Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andorpapa


andorpapa
őstag

Ultrabarókirályállatcsászárottvanaszeren! Abit rulez!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#2) fLeSs


fLeSs
nagyúr

majd kiderül mennyi szívás lesz vele mint a többi Abittal.1-2 inkompatibilitási probléma,1-2 rossz széria,aztán... :((

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) andorpapa


andorpapa
őstag

Hát lehet, hogy te már rászoptál az Abittal (és elismerem, hogy sok problémáról hallottam már), de nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak.

Igaz, hogy a KT7 széria nagyon betett a világnak, de például a cikkben említett KG7 igazán zseniális volt. És még sorolhatnám a jó típusokat, melyek igazán tuning-bárók voltak, felszerelve a legújabb technikákkal (pl annak idején UDMA 66 - igaz, ez a BE6 II-n nem működött rendesen, most az UDMA133 és a SoftMenu III).

Szóval izlések és tapasztalatok...

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#4) guest


guest
veterán

Én is rengeteg rosszat hallottam mindenfelöl, de nekem is csak jó tapasztalataim vannak. Pedig most is egy KT7 boldog tulaja vagyok :-)
Volt benne proci meg VGA kártya is cserélve, LIVE! value röcög benne, semmilyen gond nincs. Pedig húzva is van :D

prohardver vendég

(#5) danteshell


danteshell
aktív tag

hát nekem még mindig a legjobb abit ketyeg a gépemben. BH6!!! BH6!!! BH6!!!

7447 óta folyamatosan...

(#6) andorpapa


andorpapa
őstag

De az én régi BE6-II lapom sem fika:))

Ja, és nem akartam lefikázni a KT7-et, nagyon meggyőző alaplapnak tartom, és most, hogy már a régi verziókból is sikerült Athlon XP kompatibilis darabot találni, nos, igazán jó cuccnak tartom.

És tuninghoz kiváló az Abit legtöbb terméke!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#7) Tomcat


Tomcat
őstag

Én eddig is tudtam hogy az ABIT a legjobb. Attól a néhány rossz szériától eltekintve A legjobb.
Már a 3. alaplapomat nyúzom tőlük jelenleg egy KG7-Raid-et, és abszolút meg vagyok elégedve. Stabil, jól tuningolható (150 Mhz FSB, 162-ig boot-ol!)és 4 DIMM foglalat van rajta a 6 PCI slot mellett.
Persze a SoftMenu miatt választottam ezt a márkát még évekkel ezelőtt. Ma már furcsa is lenne a jumper-okat pakolgatni.

Tomcat

(#8) andorpapa


andorpapa
őstag

Na ja. A Softmenu egy baromi jó megoldás volt és még az is. Sokan tették tönkre véletlenül a lapot a nagy jumperpakolás közben. Arról nem is beszélve, hogy csak pár gombnyomás és kész. Szóval az Abit nagyokat alkotott/alkot ma is!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.