Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Fabianus válasza Orosz Mérnök (#49) üzenetére


Fabianus
tag

Szerintem a megjelenés után pár hónappal kb. ennyi lesz az áruk. Az 5-ösnél a bejelentett 189 Euro most sem nagyon tér el ettől. Valamiért nálunk Magyarországon mindig ilyen elszállt árakon jelentik be őket.

(#52) NGA válasza janeszgol (#26) üzenetére


NGA
addikt

Érdekes, nekem P9 van, és folyamatosan jön rá a frissítés. Jelenleg is májusi a biztonsági szint. Ez a lényeg, nem pedig az, hogy egy új főverzió hogy lassítja le a cuccot, mint az Applenél.

(#53) Lalikiraly válasza NGA (#52) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom, mert nekem a 3-asomon eddig csak gyorsult a telefon :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#54) Ledi


Ledi
aktív tag

Hali!

A Nokia magyar oldalán ezt írja a 3.1-ről:

Belső tárhely 16 GB e-MMC 5.1/32 GB e-MMC 5.1(3) Az oldal alján:

(3) Az előre telepített rendszerszoftverek és alkalmazások a memória jelentős részét elfoglalják.

Lehet, hogy én vagyok naív, de úgy tűnik, hogy a fizikai tárhely 32 GB amiből 16 GB marad a felhasználónak.

Igaz, a RAM meg 2/3 GB. Esetleg több változat lesz belőle? Egy 3/32 GB életképesebb lenne ennyiért.

(#55) Zotya1969


Zotya1969
csendes újonc

Nagyon várom már a 2.2, 3.2, 5.2, 6.2 stb. verziókat. Talán majd ha eljutunk a 2.9, 3.9, 5.9 verziókig addigra kapunk a mai kor igényeinek megfelelő normális készülékeket. Addig is lehúznak a vásárlókról egy kazal pénzt. Gratula. A minőség egy rakás x.r legalábbis az én 5-ös készülékemen. Kijelző nincs a helyén, bevilágít stb. Kínai piacos tucatárú, minőségi áron.

(#56) retroid válasza Zotya1969 (#55) üzenetére


retroid
senior tag

Sajnos ez már sose lesz a régi Nokia.... Az már végleg a föld alatt pihen.....

RIP Nokia Connecting People :(

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#57) solarix45


solarix45
senior tag

Hogy lehet, hogy már bizonyos országokban régóta elérhetőek ezek a telefonok, két hete már az USA-ban is megvásárolhatók, és mégsem találok egy rendes tesztet a Nokia 3.1-ről. Pontosabban a kamerájával készült mintafotókra vadászom már mióta, de sehol semmi.

(#58) vanye válasza solarix45 (#57) üzenetére


vanye
senior tag

Ezen én is gondolkodtam már. A válasz az lehet, hogy nem éri el a (többségében) amcsi reviewer ingerküszöbét. Nem iPhone, nem Galaxy, nem Note, nem Moto, nem Sony, nem Xiaomi - és így tovább. Leginkánn indiai arcok néznek rá a Nokiákra nagy számban, nyilván az áruk miatt.

Stern des Südens!

(#59) solarix45 válasza vanye (#58) üzenetére


solarix45
senior tag

Sajnos az az ár annyira nem fényes, németeknél lehet már kapni 55 körül.

Egy ilyet találtam: https://www.slashgear.com/nokia-3-1-review-best-at-basics-13537558/
Meg egy ilyet: https://www.youtube.com/watch?v=JflqzsRDkzk
Van egy rakás indiai unboxing, talán ez a legígéretesebb: https://www.youtube.com/watch?v=peo5xh3t92U

Hát kíváncsi leszek!

(#60) Balint729


Balint729
csendes tag

Tegnap óta használok egy Nokia 3.1-et, az első benyomások elég pozitívak, a kijelzője szép, az alkalmazások nem akadoznak, és szerintem nagyon jól néz ki. :)

Sokan rettenetes embernek tartanak engem. Pedig gyermeki szívem van. Az íróasztalomon egy befőttesüvegben...

(#61) tevike


tevike
senior tag

Ez pont olyan, mint ha egy tál főtt rizsbe beledobtak volna 3 száraz szemet. Elvész a tucat közt és aki megtalálja még anyázik is tőle.

Semmilyen értelembe nem lett jó az árához képest.

Régen pedig minden Nokiám volt, és imádtam. Ha nem lenne tapi őrület, és nem számítógép kellene a zsebbe, akkor a mai napig egy 8800 siroccot használnék. :))

- NO PAIN ~ NO GAIN -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.