Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sKie^


sKie^
tag

Brutal, ekkora lesz a Mate 20 Pro (?) is. :))

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#2) INGJOKE válasza sKie^ (#1) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha végig gondolom mit szoktam leginkább csinálni a telefonnal: Netezni, média tartalmat fogyasztani, játszani, üzeneteket küldeni, fényképzeni és legutolsó sorban telefonálni, abból is sokszor a kocsiba kihangosítva, így már nem is tűnik olyan fa**ságnak a péklapát telefon... mondjuk a mi mix 2s sem kicsit az I6 után, de lehet következőre valami batár nagy állatot veszek... :DD :DD :DD

(#3) joey04


joey04
titán

helyes, jöjjön csak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Rothmanakos válasza INGJOKE (#2) üzenetére


Rothmanakos
tag

Végre nem egy olyan komment, hogy "minek ekkora telefon", meg hogy "ki fog ilyet használni", vagy "Kisebb nem volt?".. :D
Adom egyébként amit mondasz, jogos, az egyetlen gond vele, hogy a zsebembe nem fér bele:D

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#5) Benetnes


Benetnes
tag

Na végre, én használtam Z ultra-t, és Huawei x1-et, a Honor Note 8 pedig az egyik legszebb óriás amit valaha fogtam, ha ezt megcsinálják a kis tableteim repülnek a hardverapróra.... :)) Médiafogyasztásra tökéletes :C

(#6) sKie^ válasza INGJOKE (#2) üzenetére


sKie^
tag

Jaja, ertelek en, nem hurrogtam ezzel amugy. Kivancsi lennek egy ekkora telefonra hasznalat kozben. Eves kozben jon meg az etvagy. :)

Az egyetlen komoly akadaly amugy nalam is, hogy hova teszem, mert a zsebembe nem fog beleferni. :N

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#7) INGJOKE válasza sKie^ (#6) üzenetére


INGJOKE
veterán

Be kell dobni a farzsebbe ( egyébként is mert megöli a mobil a spermákat) és max kilóg a fele...:D

(#8) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

fincsi. 6ezres akkura nedvesednék rendesen.
durva hogy még nincs "minek ekkora péklapát" komment :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#9) villamos


villamos
őstag

Minek ekkora péklapát? De tényleg? Nem fér be a zsebbe, és nem kezelhető egy kézzel...

;]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#10) Benetnes


Benetnes
tag

Ha az előd Note 8 méretéből indulok ki ( 178.8 x 90.9 x 7.18 mm )
és hogy az is 6,6"-os akkor ez még keskenyebb is lesz max kicsit hosszabb! Viszont az aksi 6000 kell legyen mert az elődbe is 4500 volt. Csak ne FullHD plusz legyen a felbontás.......

[ Szerkesztve ]

(#11) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Csinálhatnák 10"-osra, 8Ah-s akksival és akkor lenne végre a piacon csúcskategóriás droid tablet.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) judas13 válasza villamos (#9) üzenetére


judas13
addikt

Ha gond van a zsebretételével a városi és egy esetleges hétvégi bicikli közlekedésre/túrára ezt ajánlanám.


Csak ha menetközben hívnak, figyelj majd a széljárásra! Rutinosak így vitorlának netán esőfogónak is használják.
🙂

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#13) Tatu-1981


Tatu-1981
tag

Valóban nem kezelhető egy kézzel. De a többségnek 2 keze van. :)

(#14) ONEFREE válasza INGJOKE (#2) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Lassan arra sem emlékszem mikor telefonáltam 😂😂

[ Szerkesztve ]

(#15) #04441088


#04441088
törölt tag

Gyonyoru, es alig van kava. :B

(#16) RandomGosu válasza #04441088 (#15) üzenetére


RandomGosu
senior tag

most azt nem tudom eldönteni, hogy ez telefon, phablet, vagy már tablet? :F

(#17) t72killer válasza RandomGosu (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

7.0" alatt phablet, 6.0" alatt telefon sztem.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18) antim


antim
tag

Eddig is 7 colos telóm volt, ideális tárgyalásokra.
Kicsit sajnálom, hogy nem tartják a Mediapad X sorozat képarányát (9-10cm széles nyugodtan lehetne), de ha lesz ebben nfc, akkor jöjjön minél hamarabb! :)

(#19) BladePocok válasza t72killer (#17) üzenetére


BladePocok
tag

A Galaxy Note 1 meg 5.2-vel volt az "első" phablet még '11-ben :D

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

Bitang jól néz ki. A Nintendo milyen gagyinak tűnik mellette. Kellenek az ilyenek is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) t72killer válasza BladePocok (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Noigen, helyrerázódnak a méretek:)). Én is vágytam egy nagyobb képernyős eszközre, de nem apróztam el, vettem egy Tab A 10.1-et. Telefonnak nem vennék ekkora batárt, de ha a "tablet" kategória kihal és a telefonok megnőnek 10"-ig, veszek majd egy ilyen mammuttelefont "tablet"-nek és egy kicsi akármilyet telefonálni.

Vagy lehet az lesz a jövő, hogy okosóra+tablet.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22) Szabaka


Szabaka
tag

MIkor érkeznek ezek? :) nagyon kíváncsi vagyok...

Mate 9 már lassan érik a cserére, de a Mate 10 nem lett volna egyértelmű előrelépés...

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#23) SkyLine3000 válasza Rothmanakos (#4) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Akkor tessék: Minek ekkora péklapát!? Talicskát neki! Abban told magad előtt! 4,5-5 col az igazi! A szomszéd pékségben már ilyenekről rakják a kenyeret a sütőbe. ;]

(#24) #04441088 válasza Szabaka (#22) üzenetére


#04441088
törölt tag

Lassan jön mate 20 széria is :K

(#25) etohun


etohun
aktív tag

❤16:9❤

(#26) Carbonado11 válasza SkyLine3000 (#23) üzenetére


Carbonado11
tag

Minek a kis telefon? Hogy kiessen a szemem, ha nézem? Vagy hogy szövegíráskor mindig melléüssek? Vagy hogy ne férjen bele nagy aksi?

Redmi Note 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.