Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Viszlát(#13): Kész szerencse hogy nem történt nagyobb bajod, az ijedségen kívül. El se tudom képzelni, hogy az olyan ember, aki megpróbálja ellopni a felniket, majd ilyen állapotban hagyja az autót, miket gondolhat. Nekem (bár soha nem loptam semmit, és ez így is marad, amíg ép eszemnél vagyok) nagyon nagy lelkiismeret furdalásom lenne, hogy kockára tettem másnak az életét. Nem is hagynám autóba ülni, még ha ezzel kockára is tenném a saját szabadságomat (még ha hülyén is hangzik, de én ilyen vagyok.). Van egy olyan érzésem azonban, hogy ő (a tolvaj) lenne a legjobban felháborodva, ha vele is megcsinálná ugyan ezt valaki. Elkeserítő hogy milyenek tudnak lenni egyesek.

(#16-#17 #19-#23): Az a helyzet, hogy én inkább azzal vagyok tisztában, hogy elviekben (hivatalosan) mi lenne a következménye egy hasonló helyzetnek. Mivel még szerencsére nem történt velem baleset, ezért nem tudom, hogy milyen rendőri eljárás követné a dolgot. Ahogy olvastam, és szemléltem a hasonló eseteket, én úgy érzem, hogy annak van "igaza" akinek jobb kapcsolatai vannak. :( Mivel nekem nincs valami sok az ilyen lehetőségekből, azért nagy valószínűséggel én kerülnék ki vesztesként a dologból, feltéve persze ha a másik félnek vannak ilyen kibúvói.

Peet210(#28): Igyekszem én is mindig körültekintően vezetni, hiszen nem játszótér az egész világ. Mára már sikerült lenyugodnom, és kedvezőbben látom a helyzetet. Örülök, hogy nem lett nagyobb baj. :)

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.