Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zed1983


zed1983
őstag

Phanteks PC-H14S Ez nagyon tetszik. Valóban keskeny, de gondolom szereléskor a venti kerül be utoljára.

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#2) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Tornyos verzió jónak tűnik.Hasonló a rögzítése,mint az Enermax-nál.

06-3o/9759I39

(#3) waithEard


waithEard
őstag

Torony kialakításnál nem egészen értem, mi értelme az ilyen fajta helytakarékosságnak... :F
teljesen mindegy, hogy micro vagy normál atx, bőven van ott hely.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#4) zed1983 válasza waithEard (#3) üzenetére


zed1983
őstag

Valahol biztosan lesz létjogosultsága, ha más nem akkor valami ITX kecóban :)

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#5) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

A tornyos kivitelezésű egész pofás lett :K

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#6) #65675776


#65675776
törölt tag

A merőleges áramlásúból megint a hőleadó felület marad ki, így meg totál felesleges rá a nagy ventilátor.

(#7) Mokó


Mokó
aktív tag

Egyre többen komálják a kisebb gépeket,ennek is biztos lessz piac.Nekem tetszenek a termékek.

(#8) DNReNTi válasza zed1983 (#4) üzenetére


DNReNTi
őstag

Az ITX-be inkább a laposat tudom elképzelni. Tényleg jól néz ki a torony egyébként, de egy rendes méretű házban kár a hűtésen spórolni. :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#9) #16939776


#16939776
törölt tag

Sűrű lamellázat és a hőcsövek kitakarják az 40%-át a bordázatnak. Venti legyen a talpán ami átküzdi rajta a levegőt.

(#10) zed1983 válasza DNReNTi (#8) üzenetére


zed1983
őstag

Ebben igazat adok neked, ahol van hely, ott fölösleges spórolni, talán valami minimalista dizájn-nak jó lehet!

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#11) waithEard válasza DNReNTi (#8) üzenetére


waithEard
őstag

Pont erre gondoltam. Ha pedig a hűtés formaterv a hatékonyság rovására megy, akkor értelmetlen, szvsz.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#12) #97716736


#97716736
törölt tag

Egész jók lettek :))

(#13) Móci válasza DNReNTi (#8) üzenetére


Móci
addikt

Ez bizony igaz, annyit meg nem spóroltak, hogy valóban jó legyen pl. egy Silverstone Grandia -ba. Ott ugyanis ha kiveszed az ODD tartót, max 12 centi magas hűtőt tehetsz bele. Szerintem sokan örülnének egy hasonló kialakítású (torony), de még ebbe a magasság határba beleférő hűtőnek, mint anno amilyen a Scythe Mini Ninja volt.
Én legalábbis anno inkább kiszedtem volna a dvd írót egy normális hűtésért, mintsem valami lapos csodát vegyek.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) proci985 válasza waithEard (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

socket2011, magasbordas ramokkal pl. procik tenyleg TDPn kajalnak, tradicionalis duplatornyosok pedig elegge szukosen fernek el.

2011 viszont problemas, foleg multigpuval hely szempontjabol. a legegyszerubb megoldas talan a viz es a bordak elmozgatasa

Duracellm...: vekony a borda, szoval szvsz annyira ez nem problema. mas kerdes, hogy egy Archonnal ez nem biztos jobb, de kivancsi leszek tesztekre.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15) tailor74


tailor74
őstag

Mindkét megoldás pofásra sikerült, a tornyos megoldás kifejezetten tetszik...

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#16) caprine


caprine
aktív tag

Mindkettő jó, a 14-es meg pláne. A kérdésem az, hogy minek a keskenyitett torony változat? Azért elég kicsi lehet az a ház amibe szükség van rá, talán HTPC-be jól jöhet. A másikat viszont értem, mert az egy SSF-be is belemegy, de ezt nem.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#17) Muton


Muton
addikt

nagyon kicsinek tűnik a hőleadó felülete. egy jól szellőző házban egy ekkora térfogatú passzív lehet, h jobban hűt :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#18) F34R válasza #65675776 (#6) üzenetére


F34R
nagyúr

Van egy par C-type huto a piacon, sosem tudtam melyiket kellene valasztanom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.