Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az 1,3,4 evidens, a második meg hát.. :DDD

(#2) Csemike


Csemike
csendes tag

Vonnegut mondta: "Ne foglalkozzanak sokat a hajukkal, különben negyven éves korukra olyan lesz, mint egy nyolcvan évesé."

Mark Twain mondta: "Cipőből és ágyból csak a legjobbat szabad venni, mert ha nem az egyikben vagy, akkor a másikban."

(#3) concret_hp


concret_hp
addikt

várjuk a folytatást ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4) Viktor77


Viktor77
titán

"papucsban, alsógatya nélkül ne akarj olajban dolgokat sütni. elég fájdalmas ha a talpadat forrázod le olajjal, vagy ne adj istenek a legkedvencebb testrészed"

Hogy a jó halálba forrázod le a talpadat, mikor az a föld felé néz?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) szablya válasza Viktor77 (#4) üzenetére


szablya
tag

Szerintem kézen állva süt, a papucs meg nem a lábán, hanem a mancsain. Aztán meg a nagylábujjával forgatja a sztéket.

Egyébként alapesetben az is lefele néz, ha csak nem csinálsz valami egyebet is közbe :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) Lauda válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Kiboritja a forro olajat es belelep. :DDD

(#7) Jhonny06 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Lazán. Befolyik a papucs és a talpad közé az olaj. :DDD

(#8) Samus


Samus
addikt

Hasznos, bár a megkérem a kezét dologgal nem értek egyet (attól, hogy megkértem, még nem kötelező igent mondani...).
Várom a folytatást :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) hejesírásó válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ott a jó válasz! :R

(#10) Samus


Samus
addikt

Az óvszeres volt legjobb (sajnos igaz, erre minimum nem kellene adó, de még úgy is drága lenne), de azért csak óvatosan az egyéjszakás tablettát használó buliban felszedett lányokkal. Léteznem fertőzések is...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) hejesírásó válasza Samus (#10) üzenetére


hejesírásó
senior tag

há de nem? egy hét alatt bőőőven elhasználsz annyi HuFnak megfelelő gumit mint amiből 1-2 havi gyógyszer simán kijön.

(#13) Móci válasza Kalandor (#12) üzenetére


Móci
addikt

Ez igaz... :K
Nem lehet kellemes, ha van valami 'ajándék' a brén a menet után.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) hejesírásó válasza Móci (#13) üzenetére


hejesírásó
senior tag

válogatós vagyok szval ez engem kismértékben fenyeget (bizonyos valószínűségi tényező mellett természetesen, pechem nekem is lehet)

(#15) Samus válasza hejesírásó (#11) üzenetére


Samus
addikt

Ez így igaz, nem is ez a baj. Ha a kapcsolat komoly, és ezt a lány is így gondolja, akkor érdemes váltani tablettára (valóban költséghatékony, nincs vele "macera" sem), de egyszeri (vagy pár egymást követő) esetnél jobb a gumi. De továbbra is várom a többit, igen viccesek, és még értelműk is van.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"2 naponta minimum érdemes lefürödni, különben elkezd itt ott viszketni"

Fürödni is jó, de vakarózni sokkal jobb. Nézz csak meg egy disznót, amikor az ól tartógerendájához dörgöli az oldalát, és boldogan röfög.
A kosz pedig legfeljebb egy centiig vastagszik, utána lazán lepereg. Véd a hidegtől, és a kisebb külsérelmi behatásoktól. Nem támadnak le cigiért az aluljáróban, és a buszon is lesz ülőhelyed. Sorolhatnám még az előnyeit, de minek? A notóriusan fürdő emberkéket úgysem tudom káros szokásuktól eltántorítani.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) ló úr


ló úr
őstag

"2 naponta minimum érdemes lefürödni, különben elkezd itt ott viszketni" Ezt tapasztalatból írtad??? :F

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#19) caizzz


caizzz
aktív tag

Utolsó szabállyal okosan, mert jön fellépni Dave Tripper. :DDD

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#20) ollie


ollie
MODERÁTOR

Köszönjük, de nem tinédzser életfilozófia szerint szeretnék élni, abból sok jó nem sülhet ki. :)

***

(#21) aXXon válasza ollie (#20) üzenetére


aXXon
senior tag

Ba**ki, ezek örökérvényű szabályok :DDD én 27 vagyok, de szerintem mind igaz :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#22) hejesírásó válasza ollie (#20) üzenetére


hejesírásó
senior tag

dettó, én 26 vagyok lassan. ez kortól független.

:R

(#23) concret_hp


concret_hp
addikt

számozd be őket, hogy könnyebb legyen nyomon követni hol tart az ember :) :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#24) hejesírásó válasza concret_hp (#23) üzenetére


hejesírásó
senior tag

jó 5let! :R

(#25) Lenry


Lenry
félisten

a gumi tényleg drága.
most kiszámoltam, évente valamivel több, mint 30k megy el óvszerre (12-es "családi csomag" Lifestylest szoktam venni, dobozonként 1800)
(most utána számoltam: amióta együtt vagyunk "úgy" is, azóta vagy 80k ment el csak erre :Y )

de egyikünk sem igazán bízik a gyógyszerekben, illetve főleg azok hosszútávú mellékhatásaiban

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26) hejesírásó válasza Lenry (#25) üzenetére


hejesírásó
senior tag

amennyi elmegy gumira annyiból téligumit veszel a kocsira :C

lyfestyle drága, sok félét teszteltem és a legjobb egy tescoban volt kapható márka, fekete doboz kama sutra a neve, könnyen applikálható nem kicsi mint sok más márka.
pedig nem vagyok nagy darab,de még így is sok fajta van ami kicsi és kész szenvedés feloperálni.

anno ebből a kamasutraból volt napiakció egy bp-i tescoban:
150 volt egy doboz! semmi baja nem volt csak kutya nem vitte. vettem vagy 10 dobozzal ;)

(#27) Lenry válasza hejesírásó (#26) üzenetére


Lenry
félisten

azért veszem ezt, mert ebben bízok. azért évi 30k még mindig jobb biznisz, mint egy gyerek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) hejesírásó válasza Lenry (#27) üzenetére


hejesírásó
senior tag

az biztos csak a pelus van annyiba egy hónapra. ;)

(#29) Lenry válasza hejesírásó (#28) üzenetére


Lenry
félisten

:Y

oks, akkor az én gyerekem 2 hónaposan már szobatiszta lesz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) tkazmer válasza Vakegérke (#16) üzenetére


tkazmer
addikt

vakarózni? :N én inkább nem a disznóról veszek példát, akármilyen okos állat is az...

ilyenkor télen többnyire naponta csak egyszer fürdök, nyáron viszont minimum a kettő, de ha pl. füvet nyírok délelőtt, akkor befigyel egy harmadik is...

amúgy a 13-as tetszik :))

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#31) Vakegérke válasza tkazmer (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnálom, hogy csak Te figyeltél fel szösszenetemre.
Az ugye egyértelmű, hogy humornak szántam. Nem jött be.

Csakazértis! Mormogi szomszéddal együtt vallom, hogy július a fürdés ideje. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) concret_hp válasza Lenry (#27) üzenetére


concret_hp
addikt

[link]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#33) Vakegérke válasza concret_hp (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

A fluoreszkáló nagy buli lehet.
Látod? Nem látod? És te ezen röhögsz? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) Lenry válasza concret_hp (#32) üzenetére


Lenry
félisten

könyvjelzőzve :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) hejesírásó válasza Lenry (#34) üzenetére


hejesírásó
senior tag

már megérte cikket írnom a dolgaimból. százalékot kérek a megtakarításaidból! :C

(#36) Lenry válasza hejesírásó (#35) üzenetére


Lenry
félisten

:P

Vatikáni valutában megfelel?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37) hejesírásó válasza Lenry (#36) üzenetére


hejesírásó
senior tag

havi 500 db szentelt ostyában megegyezhetünk?

(#38) Lenry válasza hejesírásó (#37) üzenetére


Lenry
félisten

én úgy gondoltam, hogy "a Jóisten fizesse meg" ;]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#39) DJGABI


DJGABI
addikt

Hú, ez a 13. szabály mekkora ötlet!

mentve kedvencek közé

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#40) hejesírásó válasza DJGABI (#39) üzenetére


hejesírásó
senior tag

én már jó ideje így tolom :B

[ Szerkesztve ]

(#41) tkazmer válasza Vakegérke (#31) üzenetére


tkazmer
addikt

oké, így már világos a helyzet :))
persze, sejtettem, hogy nem minden része komoly, de pl. az északi népek, különösen a dánok, előfordul, hogy csak heti 2-3 alkalommal fürdenek, ezen az alapon elindulva pedig könnyen lehetett volna, hogy vannak lokális képviselőik:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.