Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönjétek meg szépen. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) Sanya


Sanya
nagyúr

mx master 2s tud vezetékesen csatlakozni?

mod: tényleg tud!

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) direwolf


direwolf
őstag

"az illegális utcai versenyek visszaszorítása ellen való tiltakozás"

Tehát több illegális utcai versenyt szeretnének? :Y

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#4) Flashback válasza Sanya (#2) üzenetére


Flashback
addikt

Nekem még az első széria van. Az nem tud sajna. De abban egyet értünk hogy az egyik legkiválóbb egér! Mondom ezt más Logitech és Razer egerek mellett.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#5) SidCorky válasza direwolf (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

Jogos. :DDD Javítva, köszi. :R

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#6) Kanczy válasza SidCorky (#5) üzenetére


Kanczy
veterán

Elég bátor ezen a fórumon egy oldalt gyakorlatilag az RGB-nek szentelni. Respect ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7) Stan648


Stan648
tag

Thrustmaster Dual Analog 4 az remek gamepad, nem csúcskategóriás. De az árához képest nagyon jó. Nekem egy pár évvel korábbi széria van. Ránézésre tök ugyan ez csak fehér. Remekül bevállt nálam.

7600X + A620 + 32GB DDR5 + RX 6700 XT

(#8) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Fú de nagyon nem mi vagyunk a célcsoport ezekkel a termékekkel. Én nem tudom... Évente kb 2-3 alkalommal látok esetleg ezekben a cikkekben valamit, amit majd fél áron megveszek fél évvel később :U

(#9) dementor


dementor
senior tag

Gyönyörű a Spectre :C

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#10) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Kár, hogy abból a TM gamepad-ból nincs wireless, bár az biztos drágább lenne. Kinézete elég bizalomgerjesztő, ellentétben a többi gamepad-jeikkel, amiből wireless alig van és azok is valami nagyon kínai bazár design-t kaptak (és nem is X-es kiosztásúak).

(#11) Cs1csó válasza Stan648 (#7) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem nem jött be a PC-és FIFA játékot nem ismerte fel próbáltam állítgatni de nem tetszett neki, visszatértem a Logitech F310-re.

(#12) Tommy-1998


Tommy-1998
tag

Nagyon jó és hasznos gépházak RGB világítás mellett hardvereinket főzhetjük, süthetjük benne majd nyáron :C :W

(#13) Luck Dragon

Nagyon tetszik a Spectre , de egy dedikált 1050Ti-vel lenne az igazi, csak az már bőven meglépi azt a keretet amire én hajlandó lennék ekkora kiadásra.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) MeszesKPT válasza Kanczy (#6) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Annak szentelik amiért a szponzor fizet. A mai kínálatból amúgy rgb mentes cuccokat a nehezebb találni úgyis.

(#15) nyunyu válasza Sanya (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

mx master 2s tud vezetékesen csatlakozni?

Akkor is, ha a junifájing nincs bedugva?

MX Masterem azonnal megáll, ha kihúzom a vevőt, hiába van USB kábelen bedugva.
USBt csak töltésre tudja használni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16) Sanya válasza nyunyu (#15) üzenetére


Sanya
nagyúr

az enyém is, de a 2s lehet más

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17) Geri Bátyó válasza Sanya (#16) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Na, akkor én vagyok az emberetek. Meg tudom erősíteni, hogy a 2S-en is csak töltésre szolgál!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#18) pusszycat válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem már ez is meglépi... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) Luck Dragon válasza pusszycat (#18) üzenetére

Nyilván mindenkinek "is". :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

azok az ultragagyi, játék kormányok, istenem....

(#21) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ezzel a 2S-el már egy ideje szemezgetek, lehet addig kellene venni, amíg kapható. Úgy látom itt többeteknek is van, és végül is mindenki pozitívan nyilatkozott róla.

A Media-ban megfogdostam egy kirakott "ál példányt", határozottan nem volt rossz, sőt...

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22) tom válasza tibaimp (#21) üzenetére


tom
csendes tag

Nagyon jó egér, nem fogod megbánni.

(#23) tibaimp válasza tom (#22) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi! :R

Még egy kérdés, bár kicsit off!
Korábban volt Logitech MX1000-em, annak volt dokkolója, úgy kellett töltetni, ennek is van, vagy be kell dugni az USB kábelét és úgy tölt, vagy így is úgy is?

Erre gondolok:

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24) nyunyu válasza tibaimp (#23) üzenetére


nyunyu
félisten

Perf MX óta az egér orrába dugott microUSBvel lehet tölteni, akár használat közben is.

MX Revo volt az utolsó egerük, amit nem lehetett töltés közben használni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25) tibaimp válasza nyunyu (#24) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi a választ! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Rendeltem is egyet :) Remélem jó lesz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27) ooloo válasza tibaimp (#26) üzenetére


ooloo
őstag

Remek periféria ... készpénznek veheted .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#28) snecy20


snecy20
veterán

Azok a szép színes műanyag kormányok melyik korosztálynak vannak szánva? 2 és 6 év között?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#29) tibaimp válasza ooloo (#27) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Úgy legyen! :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#30) ooloo válasza tibaimp (#29) üzenetére


ooloo
őstag

Úgy lesz ... én 4-5 éve használom . Az első volt egy MX master , amit most egy MX master 2S követett . Nagy , lapát kezeim vannak és a kisebb egerek nagyon kényelmetlenek . Erre nyugodtan rátenyerelhetek . Szóval nagyon kényelmes . :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#31) tibaimp válasza ooloo (#30) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Teljesen felcsigáztatok :)
Alig várom, hogy megjöjjön, pedig idén már nem akartam a gépre költeni :P

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#32) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is nagy egerem van. :) Valóban kényelmes tud lenni. Az enyém egy idő után kikapcsol, h spóroljon. Egy klikk és megy tovább.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) tibaimp válasza pusszycat (#32) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez se tűnik rossznak, melyik ez pontosan?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#34) Cs1csó válasza tibaimp (#33) üzenetére


Cs1csó
félisten

[link]

"TRUST" inkább hanyagolnám. Helyette: Zowie, Razer, LOgitech, Steelseries

Ez egy sima jobbkezes egér, még csak nem is a legjobb fajtából.

Milyen módon fogad az egeret?
- ujjbegy fogással - kicsi szimmetrikus egér kell pl. Razer Abyssus - nekem ilyen van
- karom fogással - kisebb szimmetrikus
- tenyér fogással - nagy jobb kezes egér kell vagy a tenyeredhez mérten közepes, pl. Razer Death Adder

[ Szerkesztve ]

(#35) tibaimp válasza Cs1csó (#34) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kösz. Ki nem néztem volna, hogy ez Trust egér.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#36) ooloo válasza tibaimp (#35) üzenetére


ooloo
őstag

Ne tévesszen meg a megnyerő külső ... számos esetben ezzel próbálják a szegényes belsőt leplezni . Ez egy bevett üzleti fogás . A szemet kell "elkápráztatni" ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#37) Luck Dragon válasza pusszycat (#32) üzenetére

Nekem is volt Trust márkájú egerem , három hét után a görgő elromlott. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) pusszycat válasza Luck Dragon (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hja, egerészni tudni kell. :D Nekem 2 éves és olyan mint ujkorában. :K Ha nem vilogtatom megy 3 hónapot kb.de akkus elemet használok csak feltöltöm.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) Luck Dragon válasza pusszycat (#38) üzenetére

Hát ez nem ér! Te könnyen beszélsz egerészés szempontjából. 😂😂

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) pusszycat válasza Luck Dragon (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg szeretnék tudni ugy rajzolni mint te. :B

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Megjött a Master, tapizom, szokom. Kicsit szokni kell, mint minden új perifériát, főleg mert a másik Locitech G500 "kerekded hátú", ez meg tök más, de OK-s. A kábele rövid, így töltés közben nem tudtam volna használni, de megoldottam, bedugtam a bill. +1 usb portjába, onnan megy. Köszi az ajánlásokat. Remélem nem lesz vele gond.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#42) urban racer válasza dementor (#9) üzenetére


urban racer
senior tag

Igen, mert az előző generációnak tették be a képét. az újnak nincs gemstone cut az oldalán.

küldve a spectre x360-asomról :D

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#43) ooloo válasza tibaimp (#41) üzenetére


ooloo
őstag

Vakon bízhatsz benne .... erről az egérről nem sok rosszat olvashatsz . Talán az árát lehet szidni , de mást nem nagyon . Használd egészséggel ! :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#44) tibaimp válasza ooloo (#43) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszönöm szépen! Minden jót neked is :)
Maximális :R :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#45) szaszabee válasza Cs1csó (#34) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Szerintem a Turst Gxt sorozat megbizható és jó egerek megfizethetö áron Azt nyúzom 3éve lassan

(#46) Cs1csó válasza szaszabee (#45) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos nekem nem volt vele jó tapasztalatom, egyszerűen se az optika se a mikrokapcsolók nem voltak elég jók a talpak sem csúsztak igazán és az egész egér sem volt túl jó.

De abban igazad van, hogy ANNYI pénzért vállalható. Nyilván nem érdemes egy 15k-ás egérrel összemérni, de játékra erős túlzás. Ha kipróbálnál egy minőségi egeret akkor jönnél rá, hogy eddig miről maradtál le én is csak akkor tudtam meg mi is a pontosság, érzékenység.

Az is fontos kinek milyen fajta kell szerencsére nekem a kicsi, szimmetrikus, kevés gombos, csicsa mentes vált be tehát viszonylag olcsón meg tudom úszni a dolgot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.