Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanyix


Sanyix
őstag

még mindig tolják a 770-et? Enyémbe is az van, pedig nem mai. Bár nem is sb710-el, hanem 600-al...

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hm, ez nem jó

az idei divatszín a világoskék-fehér

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) kelzsoca válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Gigabyte szerint :)

https://vertigostore.eu

(#4) gfefe


gfefe
őstag

tudtommal a 770 es északi hídnak nem lehetne 2x 16x os sávot adnia... szerintem ezek is csonkák lehetnek...

1x 16 és 1x 4 az már reálisabb lenne.. vagy van vmi fifika amivel megoldották volna a 2x 16 os sávot... (bár kétlem)

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#5) TomLion


TomLion
tag

Korrekt lap, és sztem az ára sem lesz vészes, ebben a kategóriában jól áraz az MSI

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#6) mmdms válasza gfefe (#4) üzenetére


mmdms
addikt

Én is ezen törtem a fejem. No meg a cím alapján egy kábé ~18k-s lapra gondoltam, nem 100 dodóra.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#7) leviske


leviske
veterán

Miért retteg az MSI a 790X-től? Pedig a Gigabyte és az ASUS elég korrekt AM3-as lapokat tudott bemutatni rá. :F

(#8) Mr.Csizmás válasza mmdms (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

100 $ = 18089 HUF

MNB árfolyamok

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) HERR Z válasza gfefe (#4) üzenetére


HERR Z
veterán

2x8-at asrock is csinált 770-ből szal az nem lehetetlen(meg 780/785-ből is)
amúgy giga is kitolta a 770t-ud3/us3-mat, arról is lehetne hírezni(770-ud3 rev2 am3 kb)

amúgy 790x csak a valódi 2x8-ával fejletebb szal ha nem kell cf a népnek felesleges azt a chipsetet tolni(mag a chip ugyanaz csak 1-2 vezeték van máshogy kötve)

(#10) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Lehet, hogy unalmas a fekete NYÁK, bár nekem egyáltalán nem, mivel még nem is volt ilyen lapon. Mindazonáltal ezerszer szebb és gusztusosabb mint az ocsmány piros színű.
Ami viszont felkeltette az érdeklődésem, az a 6 fázisú tápellátás. Én még abba a hiszemben voltam, hogy 4+1 van kidolgozva, ezek szerint az 5+1 fázisú tápáramkört is megcsinálta az AMD? Ezzel mekkora procit támogatnak? Vagy csak stabilitás meg húzhatóság a fő cél?

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#11) mmdms válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


mmdms
addikt

Csak az a baj ez nálunk ennyi lesz:
100 Euros = 27 017.5439 Hungarian forints

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#12) Solten


Solten
addikt

Jo ez a szinvalasztas szvsz. Jol all az MSI-nek. Kit erdekel hogy egyesek szamara unalmas... :)

Saor Alba

(#13) oliba


oliba
őstag

Asszem rosszkor rendeltem meg a C45-öst :( Várhattam volna még egy hetet :D Vazze MSI... :DDD

(#14) TK36 válasza mmdms (#11) üzenetére


TK36
aktív tag

+25% ÁFA, vagy nem?

(#15) Mr.Csizmás válasza TK36 (#14) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

20 vagy 16,67 ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Ezen legalább solid state kondenzátorok vannak, nem úgy mint ezen a borzalmon amit nemrég dobtak piacra [link]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#17) Mr.Csizmás válasza Thulcandra (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, Quasimodo kondik rulez :D

(púpos)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18) Zotya84


Zotya84
őstag

18000 Ft körül lesz, és akkor még SB710 van rajta? Ez így átb@szás.

Ennyiért a Gigabyte 770-UD3-mát meg lehet kapni, és még jobban fel is van szerelve.

Jaaaa, hogy ez tudja a CFX-t? Akkor is vicces a felszereltség miatt, de sokak szemében vonzó lehet, hogy CFX, azt dehogy... csak csonka CFX. :(
Na meg, hogy a SB miatt csak kevés PCie van rajta, de PCI, aaz van dögivel. (Nem is tudom, minek van még a deszkákon? - Na jó mégis: ez nem csúcs lap, vastag tárcájúaknak.)

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#19) Zotya84 válasza Mr.Csizmás (#15) üzenetére


Zotya84
őstag

Jó az a te nyelveden: 25 vagy 20-nak is, így július óta. ;)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#20) Geönczy válasza Thulcandra (#16) üzenetére


Geönczy
aktív tag

Hát az tényleg egy csoda lap. Hogyan sikerült nekik összehozni az rejtély.

(#21) Ren Hoek válasza Zotya84 (#18) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Mondjuk szerintem aki CFX rendszert vesz, annak csak tellik egy jobb deszkára is :) Amúgy sincsenek annyira sokan a CFX userek ezért nemértem mit akarnak ilyen kategóriában.

Amúgy én örülök, hogy nem hagyják ki, még egy darabig a régi PCI-t... Pl most dobjam ki a TV kártyámat, ami még tökjó? Vagy a SB hangkártyámat, ami KX driverrel olyan zsír latencyket produkál, amit alaplapi nemfog tudni :P

[ Szerkesztve ]

(#22) Mr.Csizmás válasza Zotya84 (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

sry

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) Franklin válasza mmdms (#11) üzenetére


Franklin
addikt

Hagyjuk már ezt a "ha náluk 100 dollár, akkor itt 100 euro lesz" dumát.

Le lett már írva talán PH cikkben is, hogy semmi köze a kettőnek egymáshoz, az csak véletlen, hogy ami kint 100 dollár=18.000Ft, az mire ideér kb. 100 euro=27.000 Ft.

Ugyanis rájön még a vám, áfa, árrések, stb.

Szóval nem azért kerül többe itthon valami, mert euróban számolják.

(#24) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Jó pofa kis lap ez!Én az elődjét használom és le a kalappal előtte! :R

(#25) mmdms válasza Franklin (#23) üzenetére


mmdms
addikt

Nagyon jól tudom ezt én is, de kábé ennyire szoktak kijönni, +/- 2-3k. SAJNOS!

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#26) Hanok válasza Kendek (#10) üzenetére


Hanok
senior tag

Gigánál a 4+1 fáis is támogatja már a 145W-os procikat, csak ne rakjál bele ilyet mert egy babgulyást simán megrottyantasz a VRM résznél ha nem hűtöd.. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.