Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Romvr


Romvr
őstag

Nekem is van egy Rapoo E6100-as BlueTooth billentyűzetem és az egyetlen gondom vele az FN és a CTRL gombok felcserélése. Szokni kell.
De ezen kívül meg vagyok vele elégedve.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#2) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Nem értem a csücsöri nénit, meg a kislányt se, aki tök értetlenül nézi azt a dobozt. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3) Peter13 válasza fi:zi'k (#2) üzenetére


Peter13
senior tag

Érteni én sem értem, de attól még bitang jól néz ki :)
(a "csücsöri néni" :) )

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#4) Romvr válasza fi:zi'k (#2) üzenetére


Romvr
őstag

Bögyös csajokkal, kiskutyával-kiscicával vagy gyerekekkel bármit el lehet adni. Ha azon a képen egy Tejcsárdás anyuka a kislányával játszana aki egy kiskutyát tart a kezében, akkor már tuti hogy ömlene is rájuk a sok megrendelés ;]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#5) nebulo


nebulo
tag

Én egy magyar kiosztású 8000 Combo-t nyúzok lassan egy hónapja - egy két apróságtól eltekintve - eddig teljesen elégedetten. Kéne is logout-ra egy teszt, most, hogy jobban belegondolok. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) oraihunter válasza Peter13 (#3) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Tényleg tetszetősek. :C

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#7) c4


c4
őstag

Szép. Ennyi az előnye. Viszont blutúsz ide vagy oda, rohad közelre kel tennem a vevőhöz, hogy működjön. Így meg 0 használati értéke van számomra. Hajintom a kukába.

(#8) bpatrik17


bpatrik17
csendes tag

Rapoo e2700-at vettem pc + kikötve tv-re kombónak. Elképesztő jó, csak véletlenül ráléptem :/

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.