Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ez durva cuc lesz, de sajnos ugy tudom csak 2008 elején jön.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) mark75


mark75
senior tag

ez tényleg szép.

(#3) Thom! válasza AS (#1) üzenetére


Thom!
veterán

én nem bánom mikor csak jöjjön

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

Szép. A többi képességére is kíváncsi leszek.

(#5) Jadro


Jadro
veterán

Nagyon szép, arányos telefon. A tudása is lenyűgöző. Egyetlen bajom van vele. A kijelző körül a keret olyan nagyon csillogós olyan bazári hatást kelt a képeken. Sejtem hogy nem lesz ilyen élőben, csak a képek adják vissza ilyen szerencsétlenül.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6) AS


AS
félisten

2.4 collos qvga kijelzö
és nem lesz vékony 16- 17 mm lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Thom! válasza AS (#6) üzenetére


Thom!
veterán

normális optikát nem is lehet ennél vékonyabba belepakolni

(#8) Athos07 válasza AS (#6) üzenetére


Athos07
senior tag

Én olyat olvastam, hogy a k850-nél is vastagabb lesz (az 17mm-es).

Egyébként túlságosan csicsás és túlságosan csúszka. Más baj nincs vele.. ;]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#9) cannibal válasza Jadro (#5) üzenetére


cannibal
senior tag

''Egyetlen bajom van vele. A kijelző körül a keret olyan nagyon csillogós olyan bazári hatást kelt a képeken.''

Azt hittem csak nekem tűnik olyannak,de megnyugtató,hogy más is így látja :DDD Én tartok tőle élőben is olyan lesz amilyennek látszik :(

(#10) Ricardo válasza cannibal (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

Én reménykedem benne hogy nem. A samsung elég izléses telefonokat gyárt. Talán most sem csinál kínai piacos cuccot :U

(#11) AS


AS
félisten

Azt mondják hogy az a keret fémböl van ami jo dolog :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Thom!


Thom!
veterán

ez eléggé prototípus szagú szóval mire jön addig változhat sok minden
pl. tehetnének bele led segédfényt is

(#13) piggy2


piggy2
tag

Nagyon pöpec! Az aksira azért kiváncsi leszek meddig bírja. ;] 1 nap talán kettő. :DDD

streccs strucc cucc

(#14) AMD Power


AMD Power
titán

A navigációs ''rész'' nem nagyon tetszik. De nagyon okos lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) Peat;)


Peat;)
veterán

Tudás jó, külcsín vacak. Olyan csillogó plázás cucc. Lehetne férfiasabb.

(#16) AS


AS
félisten

Infok:
2.4 collos qvga kijelzö
Stereo fm rádio és Stereo hangszorok.
VGA video 30 Fps.
1100-1200 as aksi lesz bene ( ami nagyon jó lenne)
16 -17 mm tehát nem penge.
Legelöbb 2008 eleje lehet amikor jön.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) sztyui2


sztyui2
őstag

Hényszoros Optikai zoom van benne? 3x-os? Most ez lesz a menő az új mobilok körében? MIndenki biztos Optikai zoom-ot fog pakolni a mobiljába? Na mire még innen eljutunk addig, hogy 10x-es optikai zoom legyen bennük mondjuk egy Leica vagy egy Carl Zeiss lencsével :) :D

(#18) EQMontoya válasza Peat;) (#15) üzenetére


EQMontoya
veterán

külcsin sztem nem rossz. kiv. leszek, milyen funkcióval kurtitják meg.

Same rules apply!

(#19) badacsony


badacsony
őstag

K*rva jól néz ki! :)
Jól látom, hogy a teljes burkolat (legalábbis nagy része) fémből van?
Igaza van AS-nek, ez egy durva cucc! :D

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#20) csusza`


csusza`
senior tag

Nah, ezt is megértük :DDD Optikai zoom...nemrossz-nemrossz, kíváncsi vagyok, hogy fog ez menni a gyakorlatban!
Jól is néz ki (kivétel az a ''műanyagalumíniumkeverék'' ott a szélein), tudásilag is ottvan a szeren+végre egy olyan telefon, ami nem feltétlenül a ''tipikus'' Samsung ránézésre! Na csak hajrá! :)

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#21) Viktor0610 válasza csusza` (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Meglepődsz, ha azt mondom, h. már jóideje van optikai zoomos telefon?
Természetesen a Sharp itt is az elsők között volt: [link]. ;)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#22) AS


AS
félisten

MOndtam már hogy akkár 32 gb os mikroSD kátyát is támogatni fog?
(Motorola Z8 is ilyen , mikroSD HC kompatibilis
Ilyen mikroSD 2009 elején várható

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) Jégkokó válasza AS (#22) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nah de mi értelme van 32 gigás kártyának?Mert szerintem a 8 giga már bőven elég a zenék tárolására, és egy nem oprendszeres telefont nem igazán lehet ennyi programmal megtölteni.
Ráadásúl még egyelőre nem is létezik ilyen kártya, majd csak 2009 től kezdik bevezetni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#24) erdoke válasza Jégkokó (#23) üzenetére


erdoke
titán

Elfogadható minőségben a (VGA vagy WVGA) veszteséges tömörítésű videó sokkal több helyet foglal, mint a szintén veszteséges tömörítésű képek vagy zenék. Emellett az akár nem azt jelenti, hogy rákényszerítenek a 32 GB-os használatára. A 4-8 GB-os viszont jó eséllyel olcsó lesz, ellentétben a mai 4-8 GB-os kártyákkal.

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#25) _seth_ válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


_seth_
veterán

Sharp 902: mekkora egy telefon uhh... év elején volt a kezemben egy angliából behozott és én is csak néztem, hogy ez most akkor mi is? ;]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#26) badacsony


badacsony
őstag

Visszatérve a G800-ra :D , a vaku szvsz túl közel van az optikához. Nem fogja ez a képminőséget befolyásolni?

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#27) csusza` válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


csusza`
senior tag

Dehogy lepődöm meg: gondoltam én, hogy annyira azért nem újdonság a mobilos optikai zoom...de azért biztos, hogy lesz különbség a kettő közt! ;)

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#28) Dare2Live válasza erdoke (#24) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nagyobb ja. Meg 2.4''(Samu igazán belerakhatott volna egy 2.8at) és 320*240. Mindig jobb a több de énse értem mire kellhet a 8gb+. Mondjuk akut zenéim 320al max 5gb. 2széria jobaratok 1600mb (k800 2.8'' 320*240) játékok, térképek... tudomisén még mi legyen 300mb.

ja persze ha összes zeném magammal akarom cipelni akkor kevés a 8gb de akkor már a 32gb is kevés....

szerk: rémítő de olyannak érzem ezt mint ami a prociknál/ram nál kialakult. Nincs miért 2évente gépet cserélni. Megvettem 1éve a core2t felrántottam 3.5ghzre raktam alá 2gbramot aztán nemrég gyorsan mer ocso még 2gbt és mint photoshop, dreamweaveres ''power user'' elnem tudom képzelni amit régen nem tudtam elképzelni: Nem kell nagyobb proc nekem. Se több memoria. Rémitő. (Azért majd még belerakok egy quad procit a gépbe de csak mert.....)

azért néha a 2*500gb +1*150gb hdd kevés meg lassu. :DDD

[Szerkesztve]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#29) Teo70 válasza Dare2Live (#28) üzenetére


Teo70
tag

minek kell neked 1 tera hely? mindent a winchesteren tárolsz?
hogy a témához is szóljak a G800al nagyon húzhat a samsung....szép okos mi kell még?

(#30) badacsony válasza Teo70 (#29) üzenetére


badacsony
őstag

Szvsz az 500as vinyók raid1-ben vannak neki.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#31) AS


AS
félisten

Bocsi , sajnálom..... ;]
Csak 8 gb ig támogatja a mikroSD HC kártyákat. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) AS


AS
félisten

Elvileg Oktoberben várható a hivatalos bejelentés.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.