Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"A WC0030-as termék már egy vezeték nélküli, forgatható kamera, ami rendelkezik hálózatra is köthető." nem érteni bocs. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) velizare


velizare
nagyúr

azzal a mini antennával vajon mit lehet fogni?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3) tjb007 válasza velizare (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Statikus zajt.

;]

(#4) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Az a kamera hmmm akár jó is lehet,persze kép minőség függvénye,ami gyanítom nem túl jó,az ide-sata adapter 3.0-ás usb-vel egész jó áron van,kérdés a tartóssága.Nekem az utóbbi években kettő is tönkrement a 2.0-ás verzióból,egy 3000ft noname kínai,másfél évig bírta a vezeték minősége volt kritikán aluli.Gondoltam veszek egy "minőségit"ötszörös árért 2évig bírta,ebben a vezérlő halt meg,szerencsére egyik sem okozott egyéb kárt.... :R

Wasabi...

(#5) Killer01 válasza tjb007 (#3) üzenetére


Killer01
őstag

Eh, szerintem még az se jönne rajta :DDD

(#6) Kobaljov válasza Killer01 (#5) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Attól függ hol, ha olyan szerencsés a helyzet, hogy közel az adótorony és közvetlen a rálátás akkor akár egy szál dróttal (füllhallgató zsinórral) is szépen jön az adás a tapasztalatunk szerint, bár ez a helyzet azért ritka

(#7) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

"a hardver szempontjából kétmagos processzorra lesz szükség és a magoknak tartalmazniuk kell a NEON egységet"
az meg mi?

ez a kedvenc aláírásom

(#8) atike válasza pusszycat (#1) üzenetére


atike
nagyúr

:)

Ez nekem is szúrta a szemem... :)

Amúgy ezt a kamerát különböző nevekkel már jópár helyen láttam (Tesco, Auchan, Kuponvilág, valami netes műszaki oldalon, stb.)

Most aktuálisan (nem ezzel a névvel) de bruttó 20. Annyiért elég durván jó.

Ja igen. A képminőség... Hát. :D Szóval nem az igazi. De elkezdeni IP kamerázni tökéletes.

(#9) tjb007 válasza ROBERTOH (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#10) #97716736 válasza velizare (#2) üzenetére


#97716736
törölt tag

Halat nem az biztos :DD

(#11) twine válasza #97716736 (#10) üzenetére


twine
addikt

:C

(#12) Komplikato


Komplikato
veterán

"Az Android TV Dongle ára 19 200 forint."

Hát ehhez pofa kell. :D Van egy fogadásom, hogy pont annyira bonyolult és drága előállítani, mint egy tetszőleges 1500 forintos DVB-T vevőt ... és a HW feltételek alapján a dekódolást rá is tolja a telefonra. Szóval mitől kerül ennyibe? Másrészt a gyártók miért hanyagolták a DVB-T beépítését telefonba?
Anno a csak Japánban működő és kapható Sony Bravia telefonokban is volt, anno a GigaByte egyik régi okostelefonja is tudta, meg úgy rémlik a Galaxy S (első) brazíliai verziója is tudott ilyet. Most meg összesen a millió tabletből egy lengyel(!?) meg valami noname kínaiban láttam ilyet.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#13) freemanone válasza Komplikato (#12) üzenetére


freemanone
őstag

mert mondjuk pár éve az a tendencia, hogy kapcsolják le ezeket az adókat? Nem lesz már sokáig itthon sem ilyen. A másik meg hogy egyre kevesebben TV-znek, a fiatalabb generáció egyáltalán nem nézi, mert a neten mindent megtalál ami kell. Az értékes helyet meg inkább akkuval töltsék ki, mint egy ilyen vacakkal, de ez már csak magán vélemény.

(#14) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert mondjuk online is nézhető tv, bár itt még volna mit behozni, nem is értem mért nem nézhetőek a kereskedelmi csatornák mindenféle hókuszpókusz nélkül. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) ROBERTOH válasza tjb007 (#9) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Köszi az infót!

ez a kedvenc aláírásom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.