Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ennek a HDR-nek a netes/TV-s/újságos reklámkampánya azért elég ellentmondásos, nem?! Pl. látsz egy beszúrt képet a TV által mutatott "HDR képről" a róla szóló netes cikkben, amit persze egy nem HDR kijelzőn nézel. És kb. ugyan ez érvényes a 4K-ra, amit egy max FHD kijelzőn nézel. Szóval kb. tök lehetetlen bénázás ez a marketing :D . Persze a szép tukmálós szövegek mellé a lényeg, értem én, de ez akkor is nevetséges.

(Amikor meg összehasonlítóan tesznek egymás mellé egy-egy széjjel photoshoppolt "4K/HDR vs FHD/SDR" TV képernyőt (kb. az "előtte/utána" fogyókúrás lötty reklámok mintájára) az meg már tényleg a büntetendő kategória... :(( )

Amúgy a HD Ready témához:

Van akinek ez is nagy előrelépés, pl. aki még mindig CRT-n nézi a TV adásokat és a pénztárcája nem enged meg többet pl. egy 32"-os HD Ready-nél, amivel még utána még YT-ozhat és filmet is nézhet néha-néha. Nem tudom miért kell ezt lef#tymálni, az hogy erre is van reális igény, nem jelenti azt, hogy ne lenne igény szebbre/jobbra/nagyobbra is. (És vannak olyan helyek, ahová egy 32"-os TV is épp elég nagy és így nem is kell több a HD Ready-nél...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.