Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Peat;) válasza dezz (#18) üzenetére


Peat;)
veterán

X360-at legalább annyit leszóltam, csak azt hajlamos vagy nem észrevenni :) bármilyen hír van mindig ellentmondásokba keveredsz. Most azzal hogy grafikailag íme a dolog: így besegít a cell meg úgy az állításaid szerint, viszont a korábbi anyagokhoz képest most rontottak a dolgon és grafikailag nem nyújt többet mint a rivális. Én közel sem mondom hogy csúnya, sőt. De anno átbaszták a népet, ahogy te is hangoztattad hogy többet fog nyújtani. Hát nézd meg a képeket, nagyon igényes és szép, csak éppen nem több. Mostanában ez a sony, ezért nem szeretem, eteti a játékosokat. Erre te jössz most a fizikával ha a grafika része bukott, ha bukna a fizika része, mert biztos vagyok benne hogy nem lesz átütő pont egy ilyen dolog egy ilyen stílusú játékban, akkor majd jössz hogy x360-ra 10 dvd-n férne csak el. Mindig csűröd csavarod, aztán ha végigértél kezded elölről. Ezért is írtam, Alan Wake. Hasonló a hangulatvilága csak az nem előre scriptelt (vagy mi), tehát még a fizikát sem előre számolja. Majd ott kiderül a hatalmas különbség, szerintem egyszerre jönnek kb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.