Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Duplázott az Intel (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Pedig már kezdtem aggódni szegény Intel miatt. Yay! :(

Aki hülye, haljon meg!

(#2) -Devil-


-Devil-
aktív tag

Mifelének 21%? :DD :DD

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#3) -Devil- válasza -Devil- (#2) üzenetére


-Devil-
aktív tag

Elszúrtam... :D Mifelének=Mifelénk

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#4) greenface válasza -Devil- (#2) üzenetére


greenface
aktív tag

Félreértesz vmit... Az Intel forgalmán belül 21% Európa, nem az európai forgalomból 21% az Intelé....
Szóval nincs semmiféle AMD-őrület sehol, legfeljebb it Ph-n...

Intel bácsinak igen jól megy...

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#5) arn


arn
félisten

csak ahol a penz szamit... tolunk nyugatabbra az egesz gepet kihajitjak. egy rendszer arahoz kepest pedig a 2x ardifi is elhanyagolhato. arrol nem is beszelve, hogy a magasabb regiokban (amit kinn eladnak) eleg pariban van a gyartotol szarmazo proci ara.

en azon dobbentem le, hogy az amd bevetele sem kozeliti meg az intel nyereseget. valljuk be oszinten: az intel kilora megvehetne az amdt... nyilvan oka van, hogy miert nem teszik meg.

talan trosztperek miatt?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#6) TheVeryGuest válasza arn (#5) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Azé' az intel kicsit nagyobb cég. Sokkal több dologgal foglalkozik, mint az AMD. Az AMD épphogy felgyúrta magát klóngyártóból tisztességes fejlesztővé. Szóval nem csoda a különbség. Ráadásul az intel a processzorpiacon rendesen extraprofitot kaszál. Meg b@szott sok licenszdíjat is beszed. Szerintem olyan szarságokért is mint mondjuk az USB.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#7) LordX válasza TheVeryGuest (#6) üzenetére


LordX
veterán

Csak úgy mondom, hogy az AMD sem csak procikat gyárt...

(#8) bdav válasza LordX (#7) üzenetére


bdav
őstag

nem, gyárt még flashmemóriákat is.

pl. az intel viszont kap részesedést minden AMD proc után is az SSE miatt. AMD-nél ilyen nincs

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#9) Arpi válasza bdav (#8) üzenetére


Arpi
csendes tag

Jaja...És az intel bácsi jó erősen vissza is él a piaci dominanciájával.Dehát megteheti.

Létezik élet cél nélkül?

(#10) Dr. Balage


Dr. Balage
csendes tag

Hajrá, Intel!!! :C

Intel the King!!!! ;)

ASUS P4G8X-Deluxe,Intel P4 3.06@3.45GHT+Zalman 7000CU,Sapphire Atlantis Radeon 9800pro 128 DDR (380@425/680@720)+Thermaltake Giant II+CoolLink 92mm (2700RPM),Infineon 2x256MB PC2700(300MHz),Creative Sound Blaster Live 5.1,80GB Maxtor 7200RPM ATA133,60GB Maxtor 7200RPM ATA100, 2x80mm+120mm venti

(#11) arn válasza Dr. Balage (#10) üzenetére


arn
félisten

egy cseppet sem reszrehajlo hozzaszolas :D

fizet neked vmit az intel? az ilyen ''en inteles vagyok te meg amds'' jellegu szovegeket sose ertettem. csak termekek. azt kell megvenni amelyik neked jobban tetszik. de aztan nekem tokmind1, hogy ki allitotta elo. keves penzert amdt, sokert intelt vennek perpill.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Duplázott az Intel (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.