Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DaSilva válasza shtml (#48) üzenetére


DaSilva
senior tag

Ha nincs a világon verwährt, akkor ez vajon mi?

[L]http://www.google.co.hu/search?q=verw%E4hrt&ie=ISO-8859-2&hl=hu&btnG=Google+keres%E9s&meta=[/L]

'De szerintem nem lenne sok értelme, elég jól tudok németül...'

Ez ütős érv, hallod-e.

huss, fohászom száll feléd

(#52) tildy válasza DaSilva (#51) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem az egyik múlt ideje;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53) shtml válasza Mazlee (#49) üzenetére


shtml
őstag

Nem kell eljutnia, hiszen a ventilátor vízszintesen fúj. A hőt meg odaviszi a heatpipe.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#54) Mazlee válasza shtml (#53) üzenetére


Mazlee
aktív tag

akkor minek oda az Alu rész? amugy meg a heatpipe-ot meg hagyjuk. az hülyeség.

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#55) shtml válasza DaSilva (#51) üzenetére


shtml
őstag

Keress rá a guglival az egyeNlőre vagy a muszáLY szavakra.

Ne gondold, hogy a németek helyesírása általában véve jobb, mint a magyaroké.

Én részemről ebben a topicban befejezem a nyelvi vitát, mert ez itt nagyon OFF. Ha gondolod, nyiss neki egy új topicot és ott nagyon szívesen folytatom veled a beszélgetést.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#56) tildy válasza shtml (#55) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne haragudj de a magyarban van egyelőre, meg egyenlőre is;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#57) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Jól néz ki érdekes az bordák elrendezése. 21dB egy 2500-t pörgő 8 centis ventitől nagyon jó érték lenne, csak ki tudja milyen távolságból mérték...
Persze Mo.-n nem kapható, vagy igen?

(#58) shtml válasza Mazlee (#54) üzenetére


shtml
őstag

A heatpipe lehetne akár nem hülyeség is. A teszteredmények azonban azt mutatják, hogy valóban nincs sok haszna.

Amúgy az oldalról való hűtés nem biztos, hogy lényegesen javít a hűtésen, hiszen így is, úgy is az történik, hogy a bordák egyes részeit olyan levegő hűti, amely az előző bordákon már felmelegedett. Másfelől viszont a felülről hűtésnél a levegő nekiütközik a borda aljának, míg ennél akadálytalanul, egyenes vonalban tovább áramlik. A fene tudja.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#59) shtml válasza tildy (#56) üzenetére


shtml
őstag

A találatokból majd ki lehet szűrni, hány esetben használták az egyeNlőre szót az egyelőre helyett. Fordítva nem jellemző.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#60) szesa


szesa
senior tag

Mi az az XP 3400+ ?? :))

-

(#61) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Ismét a magyar kiskerekhez szól a kérdésem:

MIKOR LESZ EZ KAPHATÓ??? Én tuti vevő vagyok rá! TESSÉK BEHOZNI a szép MAGYAR földre is!!!!!

Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#62) crab


crab
senior tag

Hát ez ronda, hangos és a legrosszabb, hogy szarul is hűt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.