Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picco


Picco
addikt

Ejjha, mindenfele hideg futkos a hatamon es a szor is felallt a kezeimen...es nem az a joleso fajta amit kedvenc zeneszamod hallgatasa eseten tapasztalsz. :U

koszonom az irast, meg ha kicsit morbid is a dolog, de ha odakerulok en is, akkor meg mindig jobb tudni mi-hogyan-miert :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2) hdanesz válasza Picco (#1) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Azért azt hozzáteszem, nem minden vakbélműtét megy így. Még a perforáltak közül sem. Nekem nagyon nagyfokú volt a gyulladás már...és nehezítette a helyzetet a megemelkedett cukor és vérnyomás.

De nagyobb vágás...nagyobb esély eleve, ez tény. Átlag 'sima' vakbélműtét az kb. 3 pici lyuk és kész. Pár nap múlva otthon is vagy.

(#3) Picco válasza hdanesz (#2) üzenetére


Picco
addikt

az tisztan atjon az irasbol, de eddig nekem csak nagyon alap mandula mutetem volt, tehat eleg zero tapasztalatom van a korhazakkal. szar lenne ha tortenne valami es ugy csinalnak korulottem a dolgokat hogy nem ertem mi tortenik.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4) Syl


Syl
nagyúr

> Szerdán mellkas röntgenre küldtek, hogy nincs-e tüdőgyulladásom....bár azóta sem tudom mi alapján gondolták, hogy az lenne

Mivel gyulladással teli szervezettel kerültél kórházba, ahol napokig feküdtél. Én is pont így jártam.

Egyébként nekem anno két cső jött ki a sebből. A "felső" az relatíve okés volt, de az "alsóból" sok véres takonyság ürült ki. Na ennek a másodiknak a kivétele nem épp a legkellemesebb emlékem... Nem volt fájdalmas, de kb egy 60-80 centi cső volt "odabent", mint egy Alien fióka...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5) buherton


buherton
őstag

Bazzz... :Y

Azért nézik meg, hogy van-e tüdőgyulladásod, mert laparotómiád volt, ami mély altatással jár, ami pedig hagyományos intubálócsővel végzik. Ez pedig a torokban lévő baktériumokat lejuttatja a légcsőbe, ahonnan tovább mennek a tüdőre. Laparoszkópos műtét azért szerencsésebb, mert ott nem hagyományos intubálócsövet alkalmaznak és a tüdőgyulladás esélye is csekély.

A "zárójelentést adunk" felkiáltás ismerős. Azt hiszem ezt már az egyiknél én is leírtam. Annyit fűznék hozzá, hogy már a kezében volt a kinyomtatott és aláírt zárójelentés. Aznap meg is műtöttek.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.