Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papi77


papi77
addikt

Legalább még lejjebb mennek az árak.

Az első: NOKIA 1611

(#2) Typhoon47 válasza papi77 (#1) üzenetére


Typhoon47
őstag

?
Látom, nem ismered az Apple üzletpolitikáját :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

nem egészen értem, a képeken most akkor mi látható? a jobboldali a rendes változat, a baloldali pedig a Nano "terve" lenne, vagy az a 2,5G-s?
amúgy az a kínai változat lehet, hogy érdekelne, ha megfelelően hackelhető, és jó áron van. bár nem tartom annyira valószínűnek, hogy csinálnak egy ilyen modellt. már az eredeti szifont sem engedték be Kínába, mert szolgáltatáshoz akarta kötni az Apple...

(#4) Crytek


Crytek
veterán

Engem onnantól kezdene az iphone érdekelni ha minimum 5megapixeles kamera lenne benne és 50 ezer környékén lenne!

Next PC Upgrade: 2022

(#5) Pompi válasza #16820480 (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"nem egészen értem, a képeken most akkor mi látható?"

Egy normál méretű iPhone és egy Photoshoppal lekicsinyített iPhone ;)

Feel Good Inc.

(#6) Jhonny06 válasza Crytek (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Olyan nem lesz. Egyrészt, mert ez nem az átlagembernek készült, másrészt pedig felsőkategóriás, nem közép, meg akkor mindenki ilyet venne és akkor már nem is olyan poén.

Én nyár elejére tervezek a T-nél egy kártyásat, remélem addig csökkentik kicsit az áraikat.

(#7) Jhonny06 válasza Crytek (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hopsz, 2X

[ Szerkesztve ]

(#8) #16820480 válasza Pompi (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

ejnye, hogy erre nem gondoltam :D

amúgy vicces, hogy már nem tudom hányadik hír, jelenik meg, hogy milyen új verziója lesz a telónak, de amúgy semmi konkrét kiszivárgott információ, se kép, se valami tulajdonság. mindenki csak találgat, aztán a végén nem lesz semmi új, és lesz nagy koppanás.

(#9) Jhonny06 válasza #16820480 (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Túl nagy siker van az iPhone körül ahhoz, hogy az Apple csak úgy leálljon vele. Egyébként pedig majd lesz WWDC, ott szokták bejelenteni, addig megy a találgatás, de 100%, hogy idén is lesz új iPhone. :K

(#10) macikos válasza Crytek (#4) üzenetére


macikos
addikt

Jó hogy nem azt írtad, akkor érdekelne a BMW M5, ha 100-on 5 litert fogyasztana és olcsóbb lenne mint a Suziki.

Apple a telefonszámlát ne fizesse ki neked? :W

(#11) Crytek válasza macikos (#10) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor ugy mondom nem tudom mi kerül ebbe 130 ezer forintba!

Next PC Upgrade: 2022

(#12) BiP válasza macikos (#10) üzenetére


BiP
nagyúr

Annyi különbséggel, hogy ilyen autó nincs, 50ezerért meg lehet szerezni 5mp-es telefont, tehát annyira nem földtől elrugaszkodott igény.
Tény, hogy Iphone-ban nem egyhamar lesz ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#13) h-yle


h-yle
addikt

Apple-t ismerve azt tuti nem lépi meg, hogy csinál egy nano-t aminek a funkciói nem fognak felérni a 3G-vel. Úgy értem, hogy lehet, hogy kisebb lesz, nem lesz benne 3G wifi meg GPS, de maga az alap OS az marad, és a legtöbb 3G-re készült appnak futtathatónak is kell lennie rajta.
Lásd ugye a számítógép palettát, ahol szintén nincs netbook, meg alacsony kategóriás gép is csak a mini van de az egy állatorvosi ló egyébkén is, szóval annak ha lesz utódja az már értelmes masina lesz. :)

Persze az is lehet, hogy az iPod vonalat követik, és jön az iPhone shuffle :D
Mondjuk ha engem kérdeztek (de nem kérdeztek :) ) akkor iPhone az marad prémium kategóriában, és a kifutó modellek fogják a középkategóriát képviselni. Esetleg ezeket a kifutó modelleket dolgozzák majd át, és adják ki újra.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#14) macikos válasza Crytek (#11) üzenetére


macikos
addikt

Miért, a legújabb LCD vagy plazma TV-n mi kerül 1 meg 2 millió forintba, amikor 1 év elmúltával felére esik le az ára?

Az biztos, hogy a 130 ezer forinttal nem az anyag és a gyártási költséget fizeted meg! De ez minden terméknél így van.

Ez van, nem kötelező venni. Senki nem mondta, hogy olcsó. Én az enyémet 90e forintért vettem, az se nevezhető olcsónak. De eltekintve a hiányosságoktól, ebben a kategóriában a többinek is hasonló ára van vagy még drágább jóval...

(#15) Typhoon47 válasza Crytek (#11) üzenetére


Typhoon47
őstag

Pl. az , hogy oda vissza veri kezelhetőségben az összes ma kapható mobiltelefont?
Vagy a leggyorsabb? ó szent együgyűség...

"Education is important but big biceps are importanter"

(#16) Jhonny06 válasza h-yle (#13) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyilván ha lesz, akkor ilyen lesz, tehát a legtöbb funkció megmarad benne, egyébként pedig ez sem azt az olcsó vonalat fogja képviselni és lesz majd bőven, aki megveszi, mert divatos, mittudomén, stb.. :))

Nem kell félteni őket, ez a lényeg.

(#17) vehement69 válasza Crytek (#11) üzenetére


vehement69
senior tag

csak én tudom úgy, hogy akár 990FT-ért is kapható Magyarországon? RÉSZLETFIZETÉS NÉLKÜL, mert a havi 17k az a mellé nyújtott szolgáltatás ára?

Amúgy én meg azt nem tudom, hogy N95-öt (8GB) ki vesz 95k-ért (xxlgsm, nem tájékozódtam tovább), amikor abból vehet 2 éves hűséggel 27k-ért iPhone 3G-t és marad még egy jó pár hónapig pénz a számlákra..

De ugyanígy hülyeség az tény 130-ért iPhone-t venni, csak azért mert 'nemszeretematét'.. Igaz, akiknél céges számla/még visszamaradó hűségidő van, az még okés.. Bár az utóbbi esetben akkor meg nem kell nyavalyogni.

Az elején valaki írta, hogy legyen benne ötmegapikszeleskamera merazjó meg legyen 54000 forintossal elvihető a telefon és akkor majd ő vesz.. Hát szerintem üljön bele a 8 megapixeles csodájába, és fotóművészkedjen vele, én addig itt sírok a sarokban a szánalomröhögéstől. Mert lesz iPhoneban 'jobb' kamera, de mit ér bármi is ilyen kicsi optikával? De Te persze nem nyaltad be a gonosz epöl marketingdumát! xDDDDDDD Bírom az ilyen többszörösen birka emberkéket :)

hírhez: nem lesz iPhone Nano. Szerintem. Pont a lényeget, a nagy kijelzőt vennék el belőle.

iPhone 2,1 a köv. iPhone kódja, tehát nagy belső, kisebb külső változtatások lesznek. Ennyi. Nem kell erről ennyit cikkezni :) Talán végre lesz 2. kamera is :)

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#18) Dave™ válasza vehement69 (#17) üzenetére


Dave™
nagyúr

Persze, úgy már mindjárt más, ha a "rád kényszerített" szolgáltatással veszed meg 400 ezerért... aminek az árszabásában nyilván benne van a készüléken lévő bukta, meg az apple %-a. Ha lenne hányós smiley, ide illene...

(#19) .tnm válasza vehement69 (#17) üzenetére


.tnm
addikt

"Amúgy én meg azt nem tudom, hogy N95-öt (8GB) ki vesz 95k-ért (xxlgsm, nem tájékozódtam tovább), amikor abból vehet 2 éves hűséggel 27k-ért iPhone 3G-t és marad még egy jó pár hónapig pénz a számlákra.."

majd lebirkázod a többieket. lol. meg lehet nézni, mi van azokkal az emberekkel, akiket most kötnek a hitel-visszafizetések, meg a hűségnyilatkozatok, meg a stb. azzal még nem járt senki rosszul, hogy annyiért vett telefont [vagy bármit] amennyi pénz volt is nála. amúgy ha ez a konstrukció nem lenne biznisz a T-nek akkor nem lovagolta volna meg ennyire az iPhone hype-ot. "tessék szinte ingyen lehet új apple iPhone-od, igaz 2 évig az adófizetőnk leszel, de kit érdekel, amikor ilyen szép csillogós és multitouch és gravitációs szenzor és apple".

sztem egy jó készülék az iPhone, de kétségtelenül túl van árazva (vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy a nehezen árasítható felhasználói élményt + sznob önérzetet a fehér almának csak sikerült azért túllőnie -illetve annyira mégsem, mert még így is vették mint a cukrot, de ez közel sem csak a hw-nek köszönhető)

olyan ez mint egy Porsche, nem vészesen drága, elég sok szaladgál belőle a világban, ennek ellenére az "bárki" nem engedheti meg magának. sok szempontból olyan élményt ad, amit más autó nem, de ettől még az is túl van árazva, mint autó. [és persze itt is vannak szép számmal azok, akik egyből azt látják benne, hogy: "hú basszus ezzel hogy leizzadnék A*chan parkolóban havi nagybevásárlás végén", ugye, ki mit keres/vár egy aztóban]

ezzel vitatkozni lehet, de az olyanoknak, akik szerint az iPhone _A_ telefon, meg akik Steve Jobs-hoz imádkoznak Isten egészségi állapotáért (hehe :C ), azokat válaszra se méltatom -egy elfogult fanatikussal semmi értelme vitatkozni.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20) Crytek válasza vehement69 (#17) üzenetére


Crytek
veterán

2 évvel havi 10.000 ft az 240.000FT.

És kit érdekel a 400 perc ha 1 hónapba nem telefonál az ember csak olyan 1-2 órát!
Szal előfizetést soha.

Next PC Upgrade: 2022

(#21) Karma válasza Crytek (#20) üzenetére


Karma
félisten

Akkor vedd meg dominósan (140k), vagy lopottan (60k-140k), vagy kerüld el (0 Ft).

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#22) #16820480 válasza vehement69 (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

nagyon szűk a látóköröd, ha azt gondolod, hogy mindenki csak számlás konstrukcióban vásárol, vagy hogy az mindenkinek jó.
én valószínűleg soha többet nem vennék hűséggel hálózatfüggő telefont. nem azért, mert Olcsó János vagyok, és úgy cserélgetem a kártyákat, ahogy olcsóbb szolgáltatást kapok (bár Mo-on kiemelkedően drága a mobilozás). biztos vagyok benne, hogy vannak még bőven ilyen emberek, akiknek nem éri meg magukat lekötni hosszabb távra, vagy nem jó nekik a kártyafüggőség.

Jhonny06: nyilván meglovagolják a sikert, amíg megy a szekér. bár az a baj, hogy ennyire elit dolognak adják el, mert ez magas árral jár. ha lenne olyan sok pénzem, akkor már inkább valami Touch HD-t vennék érte, vagy majd a Palm új üdvöskéjét, vagy az eljövendő néhány androidos mobil egyikét. remélem lesz nagy választék hamarosan :)

(#23) Murderer69


Murderer69
őstag

egyre jobbak ezek a szifon hírek :DDD

Ennyi erővel ez is lehetne:

Murderer69 spekulációja szerint idén 12 új szifon mutatkozik be minden hónapra egy másik és ez meg azis lesz benne

Vagy

Karakószörcsögi Józska Pista spekulációja szerint még 2 hónap és átveszi az Aple irányítását és akkor megszünteti végleg a telefon ágazatot mert ő traktor akar gyártani helyette...

:C :C :C

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#24) Jhonny06 válasza #16820480 (#22) üzenetére


Jhonny06
veterán

A HTC és a Palm megint egy más kategória. Azért az iPhone felhasználói élményét egy telefon sem tudja űberelni (még ez az új Palm csoda sem, szerintem - újabb koppintás próbált lenni), akinek meg a tudás a lényeg, az vesz PDA-t, stb. Bár azt sem értem soha, amikor valaki azt mondja, hogy az iPhone keveset tud. Mihez képest? Egy PDA-ban sincsenek beépített programok, legalábbis nem sok, az iPhone kapcsán meg ott van az App Store, ahonnan gyk már bármilyen programot le lehet tölteni (talán még az Office meg a Flash a hátrány, de hát istenem). A többit meg ugyanúgy tudja, böngésző még sokkal jobb is, mint bármelyik más telefonba, talán a testreszabhatóság és a korlátozottság (Bluetooth), amire azt lehet mondani, hogy gázos kicsit, de mégegyszer mondom, akinek ennyire a tudás a lényeg, az nem vesz ilyet. A túlárazás meg megint mihez képest? Egy normálisabb HTC is ennyi, vagy még drágább (Touch HD). Ez már a felső kategória, tudom, sokan szeretnének ilyet, nekem is kéne 'ötvenért, de ez van. Semmi sem véletlen.

Murderer69: Azért az iPhone-nal kapcsolatos spekulációk eddig nagyjából bejöttek, nem értem a rinyát, talán a Nano az, amit egy kicsit én is kétlek, de ha lesz, azt is kurva sokan meg fogják venni, mert divatcikk és annyival nem lesz kisebb a kijelzője, hogy ez a használhatóság rovására menjen.

[ Szerkesztve ]

(#25) #16820480 válasza Jhonny06 (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem teljesen más kategóris egyi ksem, mert mindegyik "mobiltelefon", csak más dolgokat helyeznek előtérbe.
úgy mondom inkább, hogy nem kevés az iphone tudása, hanem nem azt tudja, ami nekem kell. a szoftveres dolgokon még lehet többnyire segíteni (de ahogy már párszor mondtam: ebben semmi köszönet az applenek, mert az ilyen cuccokat ügyes független programozók csinálták). bevallom, hoyg nem tudom felsorolni maradéktalanul miket hiányolok, mert nem mélyültem el benne annyira, ugyanis a készülék árfekvése nem nekem való. de már az a pár dolgo, amiről tudok is elég, hogy negálja a felhasználói élményt, amit esetleg adna.
ilyenek például a BT, a standard usb hiánya, hogy nem lehet itunes nélkül másolni rá, nincs fekvő qwerty, az sms kezelése hiányos, egyféle videóformátumot kezel, nincs videófelvétel, stb. ezek egy része (a szoftveresek) amennyire tudom javíthatóak, de ehhez ugye törni kell a telefont.

és ehhez képest én sokallom azt a pénzt, amit elkérnek érte. ezért várom én nagyon, hogy a konkurencia mit tud. illetve ha esetleg kiadnak egy alacsonyabb áru modellt, akkor talán az már jobban megéri. de persze mindez az én szempontjaimat tükrözi. tudom, nem kötelező venni, jelenleg éppen ezt csinálom :)

(#26) Murderer69 válasza Jhonny06 (#24) üzenetére


Murderer69
őstag

ja általában bejönnek de melyik a heti 15ből??? :U

mert ha mindegyik bejönne olyan termékpalettájuk lenne ami még a samsungot is szégyenbe hozná.....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#27) tween


tween
őstag

Én megengedhetném magamnak az iPhone-t és tetszik is nagyon,a tudása is elég lenne nekem egy valamit kivéve,ami felett nem tudok szemet hunyni,az a bluetooth.......ez van ;]

(#28) copin


copin
őstag

Ha ez igaz, akkor a shiodómban páran leugranak a Softbank székházának tetejéről. Ennél azért több kéne a 932SH ellen, sokkal több. A 931sh pedig nem lesz örökké drága és szép lassan eltűnik a hosszú árnyékában az iphone. Kár lenne, pedig azért többet nézek ki az apple-ből a krónikus rókabőrözésnél. Remélem nem igaz.

(#29) asadasad22 válasza vehement69 (#17) üzenetére


asadasad22
őstag

ezt most gondold át mégegyszer, olvasd el, amit írtál aztán röhögd ki saját magad.

(#30) Jhonny06 válasza Murderer69 (#26) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem is jön ki annyi hír, de ne zavarjon.

Gondolj csak az iPhone 3G-re és a kémfotóra. ;) :U

(#31) vehement69


vehement69
senior tag

asad stbstb: elolvastam, miért kellett volna?

------

szóval... akinek nem kell a 400 perc, 200 sms (ez a része tényleg lehúzós, de még így is bőven megéri), megvan net nélkül, az tényleg ne ezt vegye. Bár akkor ne is iPhone-t vegyen, hanem egy olcsóbb telót+iPod Touchot/amilyen mp3 lejátszót akar. Nekem a jelenlegi előfizetés mellett viszont igenis az iPhone 3G _A_ telefon. Hadd ne legyen mág baj, hogy nem egy ugyanolyan fröccsöntött műanyagból gyártott Kínában gyártott prüntyögő, csak Nokia/HTC felirattal..

mellesleg én havonta 5kval kevesebbet fizetek így, mint előtte, bár biztos átvágtak és még egy szarfos iPhone 3G-t is utánam dobtak :(

Akik meg irtóznak az Apple-től/iPhonetól takarodjanak már el a fenébe végre, de legalábbis ne sértegessenek senkit, én sem járok át pl Nokia hírekhez már régóta, pedig a legtöbb termékükön igencsak jókat röhögök (meg a szerencsétlenen, aki az N95-jén, kvarcóra méretben próbál netezni :) de neki olyanja van, ő nagyon okos volt, hogy ezt választotta! ez a készülék mindent tud :) )

Ezt is mindig leírom, de sokszor a fröcsögő ellentábor sokkal elvakultabb, aki meg csak meg van elégedve az iPhonejával, ezt érvekkel próbálná alátámasztani az már vérfanboy. Hát oks. Ez a Steve Jobs-hoz imádkozósdi meg már annyira unalmas :) Komolyan, ennyire sötét embereket.. Az persze józan és okos döntés, amikor valaki vesz egy lassú+ronda (utóbbi szigorúan ízlés kérdése), sokfunkciós Nokia-t/HTC-t (utóbbiból van szép is:) ) és a legtöbb öröme abban rejlik, hogy ezzel LENÉZZE és ócsárolja(igen, mert 'ti' néztek le 'minket') azt, aki iPhonet vesz. Grat. Bár ez a mai Magyarországon divat, a legalacsonyabb szinttől a legmagasabbik, lásd politika :) ott is a nagy 'igaz forradalmárok' azt dobálják a másik oldalra, amik ők maguk :)

szerk: a birkulást többek közt erre is írtam, meg arra hogy azt viszont gond nélkül lenyeli bárki, hogy kijön egy x+1edik Nokia/Samsung/akár HTC, ami ugyanazt tudja, csak egy-két funkció helyett bekerült másik 1-2 funkció különbözteti meg az elődtől, egy új név és egy félig új külső.. Inkább leszek epölvérfanboly :) páá!

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#32) Murderer69 válasza Jhonny06 (#30) üzenetére


Murderer69
őstag

Három új iPhone érkezhet idén
02-09 15:17
A Canaccord Adams szerint idén nem egy, hanem három új iPhone kerül bemutatásra.

Júniusban érkezhet az új iPhone
02-04 14:54
A Business 24/7 szerint idén júniusban egy teljesen átdolgozott iPhone láthatja meg a napvilágot.

Jön az új iPhone?
01-30 14:04
Ezúttal egy kódforrásban villant fel az új készülék előszele.

Apple iPhone Nano idén tavasszal
01-14 16:28
Egyre több forrás támasztja alá, hogy tavasszal egy kisebb iPhone készülék látja meg a napvilágot.

Fotókon a rózsaszín iPhone
01-05 13:04
Hamarosan rózsaszínben is elérhető lesz az Apple iPhone 3G.

most hirtelen csak ennyi mert nem volt kedvem másolgatni :))
amúgy nem a hírekkel van bajom hanem azzal hogy agyon van sztárolva és úgy várják mint a megváltót pedig a többi gyártónak is lesz egy csomó érdekes telefonja de mind1 itt lezártam:)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#33) Murderer69


Murderer69
őstag

vehement69: te tényleg megettél mindent amit az alma eléd rakott gratula Mert te megérdemled ;] amúgy használtál azokból a készülékekből amiket fikázol vagy egy Motorola StarTrackról váltottál szifonra????

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#34) vehement69


vehement69
senior tag

... és arra, hogy ugyan drága mind a kettő, ez tény és való, de az x+1-edik variáció, amely funkciói külön-külön már benne voltak a 2 évvel ezelőtti modellekben ugyanúgy több tízezer, neadjisten 100+ ezer forint.

És az is eléggé birka dolog, hogy azt nézitek mi van a dobozra írva, nem azt hogy 1.: mire van szükségetek, 2.: mennyire használhatóak ezek a funkciók az adott készülékben. Ugye volt arról kimutatás, hogy az iPhone bizonyos szempontból ugyan kevesebbet tud mint mondjuk egy N95, de sokkal jobban használható. Ki nem szarja le, mit tud a telefon, amíg nyűg használni? Ugyanez igaz pl a számítógépes oprendszereknél, de nem akarok flémelni.. Szóval nem tudom, melyik a szánalmasabb: doboz alapján vásárolni, vagy használhatóság alapján. De szerintem ezt nem is kell eldönteni. Én szeretem a telefonom, ti meg nem. That's all folks.

I am cancer in your bones

(#35) vehement69 válasza Murderer69 (#33) üzenetére


vehement69
senior tag

konkrétan a HTC Touch HD elbizonytalanított, meg próbáltam sokmindent (haverét, üzletben), fél évet szaroztam, mi kell, de jól döntöttem. Touch HDnek nem örülnék ennyire.

És ja, benyaltam mindent, vérfanboy vagyok, nézd csak az aláírásomat! Agyamat 2 évesen kivették, azóta csak SJre hallgatok és fizetem neki a hülyeségadót!

Amúgy ha kérhetem legközelebb írd le, mi az amit benyaltam és ami miatt agymosott vagyok plz, kösz!

addig birkulok tovább

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#36) Murderer69 válasza vehement69 (#35) üzenetére


Murderer69
őstag

de használtad is??? vagy csak próbáltad?na mind1 nem lényeg ez már almafóbia utolsó legagresszívabb tünetei...

hogy mit kajáltál be?? azt kérlek szépen hogy az alma a legjobb ,egyedülálló és hűmegha na mindegy ez olyan mintha egy bushmant szeretnék keresztény hitre téríteni....

de nem válaszoltál az előző kérdésemre ,hogy miről váltottál át szifonra :))

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#37) vehement69 válasza Murderer69 (#36) üzenetére


vehement69
senior tag

Nokia nemtommiről :) de előtte törtem egy E398at és N71 vagy mi is volt egy ideig a zsebemben, remélem az iPhone-t már nem fogom elhagyni :) Nokiát többet soha!

Hát egyrészt az üzletekben órákat nyomogattam, másrészt barátokon keresztül próbálgattam is :)

csak tájékoztatásul az almafóbia azt jelentené, hogy félek/irtózok az almától, szóval ha szerinted utálom az Apple-t, nem értem mi van most :))

nem érted, mit akarok mondani. NEKEM_JELENLEG_ENNYIÉRT afféle 'ahülyénekismegéri' érzésem van. És nem tudom, hogy miért ne lehetne annyira örülni a saját telefonomnak, hogy azt mondjam, hogy ennél jobbat nem tudnék mondani, ami kielégíti az igényeimet. Aki meg az N95tel volna így, az bezonyára józan ember..

A kettős mércével van itt a probléma, fogjátok már fel..

I am cancer in your bones

(#38) Murderer69 válasza vehement69 (#37) üzenetére


Murderer69
őstag

attól még jól hangzik az almafóbia nem??? almafóbia almafóbia.....
amúgy persze megértem hogy neked ez a nr.1 legyen mindenkinek más sőt én is használtam 1st gen iphone-t csak nem jött be engem ne korlátozzon senki sem....
nekem csak az böki a szememet hogy úgy adod elő mint ha ez váltaná meg a világot pedig ez is CSAK 1 TELEFON és ráadásul szvsz van sokkal jobb ár érték arányú telefon nem is egy...

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#39) Davey7 válasza vehement69 (#31) üzenetére


Davey7
senior tag

"szóval... akinek nem kell a 400 perc, 200 sms (ez a része tényleg lehúzós, de még így is bőven megéri), megvan net nélkül, az tényleg ne ezt vegye. Bár akkor ne is iPhone-t vegyen, hanem egy olcsóbb telót+iPod Touchot/amilyen mp3 lejátszót akar."

én is ezt tettem,mert nem használnám ki az iPhone-t...meghagytam a régi telefonom mellé van egy előfizum ami havi 3k és vettem egy Touch-ot és vígan elvagyok...
Nem tudom miért van az iPhone híreknél mindig balhé...Aki kihasználja vegye aki meg nem az meg ne... Nem kell szapulni itt.

Bluetooth-ra: nekem motorola a telefonom és azt sem tudom,hogy mikor használtam utóljára a kékfogat... Nagyon ritka ha használom,de ami kell azt meg lehet oldani mail-en keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#40) vehement69 válasza Murderer69 (#38) üzenetére


vehement69
senior tag

látod ez a baj, nem figyelsz arra, amit írok. hacsak még fáradtabb nem vagyok, mindig ügyelek arra, hogy az iPhone magasztalós (elismerem, hogy azok, de ez a jó emlékek miatt van.. pl lehet neked nem tetszene a barátnőm, nekem meg ő a mindenem, érted?) szövegeim elé oda tegyem, hogy 'szerény véleményem szerint', vagy 'nekem', vagy 'szerintem', azt hiszem itt még nagybetűvel is kiemeltem.. Innentől kezdve végképp nem értem mi a baj :( Az ÉN VILÁGOMBAN igenis az iPhone 3G pillanatnyilag a legjobb ár/telj mobiltelefon, mielőtt vettem fél (vagy másfél, az első iPhone óta gondolkodtam, kell-e ez nekem) évig mérlegeltem és még mindig nem tudom a tetheringen kívül azt mondani, hogy volna jobb ajánlat, hogy lenne olyan telefon, amelyik ennél jobban lefedi az igényeimet. Ez utóbbi pedig nem lényeg, ahova járok van net, a HÉV-en meg egyelőre még nem kellett sürgősen net, mert mindig volt akinek tudtam szólni hogy adja el pl az értékpapírokat :)

Ennyi.

Hagyjuk, már így is velem van teleszemetelve ez a topik, csak 1 dolgot így összegzésként: ne legyen kettős mérce, vegyétek annyira emberszámba azt, akinek iPhoneja van, hogy ne hülyézzétek (élből) le (aláírom, hogy sokan úgy vették, hogy nem az ő igényükre van szabva, de ők nem olvasnak pl mobilarénát :) vagy aki fickózik vele hát az ugyanezt megtenné egy Nokia Arte-val is.. Nem tökmindegy mire baszta ki a pénzét? :) ), ha valami nem tetszik, akkor azt kultúráltan és észérvekkel alátámasztva tegyétek közzé és ne azt kelljen már olvasni, hogy SJ-hez imádkozás, meg Applereklámotnéztélgumimacik helyett meg burzsujgeci(pl itt vagyok én, teljesen átlagos középosztálybeli - vagy azalatti :) ) meg lenéziamásikatmertiphoneja van. Én csak ennyit kérek. A végére már te is normális hangnemet ütöttél meg :)

A vitázás az egyik legjobb és legmagasabb szellemi szintű eszmecsere, veszekedni meg nem is jó, nem is magas színvonalú - és felesleges. Szintúgy egymást köpködni. Azért valahol az is elgondolkodtató, hogy ma MO-n emberek látatlanban képesek egymást kb utálni egy telefon miatt xD

szerk: 'pedig ez is CSAK 1 TELEFON ' : ez így van. Csak máshogy ítéljük meg, ez most miért baj? :)

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#41) Murderer69 válasza vehement69 (#40) üzenetére


Murderer69
őstag

jó jó belátom elragadtattam magam nem oltogatni szeretnélek mint már írtam is én tiszteletben tartom az igényeidet neked ez kel neked ez jó sőt fokozom nekem is megfelelt sőőt gondolkozom is egy 1st gen-esen megint 3g nem mozgat mert általában itt van mellettem az eee pc-im és azon netezek de mint telefon elismerem az iphone-t mert tényleg a felhasználói élmény nr.1

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.