Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Azért durva, hogy már egy nyamvadt hűtőn is firmvare-t kell(egyáltalán lehet) frissíteni... ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) Georg17


Georg17
tag

Akinek ilyen van, az most biztos boldog. Én csak azt nem értem, hogy milyen minőség ellenőrzés folyik ott, ha egy konkrét sorozatszámra visszavezethető a hiba? Azért ez nem olyan hiba, amire csak véletlenül lehet rálelni.

(#3) leonejoci2


leonejoci2
tag

Még jó, hogy nem szivárgást észleltek!Az mondjuk jobban észlelhető amikor elfüstöl a komplett géped!
Nem kívánom senkinek!

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#4) #16939776 válasza pilóta (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

+1

igazán kell hogy lehessen profilokat csinálni...megérdemlik ;]

És mi van ha a pumpa áll meg a lefagyott vezérlő miatt? BRRR...

(#5) Razermazer válasza Georg17 (#2) üzenetére


Razermazer
őstag

Gyakorlatilag a 4-ik műszak csinálta biztos hajnalban hullafáradtan, aztán ahogy a kőműves mondaná " le van szarva nem száradt meg" alapon nyomták tovább. Egy két kis részlegvezető már röpült is az biztos(hullanak a fejek van helyettük úgyis 100 másik). Ezért jó a darabokból összeállított rendszer, jobb hatásfok, nem kell feltétlen a legdrágábbat venni abból sem, a középkategória is veri ennek a szintjét.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#6) Daywalker válasza #16939776 (#4) üzenetére


Daywalker
addikt

A pumpa nincs kapcsolatban a vezérlővel. A ventilátorok sem állnak meg, ha lefagy, hanem default módban pörögnek tovább.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#7) Srodney válasza Razermazer (#5) üzenetére


Srodney
senior tag

biztos! :)

(#8) #16939776 válasza Daywalker (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szóval csak a légkavarók hőmérséklet függő vezérlésére volt ez a felhajtás :DDD

Nem akartam Trollkodni :B

(#9) Daywalker válasza #16939776 (#8) üzenetére


Daywalker
addikt

A profilok a gyártó leírása szerint nem érintik a pumpát...elvileg a gomb csak a ventilátorok fordulatszámát vezérli...pontosabban különböző profilokat aktivál, ami alapján vezérli a ventilátorok fordulatszámát bizonyos tartományokban, cpu hőmérséklettől függően.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#10) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Mondjuk a H-s széria ventilátor vezérlése kimeríti a vicc fogalmát,hogy a gépházon belül kell kotorászni.Az első mozdulatom az volt,hogy előlapi panelre kötöttem az egész motyót.

(#11) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

De legalább korrektül kicserélik.

Mit is kéne ide írni?

(#12) banhammer


banhammer
veterán

Legalább korrektek a hibával kapcsolatban.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

Legalább elismerik hogy szar, és cserélik... Végülis azt is mondhatnák hogy rosszul nyomod, vagy adnának hozzá egy tokot.
(Más cég hibaelhárítási eljárásával kapcsolatos hasonlóság csak a véletlen műve ;] )

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#14) Zotya84


Zotya84
őstag

Mostanában nekem kicsit sok a Corsair hibák száma...
Épp a Force 3 120G SSD-m firmware-ével szívok, bár a legutóbbi úgy néz ki jó lesz. (KOPKOPKOP)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#15) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

A hír címéből valami komolyabb gondra számítottam.Ez a hiba azért nem viszi el a konfigokat. :)

06-3o/9759I39

(#16) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Vízhűtésen firmware frissítés...nah bazz :U
Azt sem tudtam, hogy ilyen komoly a vezérlése.

...

(#17) mikej95


mikej95
aktív tag

Legközelebb majd maradnak a sima réteg-ellenállásos kapcsolónál, azon nehezen romlik el bármi is. :)) :DD :))

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#18) PR0JECTNR56 válasza -=Ghost=- (#13) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

+1
Vagy az is lehet, hogy rossz helyen nyomogatták a felhasználók a hűtőt és ez zavarta a firmware vételt. :DDD
De viccen kívül tényleg jó, hogy a Corsair ilyen gyorsan kézbe vette az ügyet, azért ezt manapság sokan nem teszik meg, annak ellenére, hogy ez "alap" lenne.

(#19) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

A corsair kicsit szigorithatna a teszteleseket, nem olyan reg olvastam hogy hibas a corsair 120gb-os force 3 ssd szeriaja erre most ez is...

(#20) Petike1007 válasza pilóta (#1) üzenetére


Petike1007
tag

mondjuk ez azért tényleg kemény :D
lassan oda jutunk,hogy veszel egy rendszerhűtőt és kapsz hozzá egy driver cd-t :D

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#21) Tomcat


Tomcat
őstag

Csak a H100-as szériát érintheti a hiba, vagy előfordulhat a H80-on is? Ha ugyanaz az érintett alkatrész mindkettőn akkor megeshet. Van egy H80 a közvetlen környezetemben, de nem szeretnék a tulajnál felesleges pánikot kelteni. :)

Tomcat

(#22) Isee


Isee
senior tag

Az a durva, hogy bejelentés nélkül eltűntek a polcokról, nem úgy, mint 1-2 telefon (akkurobbanás hibával), amiből eladnak 500 000-et, és miután szétpukkant pár darab, akkor veszik észre a problémát :U

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#23) Fanyuvo


Fanyuvo
tag

A leírásból kiderül, hogy nem frissíti a firmware-t csak újra indítja. Amúgy nekem is ezzel a kóddal sikerült megvennem és a munkatársamnak is.

(#24) tutti007


tutti007
csendes tag

Sajnos nem csak azzal van a probléma hogy a venti vezérlès vacakol, hanem a szuvattyú morgó csörgö,csattogo hangja van! már a másodikat cserélték de uton van a harmadik is! csak lesz közötte hibátlanul működö is!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.