Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Ilyen bírót is régen láttam már...

(#2) djculture válasza f(x)=exp(x) (#1) üzenetére


djculture
félisten

Ruszki...

(#3) Eastman


Eastman
őstag

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4) 66zio


66zio
aktív tag

A szerencse mellénk állt? Szerintem ez nem szerencse hanem megérdemelt, sőt. Az izlandiak mellé állt a szerencse, hogy kaptak egy pontot.

[ Szerkesztve ]

(#6) szakatsa válasza #20749568 (#5) üzenetére


szakatsa
csendes tag

A bíró orosz volt, és finoman szólva egy idióta...

(#7) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Nagyon jó volt nézni, hogy jól játszik a csapat. De tényleg, most csapatként voltunk kint és látszott rajtuk, hogy hajtanak.

A bíró meg... Már Svájc-Románia meccsen is látszott, hogy érdekes figura és ehhez mérten érdekes dolgokat is befúj.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8) kemotox válasza szakatsa (#6) üzenetére


kemotox
addikt

Még mindig nem derült ki, hogy mi a baj az oroszokkal

(#9) Shing válasza kemotox (#8) üzenetére


Shing
őstag

SEMMI

[ Szerkesztve ]

(#10) djculture válasza #20749568 (#5) üzenetére


djculture
félisten

Annyi hogy orosz nem ismeri fel a modern foci színészeit, a 11-es is egy színészkedés váltotta ki. De még utána volt ugyanez szabadrúgással is... Enyhén szólva rosszul vezette a meccset az orosz játékvezetői csapat.

[ Szerkesztve ]

(#11) Hieronymus válasza 66zio (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A szerencsére, a hosszabbítás végére gondoltam.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) Def26 válasza kemotox (#8) üzenetére


Def26
félisten

Egy köcsög az orosz bíró. Ennyi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) nemlehet


nemlehet
őstag

Szerintem is nagyon rossz volt a bíró, ajándék volt az a 11-es. Lehet szigorú egy bíró, aki nem engedi a kontaktot, de akkor legyen következetes. Nem igazán fújt ellenünk, mert azért a kékeket is megszórta sárgákkal, de sokszor volt olyan, hogy amit korábban befújt, azt 2 perccel később már nem.

Mindenesetre mi hoztuk amit tudtunk, az izlandiak kicsit ellazázták ami végül visszaütött. Az az öngól is olyan volt, hogy biztos bement volna Bödéről, mert fizikailag képtelenség lett volna másmerre menjen a labda :D Szerintem meg lesz a továbbjutás méghozzá másodikként. A portugálok megverik az osztrákokat és minket is, az sógorék pedig döntetleneznek a szigetlakókkal. Nem hinném, hogy meg tudják verni őket, főleg 2 vereség után, plána, hogy addigra valószínűleg kiderül, hogy csoportharmaddikként 3 ponttal nem fognak tudni továbbjutni amúgy sem.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) hNp88 válasza djculture (#2) üzenetére


hNp88
aktív tag

cyka blyat

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#16) villamos válasza nemlehet (#14) üzenetére


villamos
őstag

Egyelőre nem úgy fest, hogy a portugálok megverik az osztrákokat, bár ezen a tornán a vége felé szoktak eldőlni a mérkőzések, ahogy megfigyeltem...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#17) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

1. Magyarország: 4 pont
2. Portugália: 2 pont
3. Izland: 2 pont
4. Ausztria: 1 pont

Ha valaki ezt nekem a csoportmeccsek előtt mondja, akkor kiröhögöm. :D

Magyar meccs alatt lábon kihordtam 2 szívinfarktust. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) nemlehet válasza villamos (#16) üzenetére


nemlehet
őstag

És valóban. Nagyon benne volt a portugál gól a meccsben, de miután Ronaldo kihagyta a büntetőt szerintem ez X lesz. Amúgy az a vicc, hogy nekünk igazából sehogy sem jó, se elsőnek se másodiknak lenni, mert mind a két esetben elég erős ellenfelet kapunk (A-D csoport).

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#19) villamos válasza nemlehet (#18) üzenetére


villamos
őstag

A másik topiban megy a számolgatás, és ha minden igaz, akkor a legjobb helyzet abban az esetben állna elő, ha csoport másodikként jutnánk tovább, ugyanis akkor angol/wales/szlovák trióból kerülne ki az ellenfél, ellenük lenne talán némi esélyünk, a többi eshetőség eléggé kilátástalan...

1. olaszok/belgák
2. walesi/szlovák
3. spanyol/német (lengyel)

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#20) djculture válasza villamos (#19) üzenetére


djculture
félisten

Elsők leszünk ez a portugál csapat egy merő semmi...

(#21) nemlehet válasza villamos (#19) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát ez igazából nem lesz egy nagy kihívás, mivel utolsó meccsen a portugálokkal játszunk, csak ki kell kapni :D

Akkor nekik lesz 5 nekünk meg 4, és mi leszünk a másodikok az izlandiak előtt a jobb gólkülönbséggel (kivéve ha sokkal kapunk ki).

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#22) cskamacska válasza hNp88 (#15) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#23) EczkE válasza cskamacska (#22) üzenetére


EczkE
addikt

Asszem mindenféleképpen!

(#24) CaNNa3IS válasza EczkE (#23) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

:DDD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#25) freeknight válasza EczkE (#23) üzenetére


freeknight
őstag

Az mit ad, ha beírod google-be az "orosz" szót, a legelső találat az "orosz bíró" :DDD .

Hát igen, elég szar, hogy az izlandiak 12 emberrel léptek pályára, amiből az egyik random 11-eseket és lapokat is tudott osztogatni, de a FIÚK ÍGY IS MEGCSINÁLTÁK!

Én nem tudom mi történt itt, de szinte felfoghatatlan, hogy másfél évvel a 8-1 után ott tartunk, hogy azt számolgatjuk, elsőként vagy másodikként lenne jobb továbbjutnunk az eb csoportunkból.

(#26) hNp88 válasza cskamacska (#22) üzenetére


hNp88
aktív tag

xDDD

remélem lesz ebből valami Boris verzió :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#27) CJ4567 válasza hNp88 (#26) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha ő ebből csinál valamit, az instant 11/10 lesz :DDD

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.