Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) vehement69 válasza Murderer69 (#38) üzenetére


vehement69
senior tag

látod ez a baj, nem figyelsz arra, amit írok. hacsak még fáradtabb nem vagyok, mindig ügyelek arra, hogy az iPhone magasztalós (elismerem, hogy azok, de ez a jó emlékek miatt van.. pl lehet neked nem tetszene a barátnőm, nekem meg ő a mindenem, érted?) szövegeim elé oda tegyem, hogy 'szerény véleményem szerint', vagy 'nekem', vagy 'szerintem', azt hiszem itt még nagybetűvel is kiemeltem.. Innentől kezdve végképp nem értem mi a baj :( Az ÉN VILÁGOMBAN igenis az iPhone 3G pillanatnyilag a legjobb ár/telj mobiltelefon, mielőtt vettem fél (vagy másfél, az első iPhone óta gondolkodtam, kell-e ez nekem) évig mérlegeltem és még mindig nem tudom a tetheringen kívül azt mondani, hogy volna jobb ajánlat, hogy lenne olyan telefon, amelyik ennél jobban lefedi az igényeimet. Ez utóbbi pedig nem lényeg, ahova járok van net, a HÉV-en meg egyelőre még nem kellett sürgősen net, mert mindig volt akinek tudtam szólni hogy adja el pl az értékpapírokat :)

Ennyi.

Hagyjuk, már így is velem van teleszemetelve ez a topik, csak 1 dolgot így összegzésként: ne legyen kettős mérce, vegyétek annyira emberszámba azt, akinek iPhoneja van, hogy ne hülyézzétek (élből) le (aláírom, hogy sokan úgy vették, hogy nem az ő igényükre van szabva, de ők nem olvasnak pl mobilarénát :) vagy aki fickózik vele hát az ugyanezt megtenné egy Nokia Arte-val is.. Nem tökmindegy mire baszta ki a pénzét? :) ), ha valami nem tetszik, akkor azt kultúráltan és észérvekkel alátámasztva tegyétek közzé és ne azt kelljen már olvasni, hogy SJ-hez imádkozás, meg Applereklámotnéztélgumimacik helyett meg burzsujgeci(pl itt vagyok én, teljesen átlagos középosztálybeli - vagy azalatti :) ) meg lenéziamásikatmertiphoneja van. Én csak ennyit kérek. A végére már te is normális hangnemet ütöttél meg :)

A vitázás az egyik legjobb és legmagasabb szellemi szintű eszmecsere, veszekedni meg nem is jó, nem is magas színvonalú - és felesleges. Szintúgy egymást köpködni. Azért valahol az is elgondolkodtató, hogy ma MO-n emberek látatlanban képesek egymást kb utálni egy telefon miatt xD

szerk: 'pedig ez is CSAK 1 TELEFON ' : ez így van. Csak máshogy ítéljük meg, ez most miért baj? :)

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.