Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Sziasztok!
Hazaértünk a nyaralásból :) 38° ... vááá :D
Frissítettem a cikket, készítettem egy rövid összevágást a hazafeléről. Alagútból kifelé + napsütés = best :)

nincsisbéla: Legjobb. :) Megy mint a mérgezett egér, bár dombon kicsit lomha, de szeretem és az enyém :K

Fancy-boy: Azt hiszem az is, bár UK ból jött :)

syC: :D :R

glacious: Pontosan így van. Legalábbis szerintem is.

bul07: Én is nézegettem ezt, olcsóbb is volt, meg az is, de valahogy még sem olyan jó.
43-45 $ környékén vannak ezek tényleg :)

b0rZ: Őőő ... JPEG. "Motion"-t nem találok, vagy hol keressem ?

Rival: Hát igen ... kinek a pap kinek a pappné :) De tény és való, hogy olcsóbb és praktikusabb. Nem kell 2 dolgot cipelni ...stb. Nekem WM van rajt ... majd egyszer ha lesz androidos telóm kipróbálom :)

rainmen és csibe1: Hivatalosan nem tudom. "Gyakorlatban" szerintem lehet valami döntő szerepe is.
Most Olaszországban volt egy szituáció:
Körforgalom előtt állok, várom hogy elfogyjanak az autók és bemehessek. Minden oké, belső sávban egy fekete zafira, behajtok a külső sávba, de közben végig a kocsit lestem, jön felém ... mondom belém jön, nagy fékcsikorgás duda meg minden ami a csövön kifér, befarol elém és integet kiabál hogy ő ki akart volna menni, de én bevágtam elé. Hát bekap****ja, egy laza indexet elereszthetett volna.... Végig néztem ...nem indexelt.
Nos ilyen helyzetben, a kamera nem vett volna semmit, max. hogy belém jön. De hogy kinek van igaza azt nem (tehát hogy index volt, vagy sem). Sajna erre nem jó, oldalra is kellene valami ilyen esetre. :N

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.