Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ste


Ste
addikt

akarom-akarom-akarom :B

a hűtése meg nagyon tetszik :)
ötletes és találó

[Szerkesztve]

(#2) Gorneck


Gorneck
titán

Új Hulk! :D

Gorneck#1239

(#3) Pipó


Pipó
őstag

Háromig akkor számolj, ha előtte kettőt akarsz mondani! Négyet ne mondj!

egy-kettő-öt

Mennyi az annyi pci?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#4) AtG


AtG
aktív tag

Bitang jól néz ki!!!

(#5) Oliverda


Oliverda
félisten

A hűtés ötletes, már csak a slotok színe lehetne normális. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Ezaz. DFI-uj-csodalap-a-láthatáron-porba-dönti-az-asusokat-meg-abitokat-story indul ujra. Juhééj. Most jol kidumáljuk, meg álmélkodunk, aztán mire megjön, egyszer, kutya nem veszi meg. Hú, ez a de ja vu érzés...
Mást nem tudok hozzáfüzni a témához, egyszer elég volt a dfi. :DDD
(bár az nem lanparty volt..)

(#7) Overlocker válasza Tibiajax (#6) üzenetére


Overlocker
veterán

nézz át a lap topicjába :DDD

(#8) Petya25


Petya25
addikt

Hát nem tuom mennyire hatékony ez a többszörösen összetoldott hőcső belógatva a táp mögé.. :F Nem lett volna egyszerűbb az amúgy tutira kevésbé meleg levegőt pumpáló hátoldali venti elé elvezetni akár még belül is?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9) cadgers


cadgers
aktív tag

A teszteken attól még lehet el fog bukni :D

(#10) rup1u5


rup1u5
nagyúr

nekem nagyon tetszik :) bár tutira nem lesz ilyenem. Mi ez a szöveg, hogy ''kizárólag crossfire üzemmódban'' ? SLI-s rendszert nem lehet bele építeni?

cadgers : igen. általában pont ez jellemző a DFI lapokra :DDD

[Szerkesztve]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#11) Tibiajax válasza Overlocker (#7) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Szép. De, erről megint csak a dark-emlékeim jönnek fel.. :DDD Mit gondolsz, miért akartam olyan lapot? :DDD Ott is nyomták a wr-reket, ezerrel.. ááá. :W Nekem is kéne egy ilyen proci, és magam mögött tudnám az 500-at simán, van egy érzésem. Az ip35pro-m is lazán birja az fsb-t, ezt szinte éreztem, mikor nézegettem és (sajnos elég hamar) megtaláltam a 6600-om fsb-jének a végét. Szóval, jo ez a chipset. Én a dfi gyerekbetegségeivel, nyűgjeivel nem voltam kibékülve, mai napig nem tudom, hogy mind ugyanolyan volt-e, vagy csak én fogtam ki korai/rosszabb példányt.

[Szerkesztve]

(#12) Oliverda válasza rup1u5 (#10) üzenetére


Oliverda
félisten

Az Intel chipset hivatalosan csak a Crossfire-t támogatja, az SLi-t azt nem mivel az nVidia nem hajlandó kiadni a kezéből (like EAX 3.0+). Vicces hogy ez a technológia már lassan egy éve pont a konkurens processzor gyártó birtokában van. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13) Cicero


Cicero
őstag

ostobaság. nehézkes beszerelés, és zéró hatékonyság, hogyha a tápnak 12 cm-es ventije van. ja és ugyebár 70 ezres alaplap mellé nem bádogdoboz tápot veszel

(#14) Cicero válasza Petya25 (#8) üzenetére


Cicero
őstag

de. csak valamivel ki kell tűnni

(#15) Muton válasza Cicero (#13) üzenetére


Muton
addikt

mi a gond, ha 12-es a táp? kifejtenéd?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#16) sgergi


sgergi
veterán

Szvsz nagyon jól néz ki, de talán hatásosabb lenne a hátsó borda, ha a hátsó ventinél lenne. Fölösleges bele ennyi kanyar, és a hatásfoka is romlik. Ráadásul a házventi hidegebb levegőt szállít.

(#17) Overlocker válasza Tibiajax (#11) üzenetére


Overlocker
veterán

igen, hát a proci se mindennapi, az biztos.. Majd meglássuk,mindenestre bíztató..

(#18) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Valóban jól nézki tetszik a zöld szín.:) Már csak az a kérdés, hogy nálunk mikor lesz kapható meg mennyiért.

(#19) Hack3er


Hack3er
őstag

Nagyon-nagyon jól néz ki, és tetszik a hűtési megoldása biztos hatékonyan végzi a dolgát.
Az ára sztem 60K körűl lesz, ha nem több :O

(#20) SzlobiG válasza Hack3er (#19) üzenetére


SzlobiG
félisten

60K?? :Y

Abból már inkább egy X38-as deszkát veszek.:D

(#21) FW190ace


FW190ace
csendes tag

-Józsibá hozzad ki a számítógépet!
-Mi, hó melllyikaz?
-Azt ott a sarokba, én addig előremegyek és nyitom az ajtót.
Józsibá kijebbcibálja, megszabadul a drótoktól, oldalára fekteti, észleli a hűtőegységet a hátoldalon, amit persze kapaszkodónak feltételez, ám ettöl a megállapítástol az emelés pillanatában keletkező reccsenés szerü hanghatást észlelve elhatárolja magát, máshol talál fogást a számító masinán és mosojogva viszi ki a PC-t a szobából.

(#22) Overlocker válasza Hack3er (#19) üzenetére


Overlocker
veterán

Abból majdnem két asus p5kc-t veszek :U

(#23) Gorneck válasza FW190ace (#21) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Gorneck#1239

(#24) Hack3er válasza SzlobiG (#20) üzenetére


Hack3er
őstag

Tudjátok hogy a DFI nagyon elszokta tűlozzni az árait, a többi gyártóhoz képest.

Egyépként a 60K-t azt csak saccra mondtam.


[Szerkesztve]

(#25) rolko válasza Overlocker (#22) üzenetére


rolko
őstag

Meg kell fizetni majd a réz árát :D

Amúgy tényleg iszonyat jól néz ki :)

(#26) pmheros válasza FW190ace (#21) üzenetére


pmheros
senior tag

igaz,

lanparty? épp csak a körülményes szállítást nem vették figyelembe

nem vagyok tökéletes

(#27) Hack3er válasza pmheros (#26) üzenetére


Hack3er
őstag

Nem körűlményes az, nem sokból tart lecsavarozni a házból kilógó részét.

(#28) pmheros válasza Hack3er (#27) üzenetére


pmheros
senior tag

én sajnos nem láttam olyan képet miszerint ez lecsavarozható, ezért IS mondtam

de ha ez lecsavarozható és ugye hőmennyiséget is szállít, akkor valahol pasztázni is kell, nem? remélhetőleg kivűl van ez a szerelési pont, mert ha nem akkor az oldallapot is veheted le. Ha viszont kivül van akkor tisztán kell tartani. Akár hogy is nézzük az 3 lépés otthon, 3 ahová vitted, 3 amikor visszaindulsz, és 3 mikor újból otthon üzemeled be. Ilyenkor van elég hülyeség amit szét és össze kell szerelni, nem kell ezt tetézni. szerintem !!

az is fura hogy 8 cm -es venti van azon a tápegységen amivel a képen demóznak, az pedig már régen nem tendencia (főleg azok között akik pl egy alaplapra ilyen nagy figyelmet fordítanak)

nem vagyok tökéletes

(#29) waverider válasza SzlobiG (#20) üzenetére


waverider
senior tag

majd TTS Jánosunk jól megmondja! :DDD
:R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#30) SzlobiG válasza waverider (#29) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát ő már nem biztos.:)

(#31) Achill3uS válasza waverider (#29) üzenetére


Achill3uS
veterán

már nemigazán.. legútóbb nekem azt mondta elege van a DFI-ből és abbahagyja a disztri-séget.

amugy jó lap lesz, de megint túl későn.. 60k körül biztos lesz, szokásos DFI LP induló ár..
de alapvető gond a P35+DDR3-mal, hogy alig gyorsabb a DDR2-nél, max everest-ben mutatkozik meg, és ennek valszeg a chipset az oka.. szoval ilyen összegekért inkább wait to X38, oszt majd kiderül az igazság..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#32) Achill3uS válasza Achill3uS (#31) üzenetére


Achill3uS
veterán

viszont a DDR2-es verzio ugy látszik mégiscsak megéri az árát :D
[link] 670fsb (WR) :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#33) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Hát nekem azért nagyon teccik a lap. (Bár én hajlamos vagyok kinézet alapján ''beleszeretni'' dolgokba :U )
Ha esetleg méltóztatik egy-két hónapon belül megérkezni(ezt sajnos kétlem) akkor lehet nem lesz rossz választás. Persze,ha valami teljesítmény beli pluszt is nyújt.
Bár én megvárom,hogy legyen ára,meg átfogóbb teszt róla. Mert azért árban is van egy lélektani határ(nálam legalábbis)....

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#34) Gorneck válasza Nyugdíjas (#33) üzenetére


Gorneck
titán

Pláne akkor nincs sok értelme, ha limites nálad minden...

Gorneck#1239

(#35) Ősember


Ősember
őstag

nagyon droid :DDD de tetszik :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#36) Nyugdíjas válasza Gorneck (#34) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát igen,ezért írtam,hogy ha nyújt is valami teljesítmény beli pluszt. Mármint ha úgy gondolom tesztek alapján,hogy nyújt... Szóval ez még elválik...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#37) Genius007


Genius007
őstag

Kiváncsi vagyok mennyiért fogják osztogatni :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#38) rolko válasza Genius007 (#37) üzenetére


rolko
őstag

Neked ingyen fogják adni :P :DDD

(#39) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Még hogy nem lesz új Lanparty, meg hogy még meg is szűnhet teljesen a DFI ;]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#40) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Jól néznek ki, jó a teljesítményük csak az áruk nem jó...
Arról meg elfeledkezhettek a kedves tervezők hogy manapság a legtöbb tápban már alul van egy 12-es és hátul nincs venti.

"Csak úgy mondom"

(#41) joshua7


joshua7
veterán

És ez mikor jön ki? 2008?
Vagy megint azt akarják, mint a p965 Infinity-vel? :U

Semper Fi

(#42) rolko válasza Csapi007 (#40) üzenetére


rolko
őstag

Itt van a Mushkin 650 W-s tápja, ebben nincs 12cm-es venti :D [link]

(#43) Vigneau válasza Ste (#1) üzenetére


Vigneau
félisten

Elmegyek egy hétre és mi vár az utolsó napon...? Nem semmi ez a lap - és legalább passzív a hűtés. Bár ezt a heatpipe rendszert külön is erőltethetnék végre - egyet a FET-ekre és a másikat az északi hídra.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#44) oettinger01 válasza rolko (#42) üzenetére


oettinger01
őstag

nem is lesz egy keresett darab szvsz...

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#45) orbano válasza Csapi007 (#40) üzenetére


orbano
félisten

te pedig elfeledkezel arról, hogy a levegő az összes tápban hátul áramlik ki, függetlenül attól hogy milyen ventilátort raknak bele :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#46) Nyugdíjas válasza orbano (#45) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igen,az enyém is szívja a házból a levegőt. Ezért nem is értettem ezt a 8cm problémát,de most jöttem rá :) Azt hittem enm fér el a heatpipe,vagy valami... :B Teljesen nem értettem.

[Szerkesztve]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#47) DavideX


DavideX
aktív tag

nekem nagyon bejön a lap

(#48) Hun'reeth válasza Gorneck (#2) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Dehogy. Borg! ;]:D
Egyébként jó kis lap ez a hűtés is ötletes. Csodálom, hogy ilyesmiről valakit fel kell világosítani, hogy merre fúj a venti a tápban, na mindegy.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#49) Nyugdíjas válasza Hun'reeth (#48) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Rám gondolsz?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#50) Overlocker válasza joshua7 (#41) üzenetére


Overlocker
veterán

10 nap múlva kb..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.