Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Something_ válasza #40993792 (#23) üzenetére


Something_
őstag

Köszönöm. Gondoltam megosztom veletek az esetemet, plusz "kötelességnek" éreztem, hogy azok, akik az általam posztolt főzött rom útmutatót használták, lássák, hogy visszanyalhat a fagyi.

Eastman: hát figyeld. Úgy voltam vele, hogy sikeresen letelt 2 év telenor hűség és végre el tudtam szabadulni tőlük és átmentem a T-hez. Gondoltam, hogy veszek egy olyan telefont, ami 1 év múlva sem lesz elavult. Ezért vettem ezt, ennyiért. Gondoltam, hogy ennyi pénzért minőséget és "gondtalanságot" kapok. Tévedtem, ez történt velem. Ha 30e ft-os telefon hal be, akkor abban nem csalódtam volna ekkorát.

Gergő_: hát a 20e ft-os huawei-re hány fajta rom van?:D 5?:D Asszonynak amúgy u8500-ája van, jó kis telefon. Teljesen ok, arra, amire ő használja. Telefonálás, sms, néha egy kis net. Én másra használom.
Nézd meg xda-n a sensation részleget. Kb 50 rom van, amiket hetente, kéthetente frissítenek. Szóval nem csak én gondoltam úgy, hogy nem a legjobb a gyári rendszer:)

RI/OS: ez is egy nézet:) Visszadobhatták volna persze, de mivel be sem kapcsolt, ezért megcsinálták. Ki is vehették volna, de az plusz idő és ők is tudják, hogy nincs köze a romnak a táphoz, ezért hagyták így. Max ezért lehetek hálás.
Figy, megértem a te nézetedet is. Hajtogatod, hogy főzött rom=garimegvonás. Ez van leírva, szerinted ez így van jól. Vagy nem érdekel téged, nem tudom.
Minimálbér 70.000 ft, de 47.000 ft-ból meg lehet élni. Ez is le van írva mindenhol. Ezzel is egyet értesz?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.