Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

szép! az Opteronokra 1-1 Scythe Ninja, némi alacson fordulatú házventi, és megvan a sacc/kb teljesen kussban dolgozó, bivaly erős szerver! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Gregorius


Gregorius
őstag

Kicsit off, de lehet valahol PCI-64-be USB kártyát kapni? Az S2882-nkön csak USB1.1 van és PCI sínnel sem látták el gazdagon.

(#3) ciao válasza anulu (#1) üzenetére


ciao
senior tag

egy szervernél mióta szempont a hangerő?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#4) pilóta válasza Gregorius (#2) üzenetére


pilóta
nagyúr

Tegyél bele sima PCI-osat. Visszafelé kompatibilis...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) anulu válasza ciao (#3) üzenetére


anulu
félisten

ezt nem feltétlenül csak rack szekrénybe lehet bepakolni, hanem középvállalatokhoz is mehet, ahol azért annyira nem jó, ha kib hangos a cucc.

1/2U-sba nem ilyen lapokat raknak. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) zsiga667 válasza anulu (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

Első ránézéste nem biztos hogy rámenne a két Ninja, szerintem összeérnének.

ciao: Mióta egyes elvetemült kockák szervereket tartanak a hálószobájukban. :D

(#7) anulu válasza zsiga667 (#6) üzenetére


anulu
félisten

90%-ra veszem, h elférnének. ugyanis 180%-ban el van a két S940 foglalat forgatva, a Ninja pedig enyhén asszimetrikus. volt már a kezemben, tudom, h mekkora, és szerintem elférne.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) zsiga667 válasza anulu (#7) üzenetére


zsiga667
addikt

Hiszek neked. :R

(#9) ^Bundi^ válasza zsiga667 (#6) üzenetére


^Bundi^
senior tag

2 opteronnal sli -s vidkarival már mennének az itthoni cuccok is.;)
csak az ára nem lenne emberi:))

Nos Omnes Una Manet

(#10) Gregorius válasza pilóta (#4) üzenetére


Gregorius
őstag

Rosszul mondtam: a foglalat PCI-X, ami eleve csak 3.3V-t hajlandó kiadni magából (az 5V-os kártyát nem is lehet beledugni), viszont szerény személyem eddig csak 5V-kompatibilis kártyákat láttott.

(#11) Bgs válasza Gregorius (#10) üzenetére


Bgs
senior tag

Altavista/Google is your friend :)

pl.:

http://www.siig.com/product.asp?catid=86&pid=305

de akar meg ilyet is talalsz ugyanitt:

http://www.siig.com/product.asp?catid=86&pid=555

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#12) orbano


orbano
félisten

Azt hiszem a köv itthoni konfigom egy ilyenre fog épülni :C Kár hogy a Tyan nem gyárt asztali cuccokat :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) nemtommi válasza orbano (#12) üzenetére


nemtommi
senior tag

Nem?
[link]

(#14) orbano válasza nemtommi (#13) üzenetére


orbano
félisten

Van erről valami teszt? Bár én valami kétrpocis megoldásra gondoltam :) Mondjuk 2 X2 3800+ :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#15) Satan-Claus válasza anulu (#1) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Mi a túrónak? :) A gyári opteron hűtő is olyan halk, hogy tök felesleges lecserélni, ráadásul ha ne adj isten bekrepál a proci és a kereskedő/var rájön, hogy nem a gyári cuccal használtad, akkor ugrik a garid is... :(

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.