Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

mekkora királyság. többek közt ezért is kerül majd cirka 16ezerbe a játék

(#2) twollah


twollah
nagyúr

"Abban biztosak lehetünk, hogy a neves zeneszerző személye csak tovább növeli a játék nagyságát."

Inkabb az arcedulan levo szam nagysagat.

(#3) DeltaPower


DeltaPower
őstag

a zene színvonalával legalább nem lesz gond.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#4) #65675776 válasza EyEsOnU (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szar indok. A SW játékok alatt John Williams zenéje van többnyire, mégsem szálltak el soha az árazásával.

(#5) nr333


nr333
csendes tag

Sokat számít a zene, a hangeffektek egy játékban. Néhányan szerintem alábecsülik a jelentőségét. Én örülök neki, hogy nem veszik félvállról.

(#6) twollah válasza nr333 (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Inkabb csak a hyperol szol az egesz.

(#7) CptMisi


CptMisi
őstag

remélem nem csak a zenéje lesz jó, az Activision a CoD2 óta hihetetlen árakkal jön elő, és akkor még fizetős tartalmakkal is próbálkozik :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#8) aram01 válasza EyEsOnU (#1) üzenetére


aram01
nagyúr

Ha "csak" egy évre veszed meg a gémet akkor az havi:1333 forint szerintem ez nem sok érte.Én úgy érzem megengedhetek magamnak ennyi kiadást havi szinten :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) Ari18 válasza twollah (#6) üzenetére


Ari18
őstag

Legalább beszélünk róla. Az is jó nekik.

(#10) jaksajani válasza DeltaPower (#3) üzenetére


jaksajani
csendes tag

Habár Hans Zimmer is olyan márkanév, mint Jerry Bruckheimmer, tehát senki ne számítson rá, hogy Hans bácsi saját kezűleg bármit is alkot itt. Az ő nevét viselő hatalmas stúdió valamelyik részlege komponál, és kb. a nevet adják.

Ez persze nem azt jelenti, hogy sz*rt adnak ki a kezük közül, csak mondom, hogy ez inkább marketing fogás.

(#11) ChromeX válasza EyEsOnU (#1) üzenetére


ChromeX
addikt

ja ez nem tul jo indok :) azért akár milyen nagy név is, nem az ilyenek miatt kerül 16k-ba, hanem mert egyszerűen igy döntöttek, hogy emelnek, amugy meg egy kis etetés

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#12) fatal`


fatal`
titán

Hát a zene nem lesz szar az biztos. :D

Az árcédula már annál inkább. :/

(#13) Fortissimus válasza ChromeX (#11) üzenetére


Fortissimus
őstag

ez tuti, h 16k-ba kerul majd?
60$-ert lehet elorendelni a cuccot

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#14) ChromeX válasza Fortissimus (#13) üzenetére


ChromeX
addikt

hát igen de akkor ezt én most nem értem, már miota erről volt a témázás hogy mennyivel drágább lesz, msot akkor mégsem? amazonon is 60dodo és a cd galaxison is 12k :F

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#15) Fortissimus válasza ChromeX (#14) üzenetére


Fortissimus
őstag

az elobb meg is rendeltem 40€-ert free shippingel.( nem M.o.)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#16) dudika10


dudika10
veterán

Hát ez remek, tényleg szuper...
A zene az első amit kikapcsolok egy olyan játékban ahol figyelni kell. Nekem például a duplájára nő tőle a reakcióidőm. Igazából sose értettem miért raknak a játékokba zenét. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#17) Eugene Roe válasza #65675776 (#4) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Star Wars játékok megjelenés után 10 évvel is 4-5kba kerülnek szóval... :U azaz most először leáraztak egy kicsit...

"ez tuti, h 16k-ba kerul majd?
60$-ert lehet elorendelni a cuccot"

Ha pl game.co-n nézed akkor az azért van, mert előrendelésnél általában olcsóbb + euro:dollar - 1:1

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#18) #65675776 válasza Eugene Roe (#17) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az EA is csak mostanság szokott rá, hogy 4k alá vigye az árait. C&C játékok korábban soha nem mentek ez alá az árszint alá. Ez is csak a mostani válság miatt következett be.

Egyébként meg pl a SW Best of PC 10k-ért egy játékra levetítve csak 2k volt. Steam-en meg egyetlen SW játék se került soha $20-nál többe.

(#19) Jedii


Jedii
csendes tag

Jó ez csak adják ki végre!!!!!!!!!!

Hello

(#20) Fortissimus válasza Eugene Roe (#17) üzenetére


Fortissimus
őstag

~40€=57$

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#21) feka007 válasza dudika10 (#16) üzenetére


feka007
nagyúr

Talán azért, mert a legtöbb embernél megdobja a hangulatot, főleg singleben, ahol egyébként sem a reakcióidő a lényeg, hanem hogy élvezetes legyen.. Filmek is mekkora szarok lennének már zenei aláfestés nélkül...

(#22) Thome válasza fatal` (#12) üzenetére


Thome
addikt

Hali!

Ez konkrétan nem csak neked szól, hanem úgy mindenkinek, de a Te hsz-edhez kapcsolódik szorosan.

CoD4 zenéit végighalgatta valaki? A konkrét lemezre gondolok... Ezt nem ez a nagynevű csóka csinálta, vagy passz, hogy nagynevű-e aki ezt csinálta, DE:
Nekem különösen bejönnek ezek a zenék, totál passzolnak a játékba, atomjó, és mellesleg nem ezzel reklámoznak, illetve az ára sem volt húzós a többihez képest (12 000ft)!

Illetve nemrég a játék ára lement valami 7 ropira, az egyik onlány bótba, nézzen utána, akit érint, nem sűrűn lesz ilyen olcsó az MW...

Lehet megkövezni! :)

Szerk: különösen a terroristák zenéje atomjó, szvsz, jobbat ha akarnak se tudnak kitalálni, az a csengőhangom is! :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) BalaNce87 válasza Thome (#22) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az árának még a 7000-től is jó messze kéne lennie, azaz 7rongy érte egyáltalán nem jó ár inkább olyan 4000 lenne érte a korrekt, bár mindig is túl voltak árazva ahhoz képest hogy nem egy egetrengető dobás a cod.

(#24) dudika10 válasza feka007 (#21) üzenetére


dudika10
veterán

Engem minden játékban zavar a hang ahol gondolkodni kell, vagy a gyors reakciókra van szükség. Autós játékok (akár arcade akár simulátor), fps-ek, logikai játékok stb.

A filmek picit azért más kategóriát képviselnek. ;)

Ez szigorúan magánvélemény, lehet, hogy velem van a baj. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#25) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez az Activision kezd olyan lenni, mint az EA pl a FIFA meg az nfs szériával. Minél gyorsabban gyártsunk le, minél több részt. Aztán a márkanév talán még elcipeli addig az eladási szintig, amit remélnek.
Grafikában semmi változás nincsen, habár a COD4 grafja nem volt rossz a maga korában, sőt a sniperes mission a valaha játszott egyik legjobb élményem volt. De azért kezd már kicsit unalmas lenni...
Az a vicc, hogy mindig vannak emberek akik odavannak egy-egy részért és azok tartják kb fent az egészet. Mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy ilyen piacon, mint a PC, ahol lassan könyörögni kell a jó játékok megjelenéséért ott képes egy ilyen agyon nyúzott téma még mindig fennmaradni.
És hozzáteszem egy esélyt biztos fogok neki adni és csak remélni tudom, hogy nem ugyanazt kell megint átélni és lesz benne vmi egyedi és szórakoztató azon kívül, hogy tönkreteszem egy hét alatt a Bal gombot... :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.