Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) konigjanos


konigjanos
senior tag

És hol a mikrofon?

(#2) Daywalker válasza konigjanos (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

"akárcsak a vezeték, ami két 3,5 mm-es jack csatlakozóban végződik, és a hangerőszabályzóval ellátott mikrofonos egységet is erre tették"

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) Leigazoka


Leigazoka
tag

6 K - ért még meg is érné.
Nekem van otthon egy 5 éves Manta headset.. szövet kábel, stb.
Jól szól még 5 év után is. :)

(#4) vellerd


vellerd
tag

Mondjuk 6k tényleg kedvezőnek hangzik. Kérdés, hogy milyen technika van benne? :F
A kinézete elég tetszetős art deco.

[ Szerkesztve ]

Eladó Pioneer TS-E2099,Q9550 Proci,160GB Sata HDD, 2,5" 250Gb Noti HDD 3napot használt 100/100

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Jol nez ki, de sanszos, hogy nem szol kb sehogy. :)

(#6) vellerd válasza hemaka (#5) üzenetére


vellerd
tag

Ettől félek én is. :DDD

Eladó Pioneer TS-E2099,Q9550 Proci,160GB Sata HDD, 2,5" 250Gb Noti HDD 3napot használt 100/100

(#7) konigjanos válasza Daywalker (#2) üzenetére


konigjanos
senior tag

Basszus, funkcionális analfabéta lettem...

(#8) DemonDani


DemonDani
addikt

"Az érdekes Hama Bamboo headset hatezer forintos ajánlott fogyasztói árral kerül a hazai boltokba."

inkább aggasztónak nevezném Ilyen árkategóriában nagyon kevés jó konfig létezik...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#9) Daywalker válasza konigjanos (#7) üzenetére


Daywalker
addikt

:DDD ;)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#10) rudi válasza konigjanos (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

vagy péntek effektus?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) konigjanos válasza rudi (#10) üzenetére


konigjanos
senior tag

Köszönöm, akkor fogdossuk arra :)

(#12) solaris17


solaris17
aktív tag

Mekkora haknizás ez, konkrétan nullát dob a hangján, hogy bambuszból van. - szerintem.
Esetleg ha egy minőségi membrán kerülne bele, úgy eladhatóbb lenne, ez inkább ilyen esztétikai reklámfogás.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#13) Garada


Garada
őstag

bőrrel való párosítás szerintem valami borzasztó :)

(#14) Diopapa


Diopapa
addikt

Hiánypótló.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#15) Lomha 8V válasza konigjanos (#7) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ne törődj vele, én a Cerberus cikknél trollkodtam hasonlóan akaratlanul, ott az időjárásra lett fogva. :DDD

(#16) _Smooth válasza solaris17 (#12) üzenetére


_Smooth
senior tag

Ne gondold... volt fejhallgatóm remek driverrel, de gyenge műanyag házban. Amint "lebarkácsoltam" róla a burkolatot, rögtön jobban szólt (nem torzított az a vacak "kupak") - persze kicsit gyengültek a mélyek. Egy ismerős meg szerzett olcsón valami hulladék fejhallgatót, aminek fa volt a burkolata és abba rakta bele egy eltört AKG fejhallgatójának a membránjait. Szerinte klasszisokkal jobb lett a hangzás az eredeti állapothoz képest is.
Szóval engem is érdekelne, mit tud ez a bambuszos megoldás. A fejpánt amúgy tiszta Plattan - talán a belét is onnan kapta, csak a színes műanyag burkot cserélték fűre.

(az árral kapcsolatos kommentek meg amolyan "nyuszika, hol a sapkád?" ízűek - ha 15k lenne, akkor miért ilyen drága, ha meg 6k, akkor ez biztosan szar) :D

# I got bored one day and put everything on a bagel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.