Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Hmm, a jó kis ultratuning LanPartyk... :(

Aki hülye, haljon meg!

(#2) #gab_


#gab_
őstag

NEEE! :( :( :( :O :O
van egy DFI Lanparty NF4 SLI-DRem még jo,hogy nem adtam el :((( :( :O

[Szerkesztve]

(#3) VectorworksH


VectorworksH
tag

Nekem nem volt soha DFI lapom, de ez telleg elszomoríto...

Ha vettem volna csontuj gepet valszeg DFI lett volna benne.....

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#4) #gab_


#gab_
őstag

én DFI Lanparty R600ra vártam :(
vehetek minoségtelen asust vagy mást ;] :( :(

[Szerkesztve]

(#5) westlake


westlake
félisten

vegre!! de vartam mar ezt ;] :D

Play nice!

(#6) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Bár az információt hivatalos forrásból egyelőre nem erősítették meg

Akkor meg addig nem érdemes sirni.
Az alaplapok királya akkor is az ASUS marad. :R

(#7) robekri válasza westlake (#5) üzenetére


robekri
addikt

Te fakkkk!!!

:O:O

Nesze nektek konróóóó DFI!!!


Ez meg f@sz:DFI-hez hasonló kisebb márkák fokozatosan elhagynák ezt a szegmenst.
Mivel is teszteltek általában?? A kisebb márkás DFIvel!



[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#8) #64791808


#64791808
törölt tag

Eeeezaz, legyen minden egyforma, legyen minden ugyanolyan, nehogy valaki jót merjen gyártani... miiiindegy a minőség, csak jó sok legyen!

Srácok, ha az alaplapgyártók között a DFI-nek abba kell hagyni, akkor én azt mondom, hogy baj van a világgal.

(#9) VectorworksH válasza #64791808 (#8) üzenetére


VectorworksH
tag

''Srácok, ha az alaplapgyártók között a DFI-nek abba kell hagyni, akkor én azt mondom, hogy baj van a világgal.''

hat ebben van valami......sajnos...

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#10) #gab_


#gab_
őstag

''DFI-hez hasonló kisebb márkák''
omfg lol ;] :U

(#11) #64791808 válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


#64791808
törölt tag

az lehet, hogy felétek az Asus a király, de több ország van, a miénkben pl a DFI a király. Ebben a királyságban pedig csak bevándorlás van, kivándorlás nincs. Vagy hallottál olyanról, aki vett egy DFI-t és utána azt mondta, hogy hmmm inkább Asus...?

Más: egyébként gyanus volt, igen megkéstek az nF590-nel is.


[Szerkesztve]

(#12) (Kolombusz) válasza #gab_ (#10) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az eladási adatokra gondolt. Ne mondd már, hogy a dfi piacvezető, vagy legalábbis a top-ban van a lanparty szériájával.

Cerebellum:Nem tom, hogy bp mióta más ország, és érdekes ezt hallani egy olyan embertől, akinek abit lapja van.

[Szerkesztve]

(#13) VectorworksH válasza #64791808 (#11) üzenetére


VectorworksH
tag

:D

[Szerkesztve]

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#14) #gab_


#gab_
őstag

most vettem asus p5b Dlx-t és egy foss a DFI Lanparty NF4 sli drmhez képest :U
az Nf2 ultrás lanparty is mekkora király lap volt :O

(#15) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

remenykedjunk benne, h ez csak pletyka, es nincsen tul sok valosagalapja.... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) robekri válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


robekri
addikt

Ez a kijelentésed is egy LOLer!!!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#17) #gab_ válasza robekri (#16) üzenetére


#gab_
őstag

''alaplapok királya'' ;] :U
tomegcucc ;]

[Szerkesztve]

(#18) #64791808 válasza (Kolombusz) (#12) üzenetére


#64791808
törölt tag

idefigyelj. A Subaru a világ egyik legkisebb autógyártója. Impreza WRX STi, Legacy, Tribeca B9, stb. Azért, mert nem piacvezető, vagy nincs benne a top10-ben, abba kell hagynia? Neked csak az számít, hogy valami mekkora? Az, hogy minőségre milyen, az mindegy, ugye?

(#19) VectorworksH válasza #gab_ (#17) üzenetére


VectorworksH
tag

aze elfogadnanak sokan ilyen tomegcuccot a gepuk oldalan..:)

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#20) Gitros


Gitros
aktív tag

In memoriam Gravis!

A történelem ismétli önmagát... :W

Uff Gitros voltam... :O

''Számítógéppel sokkal gyorsabban megoldjuk azokat a problémákat, amik a számítógép nélkül nem is léteznének.''

(#21) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Alighanem nem volt tisztázva a cikkben, miért is ''kisebb márka'' a DFI, mint mondjuk az ASUS, az MSI, a Gigabyte, vagy az ECS. Azért ''kisebb márka'', mert az előbb említett 4 gyártó számít elsővonalasnak eladott darabszámot illetően, mint az összes többi. Persze a kihátrálásban valószínűleg az is szerepet jáccik, hogy a DFI - mint kis cég a nagy halakhoz képest - meglehetősen szűk réteget szolgál ki a jó minőségű, számos extrát nyújtó, ámde drága alaplapjaival.

https://www.coreinfinity.tech

(#22) #gab_ válasza VectorworksH (#19) üzenetére


#gab_
őstag

a DFIhez képest! az :)

(#23) westlake válasza #gab_ (#10) üzenetére


westlake
félisten

eladasok alapjan! ;)

Play nice!

(#24) #64791808 válasza (Kolombusz) (#12) üzenetére


#64791808
törölt tag

Egy szarul tuningolható procihoz minek vegyem meg a valaha létezett legjobb alaplapot? Egyébként a más ország alatt ki beszélt budapestről? Tudooood, allegória. Középiskola első osztályt elvégezted, ugyi?

[Szerkesztve]

(#25) (Kolombusz) válasza #64791808 (#18) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Asszem ezen, hogy a dfi kis gyártó nem én akadtam ki, hanem ti. :U

(#26) #gab_


#gab_
őstag

most emelkedik a Venusok ára ;] :D

(#27) westlake válasza robekri (#16) üzenetére


westlake
félisten

szerintem nincs olyan, hogy alaplapok kiralya.. tul nagy ez az alaplap szakma, hogy egy lapot, vagy gyartot ki lehessen emelni.. szempontok vannak.. ar, stabilitas, tuningolhatosag, felszereltseg..
nekem regota jo lapra van szuksegem, nem egy markanevre, amire csorgathatom a nyalam ;)

Play nice!

(#28) VectorworksH válasza (Kolombusz) (#25) üzenetére


VectorworksH
tag

lehet hogy kis gyarto, de valoban extra magas minoseg......

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#29) westlake válasza #gab_ (#26) üzenetére


westlake
félisten

a tozsden? :DDD
egyebkent nekem pont van egy elado darabom ;]

Play nice!

(#30) #gab_ válasza westlake (#29) üzenetére


#gab_
őstag

;]

(#31) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

szomorú hírek ezek, de a pénz az úr, ez a baj :(
sajna soha nem volt DFI-m és már lehet nem is lesz

R.I.P.

Resistencia eterna

(#32) (Kolombusz) válasza #64791808 (#24) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szeretem az ilyen humán beállitottságú embereket, akik még büszkék is magukra. :U
Bemagolnak millió szart és okosnak hiszik magukat.

Nah mindegy, maradjatok meg a kis DFI fan világotokban, kockuljatok egész nap és bőgjetek, hogyha egy cég kivonul a piacról.

(#33) rudi


rudi
nagyúr

Egyet mondok én: Gyorsan szálljatok le a személyeskedős vonalról mert csúnya világ lesz! :(((

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#34) westlake válasza bagyulajuve (#31) üzenetére


westlake
félisten

''..de a pénz az úr, ez a baj''
miert mi legyen az ur? a munkasokat ki kell fizetni.. ok is penzbol veszik a kenyeret a boltban..

rudi: verj oda :DDD en mar a cimbol lattam, hogy ez a topik csunyan fog vegzodni.. foleg ha jon egy-ket marka &uzi ember ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#35) robekri válasza #gab_ (#26) üzenetére


robekri
addikt

Nem csak a Venus, hanem a ''mezei'' ULTRA-D is!
Tuti nem adom már el a lapom!

Westlake: sokat szívtam én is lapommal, de szerintem megfelelő ram melett mutass lapot AMD fronton ami jobb lehet!:F

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#36) #gab_


#gab_
őstag

szegény tts :U

[Szerkesztve]

(#37) westlake válasza robekri (#35) üzenetére


westlake
félisten

az igaz.. amd front.. de az meg manapsag kit erdekel? ;] :P

#36: hidd el, nem fog a kardjaba dolni.. neki nem ebben van a penz.. szerintem ez neki csak hobby ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#38) #gab_


#gab_
őstag

nekem a kedvenc platformom a s939 volt

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#39) robekri válasza westlake (#37) üzenetére


robekri
addikt

Nyugi sok mindenkit érdekel! Nem mindenki ''legújabb-buzi, vegyük meg drágán''!;]:DDD

Üdv.: Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#40) bagyulajuve válasza westlake (#34) üzenetére


bagyulajuve
addikt

itt arra a gondoltam, hogy a nagy cégekeknek kisebb árréssel is megéri termelni, míg a kisebb cégek a kevesebb eladott termék miatt magasabb áron kénytelenek megszabadulni termékeiktől

nyilván nem éri meg a DFI-nek a továbbiakban az ez irányú tevékenysége és ezt valószínűleg jól átgondolta a vezetésük

persze lehet h csak rémhír az egész

Resistencia eterna

(#41) rudi


rudi
nagyúr

Tessék az érzelmeket félretéve alaposan végigolvasni a hírt! Miről is van itt szó? Pár gondolat:

1. az alaplapbiznisz már régóta nem olyan mint régen volt, nem nőnek olyan mértékben az eladási számok, és jönnek a notebbokok is.

2. korábban láthattuk, hogy még a legnagyobb darabszámban gyártóknak sem olyan egyszerű, abit megbicsaklott (bár ebben vezetési gixer is volt), a Gigabyte ökénytelen volt összeállni az Asusszal, hogy ne kebelezze be a Foxconn, az ECS pedig akkora gigantikus építkezésbe kezdett, amivel a legnagyobb konkurenseket is veszélyezteti.

3. A DFI igenis, rettentően kis volumenben gyárt/értékesít az Asus, Ecs, MSI, Foxconn (bizony, a Foxconn hatalmas OEM), abit és még a Gigabyte mellett is, szóval ebből a szempontból kis cég ugyanúgy, ahogyan az AMD is csak tizedakkor mint az Intel!

4. A DFI lapjai tényleg rettenetesen jók, de nincs akkora felvevőpiacuk, amiből el tudnának tartani egy céget a mai áron. Kérdés, ki venne DFI LanParty UT lapot 150 000 forintért?! Hogy életben maradjon, a DFI kénytelen lenne mainstreamban vagy low-enden is próbálkozni, ott meg nem sok esélye van a nagyobb konkurensekkel szemben.

5. Az Asus és az ECS-is nagyon megindult a tuningosok felé, szóval még hazai pályán is veszélyben lehet a DFI.

6. Ha a DFI kénytelen beszárni a boltot, akkor szerintem nem egy jelentkező lesz a szakmai örökségükre, még tán a nevet is megveszi valaki.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#42) dbius válasza westlake (#37) üzenetére


dbius
veterán

Egyszer fent, egyszer lent, tény, hogy AMD most lent van..... de ettől függetlenül ez a hír érdekelheti Pl. Azt az elég sok Intel fant is, akik hónapok óta kéztördelve várják a DFI RD600-as lapját.... :U
- bár sztem mostmár hamarosan ki fogják adni -

Hát, elég szomorú hír ez, az biztos... :O Reméljük, hogy ha meg is valósul, annál később.... és lassan fog bekövetkezni....

(#43) bambano válasza robekri (#35) üzenetére


bambano
titán

[link]

Igaz, hogy ez teljes gép, nem csak lap, de egyáltalán nem annyira drága, mint elsőre hinné az ember.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#44) Whaskes válasza rudi (#41) üzenetére


Whaskes
senior tag

szerintem a low kategóriának nagyon örülnének. én legalább is biztos megvenném és sokan mások is. érdemes lenne vele foglalkozni? :F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#45) Johnny válasza #64791808 (#18) üzenetére


Johnny
senior tag

Világon száznál több autógyártó van, a Subaru benne van a legnagyobb 20-ban bőven.

(#46) Renwick válasza rudi (#41) üzenetére


Renwick
őstag

Hát ha még tudná a jónép, hogy a jókis LanParty deszkákat valójában az ECS gyártja... ;]

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#47) Johnny


Johnny
senior tag

A mostani helyzetet nem tudom, de jó egy éve, amíg még az Expert volt a diszributoruk, a kommersz lapjaik hegyekben álltak az Expert garancián. Azért ez is jelent valamit.

(#48) dbius válasza Renwick (#46) üzenetére


dbius
veterán

Ebben az esetben erről is lehetne egy apró - tényekre alapuló - információt megosztani a jónéppel..... :U

:R dbius

(#49) KrAt


KrAt
veterán

Szomorú hír.. Mindíg is tetszettek ezek a lapok, mind kinézetre (sztem a legszebbek) mind tudásra.. Csak pénztárcám nem engedhette meg :(

(#50) #64791808 válasza Johnny (#45) üzenetére


#64791808
törölt tag

hát akkor ennek nézz utána mégegyszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.