Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Ha a 33-as API-nak már megfelelsz, akkor a 34-es valószínűleg nem lesz számodra sem túl nagy sokk. A mi appunkat én egy órán belül felhúztam rá mindennel együtt.
Leginkább abból lehet necc, hogyan azonosítod/tárolod, hogy valaki jogosult a prémium programverzióra.
Ja, és ne lepődj meg, hogy a verzióemeléssel a "Támogatott androidos eszközök" száma ugyanannyi marad, mintha egyetlen eszközön sem futna még Android 14.

A Google részéről az egyhetes átfutási idő a mai világban totál gyalázatos. Ember szerintem tipikusan nincs a folyamatban egy ilyen kaliberű alkalmazásnál, scriptek nézegetik az API hívásokat, és ez alapján végeznek kockázatelemzést.

A tej élet, erő, egészség.

(#2) hcl válasza joghurt (#1) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Ja, és ne lepődj meg, hogy a verzióemeléssel a "Támogatott androidos eszközök" száma ugyanannyi marad, mintha egyetlen eszközön sem futna még Android 14."
Ez zavar a legkevésbé :D

Prémium nincs; ha valakinek tetszik a cucc, akkor adhat adományt, és ennyi. Ez 1db ~$1 értékű "termék".

A 34-es remélem nem lesz nagy sokk :D Asszem a Java 1.8 már kell, meg még valami, amivel lesz macera.

Mutogatni való hater díszpinty

(#3) joghurt válasza hcl (#2) üzenetére


joghurt
addikt

Az Android Studio megaszondik mindent.

A tej élet, erő, egészség.

(#4) hcl válasza joghurt (#3) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Meg a Gugli, Stackoverflow... :)

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.