Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rankesz


rankesz
veterán

Az az MSI GT683 valami bűnrnda jószág...

(#2) gyiku


gyiku
nagyúr

6770+1000 is johetne passzivan :K

hüllő

(#3) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A logitech billentyűzet tetszik. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) TazLeacher válasza rankesz (#1) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Valahogy úgy. Nem lett egy szépség, de legalább van rajta szíp világítás...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) H.Ezredes válasza rankesz (#1) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nekem tetszik :) Én eljátszogatnék rajta :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#6) mghltm


mghltm
addikt

a passziv 6770 giga jol nez ki, nekem egy gt240-es van toluk, remek vga :K

a msi gamer notebook komoly darab, de kulsore egy 3 palcas barbie laptopra emlekeztet... :U

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#7) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

jó cikk, jó hardverek
valaki tudja hogy ez a kamera ami a cikkben van az por álló, esetleg ütésálló-e vagy ez teljesen kizárt...??
krosszmotorra szerelés esetén hamar tönkremenne, jól gondolom?

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#8) M107


M107
addikt

A passziv 6770 tetszik de annyira még sem hogy lecseréljem a Sapphire HD 5670-em

Megvárom inkább a HD 6870 még 40 ropi alá süllyed.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#9) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Remélem az árak is normalizálódnak és kitart a forint erősödése is.

<< Heimdal >>

(#10) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Ostoba jószág, aki képes kiadni majdnem 700 ezret ezért az ultracsicsás gagyi msi "erőgépért" :) ennyiért olyan asztalit összerak az ember, ami a csillagokat is lehozza az égből :) readásul ki is fog nézni valahogy, meg amúgy sem ideális hordozgatásra ez....

(#11) Angel1981 válasza gyiku (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, egyetértek, én kedvelem a passzív kártyákat! :K

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az MSI-nél 120 vagy 128 SSD + 20.000 Ft az elírás vagy 8 GB kerül olyan sokba :F

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#13) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Jó az a passzív videókarcsi,de a billentyűzet kifejezetten jóáron van és elég pofás is mindezek mellé..

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#14) XtremLor


XtremLor
őstag

A giga passzív vga-ja nem rossz, de a logitech bill. is elfogadnám.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#15) lajtika


lajtika
aktív tag

Aki előre látó és nem sürgős neki az megvárja a 7770-est. Ha kevesebb lesz a fogyasztása akkor abból is lesz passzív. Én is olyat szeretnék.

(#16) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Vajon tényleg tudja a Logitech billentyűzete vagy azonos (Unifying) drótnélküli darabjuk a 10 métert?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#17) (ÉN)közPONT válasza < CyberBob > (#16) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Bizonyosan...

Nekem van egy vacakabb pleomaxom és az is tudja....a 8-10m ...gyakorlatból tudom :)
Gondolom a Loginál az első dolog ilyen téren a hatótáv tesztje volt :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#18) fatallerror válasza < CyberBob > (#16) üzenetére


fatallerror
addikt

engem mindig az érdekelt csak nem kaptam választ h mennyire lagol 1 ilyen cucc, unreal tournamentezem és érik a bill csere és nem tudom h milyen 1 wireless

don't tell me what i can't do!

(#19) (ÉN)közPONT válasza fatallerror (#18) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Az enyém 3-5M távban nem igazán...ha merül az elem akkor persze van ,hogy furi dolgokat művel =leginkább semmit :) 8-10M távban csak írtam vele 2-3x...lagra pássz.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#20) byZsolt


byZsolt
tag

Sharkoon házak ár viszonylatban tetszetősek.
Az msi laptopok s frankók kivül belül.

Ez Itt a .....

(#21) osztraksajt


osztraksajt
őstag

A CM ház+venti páros egész jó áron van.

Ez az MSI noti... Hát komolyan, nem tolják oda 10 mezei user elé hogy mondjanak véleményt mielőtt gyártásba küldik? Mintha szándékosan gyártanák ilyen vérgagyi kinézettel... :W

(#22) < CyberBob > válasza fatallerror (#18) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Nem tudom, mert játékra csak vezetékes eszközöket használok. Ez második billentyűnek kellene mivel messze van a tv-től a gép és a lejátszót vezérelném vele.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#23) fatallerror válasza (ÉN)közPONT (#19) üzenetére


fatallerror
addikt

1 méterre lennék kb a géptől, de szerintem megrendelem és kipróbálom, ha jól tudom törvény h netes vásárlásnál 8 napon belül indok nélkül visszavihetem a cumót

mennyit bír az elem?

#22) < CyberBob > ja én is vezetékeset vennék csak abból már alig van jó bill, legalábbis amiket nyomogattam nem voltak nagy számok

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#24) ViZion


ViZion
félisten

Huhh, ez a csokor tetszett, köszönjük! :R
A dokkoló és az USB-toldó kütyük nagyon jók, több ilyen ritkaságot kérünk!
Esetleg lehetne pár cam (+teszt?), meg wifis-cam cuccok, ilyesmin gondolkodom, csak horror még az ára...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25) (ÉN)közPONT válasza fatallerror (#23) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

1M...az semmi :) annál garantáltan nagyobb távolságot is tudnia kell lagmentesen..
Hűű 8 nap...ebben nemtudok segíteni én szimplán bementem egy boltba és úgy vettem a sajátomat.

Az enyém kb 5-6 hetet megy el egy full elemmel ..napi 8-10 ó ban használom...

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#26) Akybron válasza rankesz (#1) üzenetére


Akybron
aktív tag

A tapipad helye elég "fura" :)
Mellesleg ez is az méret, ahol kis kompromisszummal nomál asztali billentyűzetkiosztást meg lehetne valósítani.

73&DX HA5OJN

(#27) XtremLor válasza fatallerror (#23) üzenetére


XtremLor
őstag

még a régi rádiós(RF) ex110 is fogja 3 méterről baj nem lehet.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#28) TazLeacher válasza XtremLor (#27) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem az volt a kérdés, hogy működik-e, hanem az, hogy mekkora a lag mértéke.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29) HaRdCoRe^mp4


HaRdCoRe^mp4
tag

A házak, jól néznek ki =) UP

Telszámom: 30/899-78-49

(#30) FFnF


FFnF
csendes tag

Jók ezek a passzív bordás kártyák. Nekem 6670-esből van és alig melegszik, 50 fok felett még nem járt egyszer sem, ráadásul nyugodtan gépezhetek, nem úgy, mint korábban, mivel az előző kártyámon leállt a venti és le is égett egyből. A passzívaknál ugye ilyesmi sosem lesz. A Sharkoon házak is tetszetősek, erősen gondolkozom egyen.

(#31) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A piros Sharkoon ház miért olcsóbb? A ledek, vagy a festék miatt? :U

(#32) TK36


TK36
aktív tag

jó írás., szerteágazó. Köszönöm.

Ez a Media-Tech @CTIVE CAM LED lámpa beépített mikrofonos kamerával, ha jól olvasom a tulajdonságait USB-ről is átvihetőek az anyagok számítógépre.
Milyen az USB portja ( USB 1/2 vagy USB 3.0)?
Ha jól értem, akkor csak elemlámpaként is használható pl. kerékpáron, ha kell? Mekkora lehet a fényereje?

[ Szerkesztve ]

(#33) kmarcell


kmarcell
csendes tag

Nem igazán vagyok híve a passzív hűtésnek, habár csábító dolog a csend.

Becsületen nyugszik a pusztai békesség.

(#34) Gude


Gude
senior tag

Sharkoon ház külsőre nagyon pofás.

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#35) efegyke


efegyke
tag

Nem tudja valamelyikőtök hogy az elmített CM hűtő+ház akció melyik boltban érvényes,nem találtam sehol...

(#36) szmiagor


szmiagor
tag

áhh az a gigabit kártya nekem nagyon bejön :C

(#37) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Logikailag még nem jöttem rá, hogy a külső eSATA-s vinyóhoz miért vennék egy új USB 3.0-as dokkolót (az írt "Másik lehetséges megoldás") ha ezzel dobhatnám is ki az eSATA-s külső házat.. (egy hátlapi eSATA kivezetés meg mondjuk ezer forint)

A napszemüvegben épített kamera használata pedig nálunk nem számít illegálisnak? (korábban mintha lettek volna erről hírek)

(#38) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Nem tilos az ilyen "rejtett" kamerás eszközök használata? :U

Azokat a bizonyos kémtollakat is megfogják a vám-on, és eljárást indítanak...

https://vertigostore.eu

(#39) BlackPriest


BlackPriest
őstag

nekem a CM kombináció is teccik

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#40) Kantorpe


Kantorpe
tag

Ezt gondolom enis, lehet kivettek a "Nemzetbiztonsagra kulonlegesen veszelyes eszkozok" listajabol ? Ha meg nem akkor az gaz a forgalmazonak, es lehet a reklamozonak is. Gondolom utannaerdeklodnek, es vagy van jogi kepviselo ilyen esetekre megmondoembernek. :C

[ Szerkesztve ]

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#41) alcsa válasza antikomcsi (#31) üzenetére


alcsa
senior tag

én is ezen gondolkozom... :F

(#42) Dagatt válasza efegyke (#35) üzenetére


Dagatt
csendes tag

Akkor már legalább két embert érdekelne a dolog... :)

(#43) Mappa


Mappa
addikt

T28 házikóból egy fehér beles + ledes verziót is simán el tudnék képzelni

nem kötelező megadni

(#44) Male válasza Kobaljov (#37) üzenetére


Male
nagyúr

Gondolom notira pl, amin esetleg nincs eSATA... persze az eSATA házakon meg van USB 2.0 is, szóval ha nagyon kell be lehet kötni, csak lassabb... így én se nagyon értem. (átmeneti esetben kivárható, fixnek meg zavaró, hogy kiáll a gépből... az árából lecserélhető a külső ház is USB3-ra, ha arra van szükség.)

(#45) KillHates


KillHates
nagyúr

MSI-nél beverték a fejüket.
A régebbi 683-as kifutó ára bruttó 266 ezer volt. A Sandy-Bridge és az 570GTX miatt adják majd kétszer annyiért :U Ennyit azért nem romlott a Forint... :N

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#46) adamka16


adamka16
őstag

Jó ötlet ez az usb-lan hosszabbító, talán fejlődik majd tovább legalább 2.0 sebességig. Akkor be is fizetek egyre :K

(#47) hyperspace válasza KillHates (#45) üzenetére


hyperspace
őstag

osztom a véleményed. nagyon-nagyon sok.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#48) nyunyu válasza Akybron (#26) üzenetére


nyunyu
félisten

A tapipad helye elég "fura" :)

Nincs az fura helyen, csak te nem szoktad meg meg a numerikus billzettel ellatott laptopok latvanyat. :))

Tapipad regen is a szokoz kozepe alatt volt, most is ott van, csak a numerikus resz miatt mar nem szimmetrikus a billzet.

Melohelyen van par Lenovo G550, G560, Z570, mind ilyen...
Nekem meg numerikus nelkuli N500 jutott, ugyhogy elso dolgom volt kerni hozza egy rendes billzetet.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#49) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az MSI noti elég rajosra sikeredett.

(#50) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Az átlagosnál kisebb méretű, vezeték nélküli billentyűzet"

Ez az, hogy mind kisebb, mint az átlagos :D Gyárthatna már valaki vezeték nélkülit, nagy, magas gombokkal, különálló nyilakkal, és különálló numpaddal... Ami olyan, mint egy BILLENTYŰZET... :O

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.