = mostani szuper karival, árban meg hasonló lehet, és az egy gpus meg stabilan hozza a teljesitményt a 2 meg nem mindig.

MSI K8n SLI Platinum 3000+@2500 160Sata2 raid0 Maxtor ,MSI 8800 gts 320,2x512hc@500 2,5-3-3-6 1t Enermax liberty 500w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.