Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] DDR533-as memóriák a GeIL-től (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dr.Mura


dr.Mura
tag

A név mindent elmond. GeIL, vagyis németül dögös... :)

Elnézegetném otthon, bár asszem, hogy az A7V333-ban sok hasznát nem venném. Elvégre kevés olyan PCI cucc van, ami szereti az 50 Mhz körüli sebességeket.

Majd amikor nF2-re cserélek (majd valamikor, mert a költségvetés most kicsit megcsappant...) akkor lesz az igazi egy ilyen szép kis párocska.

C8H10N4O2

(#2) L3zl13 válasza dr.Mura (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Megsúgom, hogy abban sem veszed semmi hasznát.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Skica válasza dr.Mura (#1) üzenetére


Skica
őstag

Tuning bocsok kedvence lessz.

.: No Comment Grp:.

(#4) anulu válasza dr.Mura (#1) üzenetére


anulu
félisten

Az a baj, hogy nforce2-ben sem érdemes asziknronban hajtani a RAM-ot... A max FSB, amit egy TBred B-ből sikerült eddig stabilan kihúznom, az 229MHz-volt. Úgyhogy a 466-os DDR is bőven jó dualban

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Cane


Cane
őstag

A 3.0-4-4-8-as időzítések rosszabbak a 2.5-7-4-4 időzítésnél, mert a CasLatency kisebb értékű. Az utolsó 3 számjegy is minél kisebb annál gyorsabb a mem kezelés?

(Mielőtt valaki mondaná, most nem szeretném a nagy ramos topic párszáz hozzászólását elolvasni.)

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#6) Xmas


Xmas
tag

''az időzítés 2.5-7-4-4. ''

Nem-e lehet-e, hogy 2.5-4-4-7?

(#7) beeboy


beeboy
addikt

i875-höz ajánlják...

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] DDR533-as memóriák a GeIL-től (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.