Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) BenHans válasza Cathulhu (#37) üzenetére


BenHans
addikt

"Csak közben a samsung robbantott, és ezt a többi gyártó kárára, ráadásul a HTCvel egyidőben, gyakorlatilag lemosta a pályáról."

Ja hogy ezt a marketingre és egyéb pénzelésekre értetted? Mert arra igaz. Sajnos a HTC csak marketingben nem tudja felvenni a kesztyűt másban meg sokszor oktat.

Érdemes az eladási statisztikákon elgondolkodni egy olyan szemszögből, hogy úgy nyer a pénzből vett érték hogy mást az emberek már ismerni sem fognak. Itt akkor borul minden, a verseny, a piac, a hiteles tájékoztatás stb stb. És meg is fordul valami, mégpedig hogy azt mondják majd a szolgáltatók + esetleg pár bolt is pl MM hogy nem lesz HTC mert nincs rá kereslet... Mint ahogy már megkaptam ezt pont a MM-ban amikor megkérdeztem hogy miért csak 1 HTC van a Desire Eye? És azt meri mondani vigyorogva a kis bugris hogy nincs rá kereslet... Pedig aki ért hozzá valamelyest az tudja hogy a kínálat alakítja a keresletet.

Persze lehet tagadni, de pont van ismerős pár helyen és négyszemközt elmondja hogy hogy van megvéve még a főnöke is a prémiumokkal + készülékekkel, legyen az szolgáltató vagy egy MM.

Megint más kérdés hogy jobb is hogy a HTC nem egy tucattermék, mert stílusos, minőségi és egyedi. És megvan a réteg akinek ez kell, és én abba tartozom. Ez a réteg valószínűleg tudja hogy HTC-nek komolyabb múltja van e téren mint a reklám/hype óriásoknak.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.