Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vaakuum


vaakuum
addikt

Első ránézésre megörültem, hogy milyen sok gomb lesz hüvelykujj alatt...aztán addig néztem, míg kiderült, hogy csak dombornyomásos dísz... :W

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Valahol már lehet kapni, vagy csak ki van rakva a webshopba, hogy legyen ???

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#3) SlayerGT


SlayerGT
újonc

Kevesebb mint 3 hét használat után már kezdett elromlani a görgő... Ez azért durva. Sajnáltam, mert amúgy elég jó kis egér, a rapid fire gomb nagyon jó.

(#4) Szkita5 válasza vaakuum (#1) üzenetére


Szkita5
csendes tag

Szerencsere nem csak disz, hanem nagyon jo csuszasmentes gumi. Nekem nagyon bejon, sokkal biztosabb fogast ad.

If you think that fuck is funny, fuck yourself and take the money.

(#5) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Annyi kiegészítés a cikkhez, hogy nem csak kéken világít, hanem a DPI beállítástól függően: 800dpi-zöld, 1600-kék, 2400-piros, 4000-lila. Fogásra kényelmes, anyaga is jó. Remélem sokáig bírja majd.

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#6) redelectro


redelectro
csendes tag

Jó, lényegretörő cikk, majd pár nap múlva meglátom az egeret, hogyan muzsikál. Hama Urage-el eddig jó tapasztalataim vannak :)

Az életben a lehetőségek tárháza végtelen.

(#7) sutszi


sutszi
veterán

Az elemek élettartamáról van valakinek tapasztalata? Én most készülök venni egy ilyet. De a fogyasztás kulcs kérdés.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#8) geree1023 válasza redelectro (#6) üzenetére


geree1023
csendes tag

Hogy muzsikál az egér? Mennyire vagy vele megelégedve?

Köszi,
Geree

Geree

(#9) raskolnikoff válasza geree1023 (#8) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ma vettem egyet. Eddig tetszik. Jó hogy van kis súlya a 2 elemtől ehhez voltam hozzászokva. Mégsem annyira nagy mint az elődje. Tényleg sokféleképp lehet fogni is.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#10) csakszabi


csakszabi
csendes tag

Avago - 8-9000 Ft - 500 Hz, érdekes koncepció, az a szenzor se egy mai darab lehet, kiváncsi lennék mennyi idő után spinoutol valami random felületen :D

(#11) redelectro


redelectro
csendes tag

Jó egér, lassan egy éve használom, minden felületen elmegy.
Ár/értékben jó választás lehet az érdeklődőknek!

Az életben a lehetőségek tárháza végtelen.

(#12) 0xFFarm


0xFFarm
újonc

Nekem megvan több mint egy éve.
Jó kis egérke, kézre áll (jobbkézre).
Világítós módban kicsit gyorsan lemerül a 2 elem sajnos, viszont világítás nélkül nagyon sokáig bírja.
Görgő kezdett rajta össze-vissza működni, de csak szét kellett szednem és kicsit kitakarítani és azóta tökéletesen működik az is.
A vevő és az egér elég nagy távolságról is kommunikál. Már vicceltem meg vele a 8m-re ülő kollégámat, a gépébe bedugtam a vevőt, és az asztalomról kicsit ellenkorrigáltam az egérmozgásának.
Szóval aki fény nélkül használná annak ajánlani tudom, illetve ha valaki nem sajnálja h havonta vesz bele 2 elemet, akkor hajrá.

(#13) redelectro válasza 0xFFarm (#12) üzenetére


redelectro
csendes tag

Hogy szedted szét? A két csavar után nem jutok semerre... Disassembly videót sem találtam...

Az életben a lehetőségek tárháza végtelen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.